• Pavel Kopp

    Neapol

    Položka č.: 274919

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:30

    fotografie, 1973, 16 x 16,8 cm, sign. PD Kopp, LD Neapol 1973, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlo…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 274921

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:32

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 274922

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:34

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Masopust

    Položka č.: 275213

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:36

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • František Hodonský

    Položka č.: 275323

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:38

    akvarel, tuš, papír, 2014, 54 x 36 cm, sign. DU Hodonský 2014, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Václav Benedikt

    Žlutý ovál

    Položka č.: 275517

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:40

    litografie, 1995, 58 x 62,5 cm, sign. PD Benedikt 95, č. 63/98, při pravém dolním rohu lehounká šmouha, pravý horní růžek lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jiří Müller

    Položka č.: 275816

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:42

    dřevořez, 1963, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Jiří Müller 1963, LD dřevořez, papír u horního okraje vybledlý, horní růžky nepatrně pokrčeny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky a K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČVU a Asociace jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • A. Václav Mašek

    Chlapci z pobřeží - návrh knižní obálky

    Položka č.: 276866

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:44

    lavírovaná tuš, běloba, papír, 10 x 21 cm, návrh knižní obálky, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Přízeň

    Položka č.: 276905

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:46

    tuš, papír, 24 x 32,6 cm, nahoře text: Hm. Zdá se, že je jí skutečně nakloněn..., rohy papíru ohnuty, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Puberta

    Položka č.: 276906

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:48

    tuš, papír, 30,8 x 22,2 cm, nahoře text: Pamatuju si, že dříve si ke mně býval na den dětí milejší, tati..., rožky mírny ohnuty, při pravém horním okraji lehce ohnutý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Pozdní příchod

    Položka č.: 276907

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:50

    tuš, papír, 24 x 32,6 cm, dole text: Tak naposled se tě ptám - podle kterých hodin jsi se vrátila domů?, mírně ohmataný papír, mimo kresbu lehké šmouhy, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Jan Pešťák

    (1910-2003)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 277130

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:52

    pastel, papír, 27,3 x 25 cm, sign. PD Pešťáková, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ludmila Mazancová

    Chrpy ve váze

    Položka č.: 277131

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:54

    olej, sololit, 29,9 x 24,9 cm, sign. LD Mazancová, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Ludmila Mazancová

    Květiny ve váze

    Položka č.: 277132

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:56

    olej, překližka, 2004, 28,4 x 21 cm, sign. LD Mazancová 2004, rám, malba vypadává z rámu, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét chlapce

    Položka č.: 277353

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:58

    lept, velkolosinský ruční papír, 38 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s mašlí

    Položka č.: 277354

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:00

    lept, 38 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z výletu

    Položka č.: 277599

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:02

    tempera, tuš, papír, 1986, 29,5 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 86, antiqari.at Radhošťská, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

  • Vladimír Komárek

    Harfista

    Položka č.: 277670

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:04

    suchá jehla, 1976, 32 x 43 cm, sign. DU V. Komárek 76, č. 32/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce

    Položka č.: 277671

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:06

    suchá jehla, 42 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, č. 23/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Židle

    Položka č.: 277672

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:08

    suchá jehla, 1973, 34,5 x 49 cm, sign. DU V. Komárek 73, č. 46/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Marta Taberyová

    (1930-2019)

    Nádoba s motivem bodláku

    Položka č.: 277918

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:10

    pálená hlína, 14 x 12 x 9,5 cm, sign. vzadu, antiqari.at Radhošťská

  • Alois Moravec

    Korint

    Položka č.: 277969

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:12

    suchá jehla, 1961, 24,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Moravec 61, rám, č. 26/100, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských vý…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Ležící akt

    Položka č.: 278390

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:14

    litografie, 12,8 x 25,2 cm, značeno v kameni PD Ant. Procházka, ve spodní části papíru pod tiskem se nachází čtyři zažloutlé flíčky, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    La Salletta

    Položka č.: 278770

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:16

    litografie, 53 x 42 cm, sign. PD Milena Dvořáková, č. 49/60, při okrajích lehce zažloutlý papír, rožky mírně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Jezero

    Položka č.: 279037

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:18

    akvarel, tužka, papír, 1888, 26,7 x 21,2 cm, sign. LD, rám, mírně zvlnéný papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Holík

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 279038

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:20

    akvarel, papír, 1937, 24 x 33,8 cm, sign. PD Holík 37, rám, malba zašlá, na několika místech fleky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Daniela Benešová

    Setkání

    Položka č.: 280279

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:22

    litografie, 1990, 38 x 49 cm, sign. DU Daniela Benešová 90, 62/90, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • V. Souček

    Negližé

    Položka č.: 280280

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:24

    akvarel, papír, 1928, 47 x 30 cm, sign. PD Souček V.1928, antiqari.at Radhošťská

  • V. Souček

    Portrét dívky

    Položka č.: 280281

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:26

    akvarel, papír, 1944, 44,5 x 35 cm, sign. PD V. Souček 1944, antiqari.at Radhošťská

  • Vladimír Komárek

    Hrozny

    Položka č.: 280288

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:28

    dřevoryt, 21 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU