Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Eva Jandejsková
(1947)
Dívka s andělem
Položka č.: 281488Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:54
keramika, 36,7 x 36,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mísa na ovoce
Položka č.: 281489Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:56
fajáns, 34 x 34 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Mimo
Položka č.: 281490Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:58
suchá jehla, 1994, 65 x 50 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 94, č. 1/40, pravý dolní roh politý, od levého dolního k levému hornímu okraji zažloutlý a ohmataný papír, při horním okraji otisku desky podélná šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
Obzory
Položka č.: 281491Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 22:00
suchá jehla, akvatinta, 2006, 79 x 39,5 cm, sign. PD M. Králová 09, č. 6/20, při horním okraji na dvou místech lehounce natržený a ohnutý papír, při levém okraji ve dvou místech šmouha, okraje mírně ohmatané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členk…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bok
Jaro na Bronmaru (zelená varianta)
Položka č.: 281492Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 22:02
dřevoryt, 11,3 x 16,2 cm, sign. PD, LD Jaro na Bronmaru., papír na okrajích lehce zvlněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bok
Dobrošov u Náchoda
Položka č.: 281493Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 22:04
dřevoryt, 11,2 x 22 cm, sign. PD Bok, papír v jedné třetině diagonálně přeložen a pod přeložením ve spodní části ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Frank Brangwyn
(1867-1956)
Kostel sv. Mikuláše, Diksmuide
Položka č.: 281494Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 22:06
lept, 1908, 54,6 x 64,8 cm, papír zašlý a zahnědlý s četnými skvrnkami, v jednom místě cca 8 cm natržený, s ohnutými rohy, v polovině ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Lidé v dešti
Položka č.: 254758Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:00
uhel, papír, 1965, 32,5 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 65, rám, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Malý
Na Bílé Hoře
Položka č.: 255185Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:02
akvatinta, 9 x 17,5 cm, sign. PD SMalý, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Návrh erbu
Položka č.: 255250Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:04
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Strnadel
(1910-1975)
Žena v kroji
Položka č.: 255327Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:06
kolorovaná litografie, 1940, 23 x 15 cm, sign. LD AStrnadel 1940, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Váza s kyticí na stole
Položka č.: 267758Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:08
olej, plátno, 1930, 46 x 61 cm, sign. PD A. Moravec 30, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martinek
Statek v zimě
Položka č.: 269980Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:10
olej, karton, 37 x 52 cm, sign. PD Martinek, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Krupka
Jihlava
Položka č.: 269981Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:12
akvarel, papír, 1947, 28 x 18 cm, sign. PD JKrupka, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Orchidej
Položka č.: 273770Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:14
olej, plátno, 61 x 91,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Děvčátko v kroji
Položka č.: 273777Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:16
olej, karton, 25,5 x 12,5 cm, sign. PD Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Tulipány
Položka č.: 273800Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:18
tempera, papír, 82,5 x 21 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Lilie
Položka č.: 273801Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:20
olej, karton, 39 x 39 cm, sign. LN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Kytice
Položka č.: 273802Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:22
olej, sololit, 45 x 65 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
V parku
Položka č.: 273803Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:24
tempera, papír, 62 x 95 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mlynářka
Položka č.: 275968Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:26
olej, plátno, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč CZK
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Sedící akt
Položka č.: 277485Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:28
dřevoryt, 1936, 36,5 x 24 cm, sign. PD KSvolinský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Chalabala
(1946-1999)
Zkusíme, co to udělá...
Položka č.: 277486Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:30
kombinovaná technika, kartom, 1992, 48 x 58 cm, sign. PD Chalabala 1992, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Natasha Floreánová
(1947)
Vize I.
Položka č.: 277487Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:32
kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Natasha Floreánová
(1947)
Vize II.
Položka č.: 277488Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:34
kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Natasha Floreánová
(1947)
Vize III.
Položka č.: 277489Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:36
kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mademoiselle Riviére
Položka č.: 277490Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:38
reprodukce, papír, 1981, 50 x 36,5 cm, značeno v tisku PD JK 81, rám, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Katarína Alexyová - Fígerová
(1963)
Ryby a rybky
Položka č.: 277491Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:40
kolorovaný lept, 2018, 15 x 20 cm, sign. PD Alexyová (K.) 2018, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přadlena
Položka č.: 277492Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:42
tuš, tužka, papír, 23 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Pataki
(1930)
Milenci
Položka č.: 277493Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:44
tuš, akvarel, papír, 2005, 41 x 58 cm, sign. DU Pataki 2005, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO