Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Mezi vodami

    Položka č.: 214114

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2018 11:45

    lept, 1959, 13 x 8,7 cm, sign. PD AMoravec 59, pasparta, č. 67/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzn…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz v Roudné - Lužice

    Položka č.: 229012

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2018 10:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře

    Položka č.: 207933

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 14:55

    dřevoryt, 18,8 x 14,2 cm, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Z rodného kraje

    Položka č.: 229482

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2018 19:15

    bibliofilie, 5 signovaných leptů A. Moravec, Praha 1925, č. 37, volné listy v kartonových deskách, zažloutlý papír, zašpiněné desky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočesk…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz

    Položka č.: 229882

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:15

    suchá jehla, 1945 - 50, 24,6 x 32 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Moravec

    Žena na poli

    Položka č.: 229883

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:16

    lept, 1949, 10,9 x 16,2 cm, sign. PD A Moravec 49, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Muž se psem

    Položka č.: 217867

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 01. 2019 14:30

    lept, 1927, 24,1 x 16,7 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Vyznání lásky

    Položka č.: 223216

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 01. 2019 14:35

    tuš, papír, 34,3 x 30 cm, sign. PD A. Moravec, znečištěný a natržený pravý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dřevorubci

    Položka č.: 222131

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 21:48

    dřevoryt, 11,1 x 12 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Dudák

    Položka č.: 222132

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 21:50

    litografie, 21,5 x 15,8 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Švanda dudák

    Položka č.: 222145

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 21:52

    litografie, 16,7 x 26,1 cm, sign. DU AMoravec, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Rábí

    Položka č.: 226750

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 23:44

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Alois Moravec

    Na pláži (PF 1961)

    Položka č.: 226751

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 23:46

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alois Moravec

    Chovatelka s chovancem (PF 1955)

    Položka č.: 226757

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 23:56

    litografie, akvarel, 1954, 14,5 x 21 cm, sign. PD AMoravec, rám, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských v…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)