• Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 232749

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 00:00

    litografie, 21,5 x 45 cm, sign. PD B. Krátký, č. 48/50, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 225173

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:02

    tempera, papír, 1945, 44,5 x 35 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Česačka jablek

    Položka č.: 225174

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:04

    tempera, papír, 1943, 50 x 40 cm, sign. PD B. Ullrych 1943, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Třístěžnová plachetnice

    Položka č.: 225221

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:06

    tuš, mastný pastel, papír, 17,4 x 24 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 97, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4509 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Malá plachetnice

    Položka č.: 225222

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:08

    tuš, mastný pastel, papír, 17,4 x 24 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 98, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Bidlo

    (1895-1945)

    Pod Janem Žižkou

    Položka č.: 225252

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:10

    tužka, tuš, papír, 24,5 x 34,5 cm, rám, lehce poškozený rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    Položka č.: 225271

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:12

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Stavení

    Položka č.: 225276

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:14

    olej, plátno, 23 x 29 cm, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1178 Historie příhozu

    Položka č.: 225278

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:16

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Statek

    Položka č.: 225281

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:18

    olej, karton, 35,5 x 45 cm, lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Svolinský

    Loutky (Ex libris Jana a Elišky Králových)

    Položka č.: 225436

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:20

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Kuthan

    Koupající se dívka (Ex libris Břetislava Peterky)

    Položka č.: 225437

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:22

    dřevoryt, 5 x 8 cm, vzadu popsáno Jiří Kuthan, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Monika Abbott

    Série Nový les

    Položka č.: 226102

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:24

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 226175

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:26

    tisk, 33 x 42 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID1265 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Vzpomínka na dětství ženy

    Položka č.: 226177

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:28

    tisk, 33 x 40 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Josef Jiří Kamenický

    (1910-1974)

    Dívka s kyticí

    Položka č.: 226306

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:30

    olej, plátno, 50 x 45 cm, sign. PD Kamenický, rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Radko Mašata

    (1933-1999)

    Položka č.: 226392

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:32

    tisk, 53,5 x 37,8 cm, sign. PD R. Mašata, LD věnování: Luce Brouskové srdečně, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska na Univerzitě Palackého v Olomouci, člen Svazu českých výtvarných umělců Ostrava a Unie výtvarných umělců Olomoucka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Matěj František Skula

    (1891-1977)

    Lesní cesta

    Položka č.: 226543

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:34

    olej, plátno, 1950, 49 x 39 cm, sign. LD M. F. Skula 50, rám, žák F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na břehu

    Položka č.: 226628

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:36

    olej, karton, 1949, 16,8 x 23,2 cm, sign. PD B. Ullrych 1949, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Děvčata

    Položka č.: 226629

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:38

    olej, plátno, karton, 1939, 22,5 x 23,8 cm, sign. LD B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Před bouří

    Položka č.: 226632

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:40

    olej, karton, 15,3 x 11,6 cm, sign. LD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 226737

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:42

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:44

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Vlaštovky (Jarmila Bartošová)

    Položka č.: 227015

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:46

    dřevoryt, 1929, 5,7 x 4,7 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227017

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    V divadle (Ex libris Jana Prší)

    Položka č.: 227018

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:50

    litografie, 1919, 10,5 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Ryby (Ex libris L. J. Kašpar)

    Položka č.: 227021

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Kniha (PF 1936 Bedřich Beneš Buchlovan)

    Položka č.: 227025

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:54

    litografie, 1935, 5,7 x 8,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Smrtka (Ex libris J. R. B.)

    Položka č.: 227026

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:56

    lept, 1944, 4,5 x 3 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Muzikanti (PF 1928 ing. G. B. Petrlík)

    Položka č.: 227028

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:58

    lept, 1927, 7,6 x 11,4 cm, PD značeno v desce Votlučka, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)