• Petr Helbich

    Kolín - Veltruby

    Položka č.: 242251

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:57

    bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Helbich, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Cestou do Květnice

    Položka č.: 242252

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:58

    bromostříbrná fotografie, 1996, 17,9 x 13,7 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Polom 2011

    Položka č.: 242253

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:59

    bromostříbrná fotografie, 2011, 23,8 x 17,7 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Serge Jacques

    (1927)

    Na schodech

    Položka č.: 242254

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Serge Jacques

    (1927)

    Položka č.: 242255

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:01

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt II.

    Položka č.: 242256

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:02

    bromostříbrná fotografie, 24,2 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt IV.

    Položka č.: 242257

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:03

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt V.

    Položka č.: 242258

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:04

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Beskydský prales

    Položka č.: 242259

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:05

    bromostříbrná fotografie, 17,4 x 23,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Melancholie

    Položka č.: 242260

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:06

    bromostříbrná fotografie, 17,7 x 23,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Dýmy

    Položka č.: 242261

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:07

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Krasl

    (1912-1989)

    Fabrika

    Položka č.: 242262

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:08

    barevná fotografie, 1969, 57 x 46,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Aleš Kraus

    Beethoven - Utrpení a ideál

    Položka č.: 242263

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:09

    fotografie, 28 x 38 cm, sign. PD Aleš Krasl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Josef Sudek

    Položka č.: 242264

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:10

    bromostříbrná fotografie, 28 x 38 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Západ slunce nad rybníkem

    Položka č.: 242265

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:11

    bromostříbrná fotografie, 1986, 32 x 44,5 cm, sign. PD , při dolním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 242266

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:12

    bromostříbrná fotografie, 1936, 28 x 22 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Parkman

    Václav Havel

    Položka č.: 242267

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:13

    fotografie, 16,8 x 21 cm, signatura, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eva Pilarová

    (1939)

    Na Kampě

    Položka č.: 242268

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:14

    fotografie, 25,4 x 38,1 cm, sign. na zadní straně Eva Pilarová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 242269

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:15

    bromostříbrná fotografie, 23,7 x 18,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)