• Milan Entler

    (1948)

    Kain a Ábel

    Položka č.: 237782

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:04

    litografie, 7,6 x 13 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věna Hrdličková

    (1924)

    Japonské písmeno

    Položka č.: 237399

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:09

    tuš, papír, 15 x 10,5 cm, sign. DU V. Hrdličková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věna Hrdličková

    (1924)

    Bonsai

    Položka č.: 237398

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:10

    tuš, krepový papír, 11 x 11 cm, sign. DU V. Hrdličková, PF 1982, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Doležalová

    Krajina

    Položka č.: 231479

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:05

    akvarel, papír, 1999, 21 x 29,5 cm, sign. PD Doležalová 99, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Liška (Liboš)

    (1956)

    Červené nehty

    Položka č.: 231393

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:35

    kombinovaná technika, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Liška (Liboš)

    (1956)

    Dívka s dýmkou

    Položka č.: 231392

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:36

    kombinovaná technika, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rudolf Valentino

    Položka č.: 231376

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:38

    pastelky, tužka, papír, 1941, 30 x 22,1 cm, sign. PU AK 1941, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 226395

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:02

    dřevoryt, 1944, 31,9 x 24,9 cm, sign. PD Mašek V., LD značeno ve štočku V. Mašek sc. 1944, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krejčová

    (1946)

    Kašna v dešti

    Položka č.: 220372

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:36

    linoryt, 12,7 x 22,7 cm, sign. DU J. Krejčová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Beethoven

    Položka č.: 220366

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:34

    litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Dvojice

    Položka č.: 220352

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:30

    linoryt, 24 x 19 cm, sign. DU ABeran, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Dětská hlava

    Položka č.: 217046

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:29

    tužka, papír, 42,3 x 29,5 cm, sign. PN Bělocvětov, znečištěný papír , Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Dítě

    Položka č.: 206635

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:30

    tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Labyrint

    Položka č.: 281050

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:44

    litografie, 12,8 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 281058

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:58

    litografie, 2003, 12,7 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Svítání

    Položka č.: 281057

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:56

    litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 281056

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:54

    litografie, 2003, 12,6 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 281055

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:52

    litografie, 2004, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 04, č. 61/90, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 281054

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:50

    litografie, 2002, 12,8 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 281053

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:48

    litografie, 2003, 12,6 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    U rybníka

    Položka č.: 280769

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:16

    lept, 21,3 x 15,5 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    V parku

    Položka č.: 280768

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:14

    lept, 21,3 x 15,3 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    PF 1946

    Položka č.: 280767

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:12

    litografie, 1945, 9,3 x 21 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pasáček

    Položka č.: 280759

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:00

    litografie, 13,6 x 11,6 cm, sign. PD na kameni Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Horníci

    Položka č.: 280740

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:40

    lept, 13,2 x 9,6 cm, PD značeno v desce CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Stroj

    Položka č.: 280725

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:24

    litografie, 1983, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 81/200, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1934-2004)

    Dívka

    Položka č.: 280720

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:16

    dřevoryt, 9 x 6,4 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renata Kaiserová

    (1962)

    Váhy

    Položka č.: 280717

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:10

    lept, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 31/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renata Kaiserová

    (1962)

    Bratři

    Položka č.: 280716

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:08

    lept, mezzotinta, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 49/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1975)

    PF 2000

    Položka č.: 280715

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:06

    lept, 11,2 x 7,9 cm, sign. Petr Hampl, č. 38/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook