Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229523

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:18

    fotografie, 29,2 x 23,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Bufka

    Ženich

    Položka č.: 229524

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:19

    fotografie, 1917, 22,5 x 15,8 cm, sign. PD M. Bufka 1917, vzadu razítko Ateliéru V.J. Bufky, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emma Srncová

    (1942)

    Alice im Wunderland

    Položka č.: 230166

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:20

    litografie, 1990, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD Emma Srncová 1990, rám, č. 18/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Marie Bufka

    Nevěsta

    Položka č.: 229525

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:00

    fotografie, 1917, 22,3 x 15,7 cm, sign. PD M. Bufka 1917, vzadu razítko Ateliéru V.J. Bufky, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét ženy

    Položka č.: 229526

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:01

    fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zámek Pillnitz

    Položka č.: 229527

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:02

    fotografie, 27,8 x 40,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Myčky

    Položka č.: 230224

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:03

    litografie, 1920, 16,2 x 14,3 cm, PD značeno na kameni RKremlička 1920, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Nejedlý

    (1873-1927)

    Portréty dětí

    Položka č.: 230237

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:04

    pastel, papír, 36,5 x 23 cm, sign. PD Nejedlý K., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Mařáka a F. Sequense na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Rombald

    Sedlák s dýmkou

    Položka č.: 230241

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:05

    olej, plátno, karton, 1928, 47 x 36 cm, sign. PD J. Rombald 28, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Příhoda

    (1892-?)

    Západ slunce

    Položka č.: 230252

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:06

    akvarel, papír, 40 x 28,5 cm, sign. PD Jindř. Příhoda, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Lux

    (1877-1939)

    Portrét muže

    Položka č.: 230314

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:07

    lept, 1910, 18,5 x 16,8 cm, sign. PD Richard Lux 1910, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Růžička

    (1947)

    Noční město

    Položka č.: 230316

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:08

    linoryt, 1981, 20,2 x 33 cm, sign. PD JRůžička 1981, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice s vlčími máky

    Položka č.: 231302

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:09

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 231303

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:10

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, sign. PD Rott, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Pohled na městečko

    Položka č.: 231304

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:11

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 231308

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:12

    akvarel, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    (1949)

    Flétnistka

    Položka č.: 231310

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:13

    litografie, 15,6 x 13,2 cm, sign. PD Michaela, pasparta, č. 59/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:14

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:15

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Spřežení

    Položka č.: 231313

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:16

    dřevoryt, 1973, 18,8 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:17

    dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koledníci

    Položka č.: 231315

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:18

    dřevoryt, 1973, 38 x 19,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Černý

    Krajina

    Položka č.: 232519

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:19

    uhel, papír, 1942, 27,5 x 26 cm, sign. LD Černý 42, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Burant

    (1924-2001)

    Sen III.

    Položka č.: 232788

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:20

    suchá jehla, 1983, 52,5 x 74,3 cm, sign. PD F. Burant 1983, č. 4/27, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Burant

    (1924-2001)

    Velká konfigurace

    Položka č.: 232789

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:21

    suchá jehla, 1991, 68 x 73 cm, sign. PD F. Burant 1991, č. 10/15, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 232799

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:22

    litografie, 1956, 36,6 x 28,5 cm, sign. PD V. Polášek 56, č. 51/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Liberec

    Položka č.: 232802

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:23

    litografie, 19,3 x 40 cm, sign. PD J. Mahelka, č. 107/120, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lojza Budík

    (1888-1945)

    Jaro nad vsí

    Položka č.: 233118

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:24

    olej, karton, 49 x 61 cm, sign. PD Lojza Budík, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka v kostkovaných šatech

    Položka č.: 233121

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:25

    olej, kombinovaná technika, papír, 1971, 45,5 x 30,8 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bulíř

    (1904-1986)

    Žlutá kytice

    Položka č.: 233124

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:26

    olej, plátno, 55 x 41 cm, sign. PD JBulíř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook