Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Babička

    Položka č.: 241029

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:32

    lept, 1975, 3 x 4,2 cm, sign. DU A. Moravec 75, pasparta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 242694

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:44

    akvarel, tuš, papír, 1968, 17 x 24,5 cm, sign. PD Moravec, LD značeno p.f. 1968, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočesk…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Na pláži (PF 1961)

    Položka č.: 242861

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:30

    litografie, akvarel, 1960, 15 x 22 cm, sign. PD AMoravec, rám, LD věnování, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Moravec

    Děti u splavu

    Položka č.: 198389

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:56

    lept, 16,5 x 24,5 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    Položka č.: 237253

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Cestou ze sklípku

    Položka č.: 212785

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:50

    lept, 17 x 12 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře sl. Ullrychové

    Položka č.: 222141

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:22

    lept, 1920, 18,5 x 13,8 cm, sign. PD AMoravec 1920, zažloutlý, při dolním okrají poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtv…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)