• Alois Nožička

    Je to v pytli

    Položka č.: 209725

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:37

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Alois Nožička

    Ohrada

    Položka č.: 209726

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:38

  • Emma Srncová

    Pozdní lásky

    Položka č.: 210425

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (356 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:39

    litografie, 2009, 54 x 75,5 cm, sign. PD Emma Srncová 2009, č. 39/99

    Aktuální cena: 8.900 CZK (356 €)

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Štěpanická cesta V

    Položka č.: 211330

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:40

    olej, plátno, 2015, 45 x 45 cm, sign. LD Radusa 15, Malířka, grafička, oděvní výtvarnice, interierová designérka, ilustrátorka, herečka a divadelní tanečnice. Žákyně ak. mal. Nikolaje Stanovi, ak. mal. Evy Machové, a ak. mal. Jana Kláta.

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Štěpanická cesta III

    Položka č.: 211331

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:41

    olej, plátno, 2015, 40 x 40 cm, sign. LD Radusa 15, Malířka, grafička, oděvní výtvarnice, interierová designérka, ilustrátorka, herečka a divadelní tanečnice. Žákyně ak. mal. Nikolaje Stanovi, ak. mal. Evy Machové, a ak. mal. Jana Kláta.

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Štěpanická cesta IV

    Položka č.: 211332

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:42

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Štěpanická cesta VII

    Položka č.: 211333

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:43

    olej, plátno, 2015, 40 x 50 cm, sign. LD Radusa 15, Malířka, grafička, oděvní výtvarnice, interierová designérka, ilustrátorka, herečka a divadelní tanečnice. Žákyně ak. mal. Nikolaje Stanovi, ak. mal. Evy Machové, a ak. mal. Jana Kláta.

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Miroslav Mužík

    Hora před bořkou

    Položka č.: 211345

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:44

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Radko Pechar

    (1963)

    Flora

    Položka č.: 213158

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:45

    olej, sololit, 60 x 90 cm

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlci

    Položka č.: 214132

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:46

    litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, č. 51/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Zdeňka Benešová

    Zámek

    Položka č.: 214250

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:47

    fixy, pauzovací papír

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

  • Zdeňka Benešová

    Dítě

    Položka č.: 214251

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:48

    fixy, pauzovací papír

  • Petr Ptáček

    Tatra 603

    Položka č.: 215658

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:49

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Eva Ševčíková

    Naděje

    Položka č.: 215677

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:50

    akvarel, překližka, 50 x 32 cm, sign. PD ave

  • Tomáš Bím

    Červená pramice

    Položka č.: 219631

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:51

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Tomáš Bím

    Ďáblovy koule

    Položka č.: 219634

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:52

    litografie, 2004, 37,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 04, č. 1/69, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 220648

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:53

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č, 21/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    We are emo

    Položka č.: 220658

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:54

    akryl, plátno, 2007, 49,5 x 40,5 cm, sign. vzadu Sytař 07, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ježíšek Fritz

    Položka č.: 220659

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:55

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 2/60, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Borec v Litokrajině 1

    Položka č.: 220660

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:56

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, 26/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Uvnitř

    Položka č.: 221119

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:57

    kombinovaná technika, papír, 17 x 11 cm, sign. DU N. Synecká, č. 3/20, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Axel A.

    Položka č.: 221322

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:58

    akryl, plátno, 2012, 45,5 x 45,5 cm, sign. PD Axel A. 2012

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu III.

    Položka č.: 223819

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:59

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Barokní

    Položka č.: 223839

    Vyvolávací cena: 9.400 CZK (376 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:00

    tempera na lepence, 2014, 56 x 46 cm cm, sign. LD Nesrovnal 2014, rám, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 9.400 CZK (376 €)

  • Pavla Marie Koucká

    (1973)

    Satyrové/Beran a kozoroh

    Položka č.: 223860

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:01

    akvarel, pastel, papír, 1998, 24 x 14 cm, pasparta, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Pavla Marie Koucká

    (1973)

    Pan doktor ztratil v lese klíč

    Položka č.: 223861

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:02

    akvarel, papír, 2014, 29,7 x 42 cm, sign. LD. P. M. K.

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Načeradský

    Rozmluva

    Položka č.: 224348

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:03

    litografie, 2010, 38 x 32 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Načeradský

    Zděšení

    Položka č.: 224349

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:04

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    U rybníka v Japonsku

    Položka č.: 225327

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:05

    litografie, 2011, 44,5 x 34 cm, sign. PD Jan Spěváček, č. 5/5, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Dostaveníčko

    Položka č.: 225339

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (336 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:06

    olej, plátno, 26 x 26 cm, sign. DU J. Spěváček, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 8.400 CZK (336 €)