Alois Moravec

  • Alois Moravec

    U sv. Jana ve Veliši

    Položka č.: 231446

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:03

    suchá jehla, 1948, 11 x 15,5 cm, sign. PD AMoravec 48, pasparta, 6/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Šindelová v Krušných horách

    Položka č.: 231441

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:04

    akvarel, fix, tužka, papír, 1982, 19 x 28,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, na zadní straně věnování autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Zápa…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Jarní květy

    Položka č.: 222249

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 23:40

    litografie, 10,5 x 19 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý, zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Dívka ve slámě

    Položka č.: 237534

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 20:52

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Dívka u rybníka

    Položka č.: 200040

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2020 15:00

    litografie, 23,5 x 34 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, č. 28/50, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Dvě selky

    Položka č.: 201117

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2020 15:02

    kolorovaná litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, rám, č. 22/50, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plz…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz v Roudné - Lužice

    Položka č.: 229012

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:45

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    Položka č.: 237253

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:19

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    Položka č.: 241812

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:42

    dřevoryt, 1927, 37,6 x 49 cm, sign. PD Moravec 1927, pasparta, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Pl…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)