Akt s příborem

    Položka č.: 235412

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 19:56

    tisk, 20,6 x 15,6 cm, na spodním okraji vepsáno modrou tužkou "Dalí", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Jablko nepadá daleko od stromu

    Položka č.: 237209

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 20:10

    litografie, 21 x 15,6 cm, značeno DU Lith. Jnst. v. Arnz 8 C - in Düsseld., nalepeno na kartoně, pravý horní roh papíru lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Před hostincem

    Položka č.: 237210

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 20:12

    litografie, 26,3 x 19,5 cm, nalepeno na kartóně, na papíru několik malých nažloutlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Bohumil Hrabal

    Položka č.: 237434

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 20:32

    fotografie, 38,5 x 28 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:20

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad

    Položka č.: 238103

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:28

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Muzikanti

    Položka č.: 203223

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:22

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Pohled z okna

    Položka č.: 208858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:52

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Náměstí

    Položka č.: 208864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Chaloupka u lesa

    Položka č.: 208865

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:56

    mezzotinta, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Břízy

    Položka č.: 214289

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:08

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, PD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Západ slunce

    Položka č.: 214290

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:10

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, LD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Květina

    Položka č.: 217692

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Slunečnice

    Položka č.: 217695

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:48

    dřevoryt, 1978, 29,5 x 22 cm, sign. LD, č. 13/100, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 217696

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:50

    kvaš, papír, 22 x 16 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dívka s motýlem a jablkem

    Položka č.: 218137

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:54

    litografie, 1983, 7 x 10 cm, sign. PD, 18/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Antický Motiv (Ex libris Rudolfa Pribyša)

    Položka č.: 218147

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:56

    zinkografie, 7 x 9 cm, sign. DU, vzadu razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Míčová hra

    Položka č.: 218151

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:58

    litografie, 10 x 18,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2020 00:00

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Neznámy autor

    Skály (Ex libris Dr. K. Skály)

    Položka č.: 242448

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Moje kniha Ex Libris MUDr. Jos. Šimeček

    Položka č.: 242450

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:32

    tisk, 9,8 x 5 cm, na okrajích papíru šmouha pravděpodobně od tiskařské barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Knihovnice (Gladys B. Skopecek)

    Položka č.: 242453

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:38

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Mnich

    Položka č.: 242454

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:40

    litografie, 11,7 xc 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Vesnička

    Položka č.: 242459

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:50

    dřevoryt, 12,1 x 18,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ulička mezi domy

    Položka č.: 242461

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:54

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kozoroh

    Položka č.: 242466

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 20:04

    ocelorytina, 8,1 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Rembrandt Harmensz van Rijin

    Položka č.: 242469

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 20:10

    litografie, 8 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Jezdec

    Položka č.: 242479

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 20:30

    litografie, 13,2 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Šlechtic a poddaný

    Položka č.: 242422

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 23:40

    dřevoryt, 4 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na dvoře

    Položka č.: 242423

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 23:42

    dřevoryt, 5,5 x 10 cm, lehce zažloutlý papír, na papíru mimo tisk 4 dírky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)