• Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pozdravy z rodného kraje

    Položka č.: 220997

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:10

    litografie, 1948, 13,7 x 13,4 cm, PD značeno VojtS 48, na dvojlistu s básní Pozdravy rodného kraje od Stanislava Hlinovského, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Strom

    Položka č.: 223697

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:11

    suchá jehla, 1981, 24,5 x 24 cm, sign. DU L. Jandová, papír mírně zvlněný, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Pták (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 223945

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:12

    dřevoryt, 1963, 8,6 x 7,8 cm, sign. DU Rolčík 63, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Motýl

    Položka č.: 223991

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:13

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Anděl strážný

    Položka č.: 224206

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:14

    dřevoryt, 11,8 x 6,8 cm, sign. PD Janoušek, při okrajích lehce pokrčený, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Nedvěd

    Krajina pod horami

    Položka č.: 224247

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:15

    olej, karton, 1963, 49,5 x 59 cm, sign. LD Nedvěd 1963, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Karel Benetka

    Tichý dům

    Položka č.: 225298

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:16

    sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Zima

    Položka č.: 225302

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:17

    olej,karton , 21,5 x 29,5 cm, sign. LD J. Černý, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Vlastimil Amort

    (1880-1950)

    Poslední podpis (Jiří Švec)

    Položka č.: 226108

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:18

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesty v polích

    Položka č.: 226650

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:19

    olej, sololit, 50 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Benetka

    Pražská povodeň 2002

    Položka č.: 227720

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:21

    sítotisk, 2002, 23,5 x 37 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělc…

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Bohumil Ullrych

    Texas

    Položka č.: 228143

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:22

    tužka, kvaš, pastel, papír, 1929, 22,3 x 30,8 cm, sign. PD BUllrych 1929, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Bohumil Ullrych

    Kodaň

    Položka č.: 228145

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:23

    tužka, kvaš, papír, 1921, 15,8 x 20 cm, sign. PD Boh. Ullrych 21, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zatčení

    Položka č.: 228505

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:24

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Bérová

    Město

    Položka č.: 228517

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:25

    linoryt, 1986, 18,6 x 12,7 cm, sign. PD J. Bérová 86, č. 94/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Třeboň – náměstí

    Položka č.: 228518

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:26

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Vesnice

    Položka č.: 228520

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:27

    dřevoryt, 1989, 16,7 x 24,7 cm, sign. PD 89, č. 3/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • M. Polák

    Chryzantéma

    Položka č.: 228525

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:28

    tužka, akvarel, papír, 26,2 x 18,2 cm, sign. LD M. Polák, studentská práce, rožky papíru ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Neumann

    Kolibřík

    Položka č.: 228527

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:29

    tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Neumann

    Muž z profilu

    Položka č.: 228529

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:30

    tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Neumann

    Mužská tvář

    Položka č.: 228530

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:31

    tužka, akvarel, papír, 1920, 30,7 x 18,5 cm, sign. DU 1920 Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kohout (Ex Libris A. Chvála)

    Položka č.: 228815

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:32

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Věže

    Položka č.: 228837

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:33

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří D. Dostál

    Katedrála

    Položka č.: 228840

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:34

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Benetka

    To je můj budoucí manžel, maminko. Je to blbec, ale krásnej.

    Položka č.: 231264

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:35

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. DU Benetka, vzadu autorské razítko, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní po…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Je to politik. Objednal si hořkou pravdu a misku vtipné kaše.

    Položka č.: 231265

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:36

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. LD Benetka, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 231266

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:37

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. PN Benteka, vzadu autorské razítko, na zadní straně přípravná kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opus…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 232889

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:38

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 232890

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:39

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)