• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most

    Položka č.: 237874

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:44

    olej, plátno, 10,5 x 26,2 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    V noci v zimě u Karlova mostu

    Položka č.: 237875

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:46

    olej, papír, 10,5 x 23,3 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zapadající slunce za Karlovým mostem

    Položka č.: 237876

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:48

    olej, plátno, 10,2 x 14,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most

    Položka č.: 237877

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:50

    olej, karton, 10,5 x 19,8 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na zasněženej Karlův most

    Položka č.: 237878

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:52

    olej, karton, 7,8 x 20 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Sluncem zalitá Praha

    Položka č.: 237879

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:54

    olej, karton, 20,4 x 11,1 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Staroměstskou mosteckou věž

    Položka č.: 237880

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:56

    olej, plátno, 15 x 14,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněženou uličkou

    Položka č.: 237881

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:58

    olej, karton, 14,5 x 11 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy na poli (konvolut 2 akvarelů)

    Položka č.: 237882

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:00

    akvarel, tužka, papír, 1935, 18,6 x 14,6 a 18,6 x 15 cm, sign. PD B. Ullrych 35, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Děvče

    Položka č.: 237884

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:04

    akvarel, tuš, papír, 1935, 17 x 12,9 cm, sign. LD B. Ullrych 1935, papíropvá pasparta, papír místy lehce zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Děvče na louce

    Položka č.: 237885

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:06

    akvarel, papír, 1946, 26 x 19 cm, sign. PD B. Ullrycg 46, papírová pasparta, lehce zažloutlý, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pole

    Položka č.: 237886

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:08

    akvarel, tuš, papír, 1935, 20,9 x 12 cm, sign. PD B: Ullrych 35, papírová pasparta, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel (konvolut 2 akvarelů)

    Položka č.: 237887

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:10

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1925, 18 x 13,9 x 20,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 25, nalepeno na papíru, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na potoce (konvolut 2 akvarelů)

    Položka č.: 237888

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:12

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1937, 20x 29,5 a 20,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 37, nalepeno na papíru, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 237889

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:14

    akvarel, tužka, tuš, papír, 25 x 23,5; 14,5 x 9,6 a 14,5 x 9,7 cm, nalepeno na papíru, první akvarelje na dvou rozích přeložen, u třetího je spodní levý roh papíru natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u praní

    Položka č.: 237890

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:16

    akvarel, tuš, papír, 1927, 15,6 x 20 cm, sign. PD B. Ullrych 27, papír na rozích poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena

    Položka č.: 237891

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:18

    akvarel, tuš, papír, 22 x 14,6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena na louce

    Položka č.: 237892

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:20

    akvarel, tuš, papír, 21,8 x 14,7 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    K zemi

    Položka č.: 237893

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:22

    akvarel, tuš, papír, 12,1 x 9,5 cm, papír má horní rohy utrženy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 237894

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:24

    akvarel, tuš, papír, 11,4 x 18 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Svléknutá

    Položka č.: 237895

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:26

    akvarel, tuš, papír, 11,5 x 17,7 cm, sign. PD Ullrych , kousek levého dolního rohu utržen, pravý horní roh utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena v nehzližé

    Položka č.: 237896

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:28

    akvarel, tužka, papír, 1926, 27 x 16 cm, sign. PD Ullrych 26, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 237897

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:30

    akvarel, tuš, papír, 18 x 11,5 cm, pravý dolní roh papíru utržen, papír lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena a dítě

    Položka č.: 237898

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:32

    akvarel, tužka, papír, 29,8 x 21,6 cm, na rozích papíru lehce patrné stopy po přilepení (zezadu), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek na louce

    Položka č.: 237899

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:34

    akvarel, tuš, papír, 1925, 14 x 21,5 cm, sign. PD B. Ullrych 25, levý dolní roh papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy na louce

    Položka č.: 237900

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:36

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1938, 21 x 29,3 cm, sign. PD B. Ullrych 38, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Arnošt Zabloudil Sobotek

    (1895)

    Zasněžená krajina / Předměstí

    Položka č.: 237901

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:38

    kvaš, papír, 15 x 18,5 cm, sign. LD A. Zabloudil Sobotek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Anderle

    Chlapec s košíkem

    Položka č.: 237902

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:40

    digitální tisk, 54 x 40 cm, sign. PD Jiří Anderle, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    Woody

    Položka č.: 237903

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:42

    akryl, plátno, 2010, 69,5 x 49,8 cm, sign. LD R. Mužíková 10, antiqari.at Radhošťská, multižánrová umělkyně

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 237904

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:44

    akvatinta, 1998, 17,3, x 11,3 cm, sign. PD Istler 98, rám, č. 39/70, antiqari.at Radhošťská, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)