• František Říha

    (1910-1986)

    Podzim

    Položka č.: 229986

    Vyvolávací cena: 19.500 CZK (780 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:22

    akvarel, papír, 1957, 58 x 44 cm, sign. LD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 19.500 CZK (780 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Číňanky se otočily

    Položka č.: 229996

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:23

    linoryt, balící papír, 2013, 24 x 32 cm, PD monogr. KK, č. 35/40, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Michael Rittstein

    Stan

    Položka č.: 231270

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:25

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Zrcadlení I

    Položka č.: 231283

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:26

    lept, 1992, 49,5 x 31,5 cm, sign. PD Jan Otava 1992, č. 1/50, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • John Green

    Stádové zvíře v hejnu

    Položka č.: 231285

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:27

    kombinovaná technika, sololit, 2008, 30 x 50 cm, sign. PD Green

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • John Green

    Vítání jara

    Položka č.: 231286

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:28

    kombinovaná technika, sololit, 2008, 30 x 48 cm, sign. PD Green

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • John Green

    Mladý Bill Gates

    Položka č.: 231288

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:29

    kombinovaná technika, sololit, 2008, 35 x 40 cm, sign. PD Green

  • Andrea Forsterová

    Mimino

    Položka č.: 231290

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:30

    litografie, 2006, 34 x 25 cm, sign. PD Andrea Fosrterová 2006, rám, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Pomněnka I.

    Položka č.: 231291

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:31

    akryl, plátno, 2009, 70 x 70 cm, sign. DU L. Bradáček

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Zátiší s pomeranči

    Položka č.: 231292

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:32

    akryl, plátno, 2005, 70 x 70 cm, sign. LD L. Bradáček

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Setkání tureckého medu s kapsou kalhotovou

    Položka č.: 231295

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:33

    litografie, 2005, 32,5 x43 cm, sign. PD Petr Faltus 2005, č. 13/30, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Babí hněv

    Položka č.: 231296

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:34

    litografie, 2005, 33 x 48 cm, sign. PD Petr Faltus 2005, č. 5/30, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Anděl Navždy

    Položka č.: 231297

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:35

    litografie, 2007, 43 x 32,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 24/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Petr Ptáček

    MIG 15

    Položka č.: 231810

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:36

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Podzim

    Položka č.: 238559

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:37

    olej, plátno, 2002, 80 x 100 cm, sign. vzadu Z. M. Nováková , rám, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Ivana Lomová

    Vlny

    Položka č.: 238749

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:38

    originální litografie, 2017, 32,7 x 48 cm, sign. PD IvanaLomová 2017, č. 144/158, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Ivana Lomová

    Skotský les

    Položka č.: 238750

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:39

    originální litografie, 2017, 32,5 x 47,5 cm, sign. PD IvanaLomová 2017, č. 1/115, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Vladimír Větrovský

    Krajina s koněm

    Položka č.: 242491

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:45

    litografie, 2010, 17 x 26 cm, sign. PD Wladimir 10, č. 22/100, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Větrovský

    Moucha I

    Položka č.: 242492

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:46

    litografie, 2011, 11 x 11 cm, sign. PD Wladimir 11, č. 45/85, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Větrovský

    Moucha II

    Položka č.: 242493

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:47

    litografie, 2011, 11 x 11 cm, sign. PD Wladimir 11, č. 65/85, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Větrovský

    Černý květ I

    Položka č.: 242494

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:48

    litografie, 2009, 34,5 x 18 cm, sign. PD Wladimir 09, č. 79/93, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Vladimír Větrovský

    Černý květ II

    Položka č.: 242495

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:49

    litografie, 2009, 34,5 x 18 cm, sign. PD Wladimir 09, č. 59/97, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Václav Souček

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 233903

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Čert a sedlák

    Položka č.: 233904

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:01

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Petr Štambach

    Položka č.: 233907

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:02

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Hodiny

    Položka č.: 233908

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:03

    lept, 19,6 x 9,7 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 39/100, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 233911

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:04

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:06

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:07

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Libuše Voříšková

    Předjaří

    Položka č.: 234973

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:08

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)