-
Jan Mácha
(1926-1984)
Staroměstská mostecká věž
Položka č.: 265858Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:06
litografie, 1981, 76 x 60 cm, sign. PD Jan Mácha 81, rám, č. 10/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Menčl
Potok
Položka č.: 267769Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:10
olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD E. Menčl, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Krajina
Položka č.: 281867Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:52
kombinovaná technika, karton, 1940, 50 x 72 cm, sign. LD B. Ullrych 1940, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Stará žena
Položka č.: 281498Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:01
suchá jehla, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Na zádi
Položka č.: 281765Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:28
digitální fotografie, 1995, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 1995, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Přibližná kočka
Položka č.: 281764Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:27
digitální fotografie, 2005, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2005, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Jak zobrazit ptáčka
Položka č.: 281763Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:26
digitální fotogrfie, 2004, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2004, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Náhodný nález
Položka č.: 281762Vyvolávací cena: 2.250 CZK (94 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:25
digitální fotografie, 2007, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2007, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.250 CZK (94 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Mořský svět
Položka č.: 281700Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:23
lept, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 65/100, kolem grafiky patrný rámeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Otvor
Položka č.: 281761Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:24
digitální fotografie, 2004, 27,2 x 20,4 cm, sign. vzadu Nožička 2004, autorský tisk, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří David
(1956)
Střecha
Položka č.: 281603Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:46
serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, č. 26/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Petrovský
Pohled na vesnici
Položka č.: 280069Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:22
olej, lepenka, 31 x 47 cm, sign. LD R. Petrovský, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlachtová
(1929)
Don Giovanni
Položka č.: 281734Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:57
kombinovaná technika, lept, 61,5 x 50,3 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 13/50, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nissan Engel
(1931-2016)
Printemps (Jaro)
Položka č.: 281707Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:30
lept, 21 x 31,2 cm, sign. PD Nissan Engel, rám, č. 69/150, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava V
Položka č.: 281698Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:21
monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava IV
Položka č.: 281697Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:20
monotyp, 2023, 51 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava III
Položka č.: 281696Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:19
monotyp, 2023, 52 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava II
Položka č.: 281695Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:18
monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava I
Položka č.: 281694Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:17
monotyp, 2023, 53,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, mimo tisk na několika místech ušpiněno od tiskařské barvy, papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dívka
Položka č.: 281685Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:08
olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kolařík
(1938)
Žena s papouškem
Položka č.: 281666Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:49
pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Blažíček Studenecký
(1956)
Svět prázdninový
Položka č.: 281656Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:39
akryl, tuš, běloba, papír, 2003, 41 x 58 cm, sign. LD Blažíček Fr., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Krajina
Položka č.: 281624Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:07
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1982, 19 x 28 cm, sign. PD B Kopecký 1982, pasparta, vzadu věnování: Martine! Rozhlédni se půjdeme Tvůj Bohdan, v Litomyšli 9. VII. 1985 , žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Bez názvu
Položka č.: 281616Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:59
olej, karton, 2021, 65,5 x 49 cm, sign. LD Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Červená květina
Položka č.: 281614Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:57
olej, sololit, 2020, 70 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Na louce
Položka č.: 281613Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:56
olej, sololit, 2021, 69,8 x 61,3 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Keř
Položka č.: 281612Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:55
olej, sololit, 2020, 69,5 x 61 cm, sign. DU Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Vražda v rákosí
Položka č.: 281611Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:54
olej, sololit, 2021, 70 x 62 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Slunečnice
Položka č.: 281610Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:53
olej, sololit, 2020, 69,7 x 61,2 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Zálešák
(1936)
Denisa
Položka č.: 280203Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:40
olej, plátno, 2010, 100 x 120 cm, sign. PD Z. Zálešák 2010, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO