-
Richard Lauda
(1873-1929)
Před bouří (Jistebnice)
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:59
olej, plátno, 79,5 x 102 cm, sign. LD R. Lauda, rám, žák prof. M. Pirnera na pražské akademii, poté prof. Heimanna v Mnichově, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klimeš
Žně
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:49
olej, plátno, 80 x 139 cm, sign. LD Klimeš, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Most v Oseckém údolí
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:29
olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vítězslav (Viktor) Hohaus
(1889-1981)
Moravská chalupa
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:16
olej, plátno, 59 x 68 cm, sign. LD V. Hohaus 20, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Syrový
(1879-1956)
Krajina
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:41
olej, plátno, 72 x 91 cm, sign. PD J. Syrový, rám, žák prof. V. Brožíka na UMPRUM v Praze, V. Hynaise na AVU, K. Marra v Mnichově a J. Humberta v Paříži
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Štramberk s Trúbou
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:29
akvarel, papír, 48 x 63 cm, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Postava
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:40
akvarel, kombinovan technika, papír, 1986, 50 x 30 cm, sign.DU, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Koudelka
(1877-1960)
Podzim
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:16
olej, plátno, 69 x 98,3 cm, sign. PD Koudelka J., rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Havlata
(1885-1957)
Les
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:00
olej, plátno, 61 x 81 cm, sign. PD Havlata, rám, rám není uchycen k plátnu, místy poškozeno, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lucie Jiřičková
(1970)
Studie květin
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:59
pastelky, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD, klip rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štěpán Nikolajevič Uvarov
(1854-1936)
Horské štíty - Tatry
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:03
akvarel, papír, 38 x 22 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Galia
(1897-?)
Pohled na Štramberskou Trúbu
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:28
olej, lepenka, 65,5 x 52 cm, sign. PD Galia 1937, rám
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Schovánek
(1885-1947)
Žně ve Svratce
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:09
olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzau ve výřezu popis, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:13
olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Adolf Heller
(1887-1952)
Mečíky
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:34
olej, plátno, 68,5 x 55,5 cm, sign. Ad. Heller, rám, restaurováno
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Ludvík Dobeš
(1914-1979)
Krajina
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:51
olej, plátno, lepenka, 52 x 65,5 cm, sign. PD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Hégr
(1891-1968)
Chalupa
Položka č.: 201Vyvolávací cena: 2.650 CZK (111 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:20
olej, plátno, 20 x 29 cm, sign LD M. Hégr, rám, studium u prof. Knirra v Mnichově, žák prof. Becker-Gundahla na mnichovské malířské akademii, žák prof. Preislera na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.650 CZK (111 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Procházka
Praha v zimě
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:37
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Žně
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:14
olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Martinovský
(1928)
Beskydy
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:24
olej, sololit, 32 x 46 cm, sign. LD O. Martinovský
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Martinovský
(1928)
Cesta u lesa
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:23
olej, sololit, 31 x 45,5 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kompozice
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:17
běloba, kombinovaná technika, karton, 1992, 70 x 100 cm, sign. DU Hlaváček 92
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Ženatá
(1953)
Ledové stromy
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:16
kombinovaná technika, papír, 2010, 56 x 49,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá 10, rám, č. 25/50
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Havlata
(1885-1957)
Lázně Bělohrad (dříve)
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:06
olej, lepenka, 1937, 73,5 x 100 cm, sign. PD Havlata, rám, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Josef Jiří Kamenický
(1910-1981)
Žně
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:00
olej, plátno, 65 x 81 cm, sign. PD A. Lískovec, rám, plátno zvlněno
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luděk Pešek
Kostel sv. Jakuba
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:45
olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Ferdinand Tásler
(1919-1996)
Zimni krajina
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:17
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:12
olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Václav Stein
(1888-?)
Žně
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:10
olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:08
olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO