Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Dívka u vody

    Položka č.: 230583

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:20

    suchá jehla, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4977 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Kašperské hory

    Položka č.: 231442

    Plánované ukončení: 25. 02. 2019 14:50

    akvarel, tužka, papír, 1963, 19,5 x 28,5 cm, sign. PD A. Moravec 63, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeskýc…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Šindelová v Krušných horách

    Položka č.: 231441

    Plánované ukončení: 25. 02. 2019 14:55

    akvarel, fix, tužka, papír, 1982, 19 x 28,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, na zadní straně věnování autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Zápa…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Ve Lhotě pod Kůstrým na Šumavě

    Položka č.: 231440

    Plánované ukončení: 25. 02. 2019 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1972, 19,5 x 28,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Šumava

    Položka č.: 231366

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 14:30

    dřevoryt, akvarel, 10,9 x 31,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Šumava

    Položka č.: 231365

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 14:35

    dřevoryt, 10,9 x 31,1 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Strakonický dudák

    Položka č.: 231439

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 14:40

    litografie, akvarel, 28 x 19 cm, sign. na zadní straně Alois Moravec, pasparta, na zadní straně věnování autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Záp…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Rybáři II.

    Položka č.: 231438

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 14:45

    litografie, akvarel, 1972, 16 x 23 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1973, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 231437

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 14:50

    litografie, akvarel, 1971, 14 x 22 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, pf 1972, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Muzikanti IV.

    Položka č.: 231436

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 14:55

    dřevoryt, akvarel, 1966, 15 x 23 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, pf 1967, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Muzikanti III.

    Položka č.: 231435

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 15:00

    litografie, akvarel, 1973, 15 x 22 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1974, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Odpočinek

    Položka č.: 231434

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 15:05

    litografie, akvarel, 1981, 16 x 23 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, pf 1982, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Muzikanti II.

    Položka č.: 231433

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 15:10

    litografie, akvarel, 16 x 23 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    S basou

    Položka č.: 231432

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 15:15

    litografie, akvarel, 16,5 x 23 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Na saních

    Položka č.: 231431

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 15:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Muzikanti

    Položka č.: 231430

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 15:25

    litografie, akvarel, 1984, 16 x 22 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    U sv. Jana ve Veliši

    Položka č.: 231446

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 15:30

    suchá jehla, 1948, 11 x 15,5 cm, sign. PD AMoravec 48, pasparta, 6/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    U cihelny

    Položka č.: 231443

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 15:35

    litografie, akvarel, 1943, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Jezdci na koních

    Položka č.: 222133

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 19:28

    dřevoryt, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Pro štěstí

    Položka č.: 222134

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 19:30

    litografie, 1945, 10,8 x 17,4 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Na poli

    Položka č.: 222135

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 19:32

    kolorovaný dřevoryt, 16,7 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře sl. Ullrychové

    Položka č.: 222141

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 19:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Cestou ze sklípku

    Položka č.: 212785

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Dívka česající ovoce

    Položka č.: 178788

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 10:45

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz v Roudné - Lužice

    Položka č.: 229012

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2019 16:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)