Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Pohled na městečko

    Položka č.: 231304

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:21

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:22

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:23

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:24

    dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 232515

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:25

    litografie, 1958, 33,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Černý

    Krajina

    Položka č.: 232519

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:26

    uhel, papír, 1942, 27,5 x 26 cm, sign. LD Černý 42, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bulíř

    (1904-1986)

    Žlutá kytice

    Položka č.: 233124

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:27

    olej, plátno, 55 x 41 cm, sign. PD JBulíř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Krumphanzlová

    ExLibris

    Položka č.: 233408

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:28

    tuš, papír, 1967, 10 x 8,5 cm, DU značeno k 67, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    ExLibris a drobá grafika

    Položka č.: 233564

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:29

    10x litografie, 5 ks: 5 x 5 ; 5ks: 14,7 x 11,3 cm, vše sign. PD Roučka, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Symbol

    Položka č.: 233610

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:30

    suchá jehla, 22,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Krasobruslení

    Položka č.: 233629

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:31

    suchá jehla, 1982, 9 x 11,8 cm, sign. PD Salajka J. 82, č. 1/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář

    Položka č.: 233631

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:32

    suchá jehla, 1982, 7,3 x 11,7 cm, sign. PD Salajka J. 82, č. 20/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Faraon

    Položka č.: 233691

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:33

    lept, 14 x 8,2 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vilgus

    (1944)

    Zahrada

    Položka č.: 233779

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:34

    serigrafie, 18 x 18 cm, sign. DU Karel Vilgus, PF 1983, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Spící žena

    Položka č.: 233898

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:35

    lept, 32,9 x 23,4 cm, sign. PD Fr. Ronovský, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Florencie

    Položka č.: 233900

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:36

    litografie, 10 x 19,8 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 50/89, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vítězný oblouk

    Položka č.: 233901

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:37

    lept, akvatinta, 10,7 x 16,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucien Dasselborne - Davril

    Stařenka u řeky

    Položka č.: 233902

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:38

    lept, akvatinta, 16,2 x 22 cm, sign. PD LDavril, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 233903

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:39

    lept, 26,7 x 19,3 cm, sign. PD V. Souček, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Čert a sedlák

    Položka č.: 233904

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:40

    litografie, 1969, 19 x 14,5 cm, sign. LD Cyril Chramosta, pasparta, č. 15/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 233911

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:41

    olej, lepenka, 35 x 51 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:42

    pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:43

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 43,5 cm, sign. LD J. Solovjev, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libuše Voříšková

    Předjaří

    Položka č.: 234973

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:44

    vytiíraná čínská tempera, papír, 1985, 28,5 x 28,5 cm, sign. DU L. Voříšková 85, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Sirotek

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:45

    tisk, 1973, 25,5 x 17 cm, sign. PD Petr Sirotek 73, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:46

    uhel, papír, 1985, 38 x 28 cm, sign. DU Zd. Kleindienst 85, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:47

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Škvára

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:48

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Ing. Ot. Hradečný

    Položka č.: 235981

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:49

    dřevoryt, 1936, 12,1 x 8 cm, LD značeno ve štočku JV., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Troníček

    (1892-?)

    Dojičky

    Položka č.: 237251

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:50

    tužka, papír, 20 x 28,5 cm, sign. PD Karel Troníček, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a A. Brömseho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook