Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Zimní sporty (Ex libris Jan Hewerle)

    Položka č.: 218136

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2020 00:00

    zinkografie, 6 x 9 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice (PF K a M Zinkovi)

    Položka č.: 245595

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:04

    dřevoryt, 14,5 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mořský záliv

    Položka č.: 246277

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:22

    lept, 12,7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kampa pod Karlovým mostem

    Položka č.: 246313

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 20:34

    akvarel, papír, 30,5 x 41,5 cm, v horní části skvrny od vody, při hornímokraji vytržen kus papíru cca 05 x 2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša s hřebenem

    Položka č.: 243658

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 20:56

    japonský dřevoryt, 23 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša

    Položka č.: 243659

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 20:58

    japonský dřevoryt, 21,4 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejši

    Položka č.: 243660

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:00

    japonský dřevoryt, 20,9 x 14,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, místy zahnědlý papír , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 243720

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:02

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tři Afričané na lovu

    Položka č.: 244517

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:00

    tempera, papír, 20 x 29,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Začátek zimy v horách

    Položka č.: 244520

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:06

    olej, karton, 29,7 x 22 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét dívky

    Položka č.: 245579

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:42

    pastel, papír, 56 x 42 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pávice

    Položka č.: 245585

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:48

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chaloupka

    Položka č.: 245591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2020 00:00

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zlatá Praha

    Položka č.: 217496

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:10

    lept, 1974, 18 x 23,5 cm, sign. PD nečitelně 74, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Úplněk nad Nerudovkou

    Položka č.: 217497

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:11

    lept, 16 x 13 cm, sign. PD nečitelně, č. 34/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét starého muže

    Položka č.: 226453

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:47

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívčí akt

    Položka č.: 226460

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:48

    suchá jehla, 23 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Madona

    Položka č.: 246649

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 19:09

    olej, karton, 49,5 x 42 cm, rám, malba starého italského mistra z přelomu 17. a 18. století, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 25.000 CZK (926 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohádka Čarovný ostrov

    Položka č.: 139630

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2020 18:19

    tuš, akvarel, papír, 27,8 x 19 cm, návrh na knižní obálku, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zrcadlení

    Položka č.: 247128

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:41

    tuš, papír, 35 x 14,5 cm, při okrajích mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pozadí

    Položka č.: 247125

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:42

    koláž, tuš, papír, 14,4 x 10,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kulturista

    Položka č.: 247124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:43

    koláž, tuš, papír, 14,3 x 10,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vězeň a koule

    Položka č.: 247123

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:44

    koláž, tuš, papír, 10,3 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hod oštěpem

    Položka č.: 211127

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2020 18:24

    tužka, papír, 37,3 x 29,7 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zátiší se slunečnicemi

    Položka č.: 247139

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2020 18:25

    tempera, papír, 45 x 33 cm, na několika místech pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 19:46

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad

    Položka č.: 238103

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 19:50

    akvarel, papír, 13,6 x 18 cm, papírová pasparta, na pravém okraji lehce ušpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Váza s kruhy

    Položka č.: 238966

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 19:54

    hlína, v. 61,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Váza s rostliným dekorem

    Položka č.: 238967

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 19:56

    hlína , v. 70 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zasněžené domy

    Položka č.: 241019

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:54

    olej, sololit, 34,8 x 48,8 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

Facebook