Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Hlava Jana Křitele

    Položka č.: 234123

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:48

    dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Trubač

    Položka č.: 234124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:50

    dřevoryt, 5,2 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Domek v lese

    Položka č.: 234130

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:52

    uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Soudce

    Položka č.: 234132

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:54

    linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zřícenina v lesích

    Položka č.: 234134

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:56

    tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klinder

    Kladenský cvičák

    Položka č.: 234163

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:58

    olej, plátno, 34 x 45 cm, sign. vzadu Klinder, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monika Havlíčková

    (1975)

    Bez názvu

    Položka č.: 234302

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:00

    tužka, papír, 2005, 53,2 x 78,6 cm, sign. LD Monika Havlíčková

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Starý pes

    Položka č.: 234305

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:02

    suchá jehla, 2009, 13,5 x 15,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 09, rám, č. 17/34, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Zátiší

    Položka č.: 234307

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:04

    bromostříbrná fotografie, 2006, 30 x 24,5 cm, sign. PD Hník 2006, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Noční motýl

    Položka č.: 234474

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:06

    reliéfní grafika, 13 x 20,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sv. Jan Křtitel

    Položka č.: 234806

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:08

    dřevoryt, 1976, 15 x 10,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel a Bystřička

    Položka č.: 234816

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:10

    2x dřevoryt, oba 22 x 17 cm, oba sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie vě…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Na louce

    Položka č.: 234821

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:12

    dřevoryt, 1963, 8,8 x 7,8 cm, sign. DU Rolčík 63, rám, č. 0/20, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 234872

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:14

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    Položka č.: 234874

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:16

    barevný dřevoryt, 22 x 15,5 cm, u pravého okraje papíru nažloutlá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    Položka č.: 234876

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:18

    barevný dřevoryt, 22 x 15,5 cm, značeno PD V. Florian, na levém okraji papíru drobná nahnědlá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý František

    Položka č.: 234877

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:20

    kolorovaný dřevoryt, 26 x 17 cm, sign. PD Florian, papír má na levém dolním okraji flek od bílo.modré barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 234881

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:22

    kolorovaný dřevoryt, 10,5 x 6 cm, značeno PD V. Florian, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pohled na náměstí

    Položka č.: 234882

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:24

    kolorovaný dřevoryt, 14,2 x 22 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí

    Položka č.: 234883

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:26

    kolorovaný dřevoryt, 14,2 x 23 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vesnice

    Položka č.: 234884

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:28

    kolorovaný dřevoryt, 31,5 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Vesnice u lesů

    Položka č.: 234886

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:30

    litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1976, č. 43/120, a.t., papír na levém okraji jemně natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Kostelní věž

    Položka č.: 234887

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:32

    litografie, 1976, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1977, č. 61/120, a.t., papír na pravém okraji zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Řeka mezi domy

    Položka č.: 234888

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:34

    litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1978, č. 41/120, a.t., papír u pravého horního rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Adámek

    Růžové domy

    Položka č.: 234889

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:36

    linoryt, 1972, 13 x 28 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horním rohu proděraven, lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Adámek

    Domy v zelené

    Položka č.: 234890

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:38

    linoryt, 1972, 13 x 27 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horném rohu lehce pokrčen, na dolním levém rohu je papír předěraven špendlíkem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kostel

    Položka č.: 234892

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:40

    kolorvaný dřevoryt, 9,5 x 18 cm, sign. PD MF, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dům u lesa

    Položka č.: 234898

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:46

    dřevoryt, 24 x 24,5 cm, monogr. LD M.K., sklo, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ľudový motív

    Položka č.: 234900

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:48

    výšivka, plátno, 34,5 x 13 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice v okně

    Položka č.: 234904

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:50

    dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook