Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Položka č.: 223994

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:46

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Dívka s podnesem

    Položka č.: 220269

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:10

    dřevoryt, 23 x 18 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz v Roudné - Lužice

    Položka č.: 229012

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 11:30

    litografie, 1943, 42,5 x 50 cm, sign. PD AMoravec 43, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Cestou ze sklípku

    Položka č.: 212785

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:58

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Jezdci na koních

    Položka č.: 222133

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:32

    dřevoryt, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Na poli

    Položka č.: 222135

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:34

    kolorovaný dřevoryt, 16,7 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře sl. Ullrychové

    Položka č.: 222141

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:36

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Cesta na saních

    Položka č.: 234822

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:24

    kolorovaný dřevoryt, 12,5 x 18 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)