Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Suchý

    (1931)

    Spánek

    Položka č.: 221446

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:46

    litografie, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD Jiří Suchý, rám, č. 78/120, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Josephus II.

    Položka č.: 221667

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:47

    dřevoryt, 22 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Žena na oslu

    Položka č.: 221686

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:48

    dřevoryt, 36,5 x 29 cm, sign. DU Zdeněk Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Kolínská ?

    Jsi anižbys našlapoval

    Položka č.: 222009

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:49

    akvarel, tuš, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:50

    akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Příbramská

    Baletka

    Položka č.: 222015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:51

    tempera, papír, 1946, 34 x 24,5 cm, sign. PD Příbramská 46, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:52

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • G. Parziale

    Skopec

    Položka č.: 222017

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:53

    reprodukce na překližce, 18,5 x 24,5 cm, rám, vzadu štítek Ateliéru B & B, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Castrillo

    Kompozice

    Položka č.: 223785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:54

    lept, reliéfní tisk, pero, 1990, 19,8 x 14 cm, č. 14/85, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 223786

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:55

    litografie, 29,3 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    České Budějovice

    Položka č.: 223787

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:56

    litografie, 22,8 x 36,9 cm, sign. PD J. Černý Klatovský, č. 1/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

    Položka č.: 223790

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:57

    litografie, 23 x 37 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Otto Procházka

    Brána na Kampě

    Položka č.: 223792

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:58

    uhel, papír, 1988, 46 x 30 cm, sign. PD O. Procházka 88, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Krajina

    Položka č.: 223809

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:59

    litografie, 2009, 20,2 x 28,7 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Řadové domy

    Položka č.: 223810

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:00

    litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Zákoutí

    Položka č.: 223811

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:01

    litografie, 2009, 28,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Zákoutí s lampou

    Položka č.: 223812

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:02

    litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    Položka č.: 223815

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:03

    kolorovaná suchá jehla, 24 x 30,4 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Návrh obálky: Dílo F.X. Šaldy I.

    Položka č.: 224011

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:04

    tuš, tužka, papír, 1925, 33,5 x 23,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL, SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Strnad

    Pražský hrad

    Položka č.: 224014

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:05

    lept, 8,2 x 10,3 cm, sign. PD Strnad, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Strnad

    Z pouti

    Položka č.: 224015

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:06

    lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 224017

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:07

    litografie, 18,2 x 29,1 cm, sign. PD nečitelně, č. 3/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Leknín

    Položka č.: 224363

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:08

    linoryt, 1967, 19,9 x 15,5 cm, sign. PD Hodonský 67, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Sklenička s čepicí

    Položka č.: 224720

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:09

    suchá jehla, 1993, 15 x 22,6 cm, sign. PD VKomárek 93, č. 97/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jiří Matouš Trnka

    (1946)

    Hledání klíče

    Položka č.: 224824

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:10

    litografie, 1987, 33 x 25,2 cm, sign. DU Jiří Trnka 1987, č. 11/150, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Theseus a Minotaurus

    Položka č.: 224826

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:11

    mědirytina, 24,8 x 18,4 cm, sign. PD Konůpek, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Milenci

    Položka č.: 224827

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:12

    litografie, 23,9 x 16,1 cm, LD značeno na kameni CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie

    Položka č.: 224891

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:13

    tužka, papír, 1972, 22,5 x 31,5 cm, sign. PN Bělocvětov 72, Antikvariát Ostrovní, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • Boris Jirků

    (1955)

    Barokní hudba

    Položka č.: 224930

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:14

    litoofset, 12 x 12 cm, monogr. PD B.J., č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Holubice

    Položka č.: 225144

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:15

    lept, 1984, 18 x 12,1 cm, sign. PD Vl. Tesař 84, č. 107/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

Facebook