• Richard Lauda

    (1873-1929)

    Před bouří (Jistebnice)

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:59

    olej, plátno, 79,5 x 102 cm, sign. LD R. Lauda, rám, žák prof. M. Pirnera na pražské akademii, poté prof. Heimanna v Mnichově, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klimeš

    Žně

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:49

    olej, plátno, 80 x 139 cm, sign. LD Klimeš, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Most v Oseckém údolí

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:29

    olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav (Viktor) Hohaus

    (1889-1981)

    Moravská chalupa

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:16

    olej, plátno, 59 x 68 cm, sign. LD V. Hohaus 20, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Syrový

    (1879-1956)

    Krajina

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:41

    olej, plátno, 72 x 91 cm, sign. PD J. Syrový, rám, žák prof. V. Brožíka na UMPRUM v Praze, V. Hynaise na AVU, K. Marra v Mnichově a J. Humberta v Paříži

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Štramberk s Trúbou

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:29

    akvarel, papír, 48 x 63 cm, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Postava

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:40

    akvarel, kombinovan technika, papír, 1986, 50 x 30 cm, sign.DU, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Koudelka

    (1877-1960)

    Podzim

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:16

    olej, plátno, 69 x 98,3 cm, sign. PD Koudelka J., rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Havlata

    (1885-1957)

    Les

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:00

    olej, plátno, 61 x 81 cm, sign. PD Havlata, rám, rám není uchycen k plátnu, místy poškozeno, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucie Jiřičková

    (1970)

    Studie květin

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:59

    pastelky, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD, klip rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štěpán Nikolajevič Uvarov

    (1854-1936)

    Horské štíty - Tatry

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:03

    akvarel, papír, 38 x 22 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Galia

    (1897-?)

    Pohled na Štramberskou Trúbu

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:28

    olej, lepenka, 65,5 x 52 cm, sign. PD Galia 1937, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Schovánek

    (1885-1947)

    Žně ve Svratce

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:09

    olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzau ve výřezu popis, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:13

    olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Adolf Heller

    (1887-1952)

    Mečíky

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:34

    olej, plátno, 68,5 x 55,5 cm, sign. Ad. Heller, rám, restaurováno

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Ludvík Dobeš

    (1914-1979)

    Krajina

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:51

    olej, plátno, lepenka, 52 x 65,5 cm, sign. PD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Hégr

    (1891-1968)

    Chalupa

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 2.650 CZK (111 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:20

    olej, plátno, 20 x 29 cm, sign LD M. Hégr, rám, studium u prof. Knirra v Mnichově, žák prof. Becker-Gundahla na mnichovské malířské akademii, žák prof. Preislera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.650 CZK (111 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Procházka

    Praha v zimě

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:37

    olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Žně

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:14

    olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Beskydy

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:24

    olej, sololit, 32 x 46 cm, sign. LD O. Martinovský

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Cesta u lesa

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:23

    olej, sololit, 31 x 45,5 cm, sign. PD O. Martinovský, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:17

    běloba, kombinovaná technika, karton, 1992, 70 x 100 cm, sign. DU Hlaváček 92

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Ženatá

    (1953)

    Ledové stromy

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:16

    kombinovaná technika, papír, 2010, 56 x 49,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá 10, rám, č. 25/50

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Havlata

    (1885-1957)

    Lázně Bělohrad (dříve)

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:06

    olej, lepenka, 1937, 73,5 x 100 cm, sign. PD Havlata, rám, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Josef Jiří Kamenický

    (1910-1981)

    Žně

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:00

    olej, plátno, 65 x 81 cm, sign. PD A. Lískovec, rám, plátno zvlněno

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luděk Pešek

    Kostel sv. Jakuba

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:45

    olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Ferdinand Tásler

    (1919-1996)

    Zimni krajina

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:17

    olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:12

    olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Žně

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:10

    olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:08

    olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook