Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Ivana Lomová

    (1959)

    Vlny

    Položka č.: 238749

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:38

    originální litografie, 2017, 32,7 x 48 cm, sign. PD IvanaLomová 2017, č. 144/158, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Lomová

    (1959)

    Skotský les

    Položka č.: 238750

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:39

    originální litografie, 2017, 32,5 x 47,5 cm, sign. PD IvanaLomová 2017, č. 1/115, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Větrovský

    (1977)

    Krajina s koněm

    Položka č.: 242491

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:45

    litografie, 2010, 17 x 26 cm, sign. PD Wladimir 10, č. 22/100, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Větrovský

    (1977)

    Moucha I

    Položka č.: 242492

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:46

    litografie, 2011, 11 x 11 cm, sign. PD Wladimir 11, č. 45/85, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Větrovský

    (1977)

    Moucha II

    Položka č.: 242493

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:47

    litografie, 2011, 11 x 11 cm, sign. PD Wladimir 11, č. 65/85, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Větrovský

    (1977)

    Černý květ I

    Položka č.: 242494

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:48

    litografie, 2009, 34,5 x 18 cm, sign. PD Wladimir 09, č. 79/93, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Větrovský

    (1977)

    Černý květ II

    Položka č.: 242495

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:49

    litografie, 2009, 34,5 x 18 cm, sign. PD Wladimir 09, č. 59/97, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 233903

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:00

    lept, 26,7 x 19,3 cm, sign. PD V. Souček, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Čert a sedlák

    Položka č.: 233904

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:01

    litografie, 1969, 19 x 14,5 cm, sign. LD Cyril Chramosta, pasparta, č. 15/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Štambach

    Akt

    Položka č.: 233907

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:02

    olej, plátno, 1994, 60 x 40 cm, sign. PD Štambach 94, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Hodiny

    Položka č.: 233908

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:03

    lept, 19,6 x 9,7 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 39/100, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 233911

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:04

    olej, lepenka, 35 x 51 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:06

    pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:07

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 43,5 cm, sign. LD J. Solovjev, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libuše Voříšková

    Předjaří

    Položka č.: 234973

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:08

    vytiíraná čínská tempera, papír, 1985, 28,5 x 28,5 cm, sign. DU L. Voříšková 85, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Sirotek

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:09

    tisk, 1973, 25,5 x 17 cm, sign. PD Petr Sirotek 73, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:10

    uhel, papír, 1985, 38 x 28 cm, sign. DU Zd. Kleindienst 85, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:11

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Škvára

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:12

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Ing. Ot. Hradečný

    Položka č.: 235981

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:13

    dřevoryt, 1936, 12,1 x 8 cm, LD značeno ve štočku JV., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Jitka Měřičková

    Položka č.: 235982

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:14

    dřevoryt, 1950, 11,9 x 6,3 cm, PD značeno ve štočku JV., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Žena ve vaně

    Položka č.: 237248

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:15

    tuš, pastelky, tužka, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 237250

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:16

    tuš, tužka, karton, 33 x 43 cm, zašpiněný karton, místy drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Troníček

    (1892-?)

    Dojičky

    Položka č.: 237251

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:17

    tužka, papír, 20 x 28,5 cm, sign. PD Karel Troníček, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a A. Brömseho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Panorama Prahy

    Položka č.: 237252

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:18

    litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Práce na poli

    Položka č.: 237253

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:19

    litografie, 1943, 18 x 28,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Léda s labutí

    Položka č.: 237738

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:20

    suchá jehla, 22 x 15,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 6/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Krajina

    Položka č.: 238846

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:21

    litografie, 1979, 30,2 x 45,3 cm, sign. PD Jiroudek 79, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Herečky

    Položka č.: 238847

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:22

    pastel, papír, 37 x 51 cm, sign. PD Jiroudek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Šimková

    Motýli

    Položka č.: 238849

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:24

    akvarel, papír, 17,5 x 12 cm, sign. PD R. Šimková, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook