• E. Steinbach

    Položka č.: 245669

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:41

    olej, plátno, 1900?, 55,5 x 82 cm, sign. PD E. Steinbych 1900, mírně zažloutlé a na třech místech protržené plátno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Osvícení

    Položka č.: 247095

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:42

    litografie, 1983, 10,7 x 8,1 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, p. f. 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šámal

    (1914-1988)

    Položka č.: 221903

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:43

    litografie, 1960, 35,2 x 53,3 cm, sign. PD Jaroslav Šámal 60, 43/60, zažloutlý a při horním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole kreslení a malování Mánesa v Praze, žák prof. O. Nejedlého a M. Holého na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Svatovítská katedrála

    Položka č.: 197061

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:44

    litografie, 1988, 66,5 x 50 cm, sign. DU Z. Šindlar 88, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Oběti války

    Položka č.: 229869

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:45

    dřevoryt, 22,8 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Tanečnice

    Položka č.: 247097

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:46

    tužka, papír, 42,4 x 29,6 cm, monogr. PD JŠ, zašpiněný a při dolním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Cesta

    Položka č.: 247091

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:47

    tužka, tuš, papír, 21,4 x 30,3 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Branka

    Položka č.: 247109

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:48

    lept, 8,3 x 15,8 cm, sign. PD E. Tomanová, 154/200, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Dívka na pláži

    Položka č.: 234472

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:49

    serigrafie, pastel, 28,5 x 17 cm, sign. LD F. Volf, 53/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    Ilustrace

    Položka č.: 236857

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:50

    olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD Jan Vrba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    Ilustrace II.

    Položka č.: 236859

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:51

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    Ilustrace k japonské pohádce

    Položka č.: 236858

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:52

    pastel, uhel, tuš, koláž, papír, 39 x 29,7 cm, sign. LD Jan Vrba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Stromy

    Položka č.: 221814

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:53

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Entler

    Noční krajina

    Položka č.: 234296

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:54

    litografie, 48 x 37,3 cm, sign. PD Milan Entler, 67/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Milan Entler

    Velikonoce

    Položka č.: 234295

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:55

    litografie, 53,3 x 42,6 cm, sign. PD Milan Entler, 29495, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Abstraktní motivy

    Položka č.: 247114

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:56

    3x tuš, papír, 9,5 x 15,5 - 15,4 x 9,3 cm, 2x sign. PD Jan Hejda, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Kubíček

    Nevěsta

    Položka č.: 247081

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:57

    litografie, 1986, 51,5 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1986, 3/100, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Alena Laufrová

    Hřebec Grošák

    Položka č.: 215737

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:58

    lept, suchá jehla, 1978, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Alena Laufrová 1978, 75/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Kateřina Vítečková

    Země a nebe

    Položka č.: 247154

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 19:00

    litografie, 1992, 20,3 x 24 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1992, při pravém okraji mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice - pohled z Bukové na Špičáku

    Položka č.: 232323

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:00

    pastel, tuš, papír, 1952, 23,3 x 29,8 cm, sign. PD Filip, při dolním okraji mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Na cestě od Kristianova na Královku

    Položka č.: 232320

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:01

    pastel, tuš, papír, 1949, 31,2 x 21,8 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice v Jizerských horách, na Špičáku - k Ještědu

    Položka č.: 232319

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:02

    pastel, tuš, papír, 1950, 22,6 x 30,1 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice - z Mariánské hory k Špičáku

    Položka č.: 232318

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:03

    pastel, tuš, papír, 1950, 23,1 x 29,8 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice - skály na Mariánských horách

    Položka č.: 232317

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:04

    pastel, tuš, papír, 1950, 31,1 x 22,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice - přehrada u Polubného

    Položka č.: 232316

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:05

    pastel, tuš, papír, 1950, 22,6 x 30 cm, sign. PD Filip, při pravém okraji mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice v Jizerských horach - pohled k Bukové a k Jozefovu dolu

    Položka č.: 232315

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:06

    pastel, tuš, papír, 1950, 21,9 x 29,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice - pohled ze Špičáku na sever

    Položka č.: 232314

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:07

    pastel, tuš, papír, 1950, 22,5 x 29,8 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice v Jizerských horách

    Položka č.: 232313

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:08

    pastel, tuš, papír, 1950, 22,8 x 30,1 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice v Jizerských horach - z Mariánských hor k Špičáku

    Položka č.: 232312

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:09

    pastel, tuš, papír, 1950, 23 x 30,4 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice v Jizerských horach - Desná

    Položka č.: 232311

    Plánované ukončení: 09. 09. 2020 18:10

    pastel, tuš, papír, 1950, 29,8 x 21,9 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)