• Jindřich Vaněk

    (1888-1965)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 229520

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:55

    2x fotografie, 1921, 17,1 x 21,6 cm, sign. LD Vaněk 921, v originální obálce Ateliéru D´art Vaněk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Ströminger

    (1845-1901)

    Portrét chlapců

    Položka č.: 229521

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:56

    fotografie, 22,7 x 16,7 cm, PD razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229522

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:57

    fotografie, 23,7 x 29,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229523

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:58

    fotografie, 29,2 x 23,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Bufka

    Ženich

    Položka č.: 229524

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:59

    fotografie, 1917, 22,5 x 15,8 cm, sign. PD M. Bufka 1917, vzadu razítko Ateliéru V.J. Bufky, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Bufka

    Nevěsta

    Položka č.: 229525

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:00

    fotografie, 1917, 22,3 x 15,7 cm, sign. PD M. Bufka 1917, vzadu razítko Ateliéru V.J. Bufky, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét ženy

    Položka č.: 229526

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:01

    fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zámek Pillnitz

    Položka č.: 229527

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:02

    fotografie, 27,8 x 40,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emma Srncová

    (1942)

    Alice im Wunderland

    Položka č.: 230166

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:03

    litografie, 1990, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD Emma Srncová 1990, rám, č. 18/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Myčky

    Položka č.: 230224

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:04

    litografie, 1920, 16,2 x 14,3 cm, PD značeno na kameni RKremlička 1920, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Pohár

    Položka č.: 230669

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:05

    mezzotinta, 1978, 17,4 x 13,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, č. 40/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice s vlčími máky

    Položka č.: 231302

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:06

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 231303

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:07

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, sign. PD Rott, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Pohled na městečko

    Položka č.: 231304

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:08

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 231308

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:09

    akvarel, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Holandská krajina

    Položka č.: 231309

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:10

    akvarel, papír, 18,8 x 34,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    (1949)

    Flétnistka

    Položka č.: 231310

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:11

    litografie, 15,6 x 13,2 cm, sign. PD Michaela, pasparta, č. 59/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:12

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:13

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Spřežení

    Položka č.: 231313

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:14

    dřevoryt, 1973, 18,8 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:15

    dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koledníci

    Položka č.: 231315

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:16

    dřevoryt, 1973, 38 x 19,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Legenda o sv. Prokopu

    Položka č.: 232803

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:17

    28x lept, 16,7 x 14,6 cm, 2 listy chybí!!, 28 leptů a podpis JA Alex, 16,7 x 14,6, Ex. 280/400, vydala Žikešova Edice, Praha 1935, volné listy v plátěných deskách, lehce zašpiněný, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Šva…

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 232987

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:18

    akvatinta, 37,4 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Stavba mostu přes Seinu

    Položka č.: 232988

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:19

    akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Trinkmoc

    Letní krajina

    Položka č.: 233106

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:20

    olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. LD Trinkmoc, rám, při okraji lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka v kostkovaných šatech

    Položka č.: 233121

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:21

    olej, kombinovaná technika, papír, 1971, 45,5 x 30,8 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Šedý dům

    Položka č.: 233146

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:22

    akryl, plátno, 1985, 64 x 42 cm, sign. PD Albich 84, rám, vzadu popsáno, štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie čes…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Čápová

    (1956)

    Tenistka

    Položka č.: 233249

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:23

    lept, 1989, 12,9 x 9,9 cm, sign. PD Hana Čápová 1989, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Eva Hašková

    (1946)

    Jaro

    Položka č.: 233305

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:24

    lept, akvatinta, 12,3 x 7,8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook