Dražené položky

  • Václav Benedikt (Abstraktní a geometrické tendence)

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:52

    litografie, 2001, 69,5 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 2001, č. 72/78, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Přemysl Rolčík (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1922-1989)

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:54

    suchá jehla, 29,5 x 30 cm, sign. PD Rolčík, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    (1922-1989)

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:56

    suchá jehla, 29,6 x 29,5 cm, sign. PD Rolčík, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Jandejsek (Abstraktní a geometrické tendence)

    Vesmírné květiny

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:58

    olej, dřevo, 1977, 34 x 23,5 cm, sign. PD Jan 1977, rám, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Salajka (Abstraktní a geometrické tendence)

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:00

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Krátký (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1913-2005)

    Šestiúhelník

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:02

    litografie, 2002, 54 x 43 cm, sign. DU B Krátký 2002, č. 6/8, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Rejžek (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1913-1986)

    Čápovna

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:04

    litografie, 1965, 14 x 21 cm, sign. PD Jiří Rejžek 1965, pasparta, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Martin Manojlín (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1972)

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:06

    linoryt, 1995, 8 x 15,8 cm, sign. LD Martin Manojlín 1995, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adéla Matasová (Abstraktní a geometrické tendence)

    Přerůstání

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:08

    lept, 1970, 74,5 x 55 cm, sign. PD Adéla Matasová, autorský tisk, zašpiněný a při okrajích pokrčený papír, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a A. Paderlíka na AVU v Praze, členka Umělecké besedy, Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Králík (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1924-1999)

    Gravitace

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

    (1924-1999)

    Vajíčko

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Neurčený autor (Abstraktní a geometrické tendence)

    Modrá kompozice

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:14

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Kobliha (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1877-1962)

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:16

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Lubomír Přibyl (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1937)

    Objekt

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:18

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Šváb (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1906-1999)

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík (Abstraktní a geometrické tendence)

    Abstrakce

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Doteky času

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Junek (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1913-1976)

    Monotyp

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:26

    monotyp, 36,5 x 26,3 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 43, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Nečas (Abstraktní a geometrické tendence)

    Výbuch

    Položka č.: 87

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:28

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Černá hodina

    Položka č.: 88

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:30

    litografie, 1978, 18 x 17,5 cm, sign. PD, rám, č. 58/60, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Věra Kotasová (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1939-2019)

    Květ

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:32

    dřevoryt, 1982, 22,5 x 15,8 cm, sign. DU, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zvěř (Abstraktní a geometrické tendence)

    Upálení Jan Husa

    Položka č.: 90

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:34

    akryl, papír, 2016, 42 x 29,5 cm, sign. DU Zvěř 16, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Hořánek (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1925-1995)

    Struktura

    Položka č.: 91

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:36

    lept, 1967, 13,4 x 5,4 cm, sign. DU Hořánek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alena Málková (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1927)

    Růžový anděl

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:38

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Vojtěch Cinybulk (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1915-1994)

    Vlnovka

    Položka č.: 94

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:40

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alois Kraml (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1922)

    Zrcadlení

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Dimitrij Kadrnožka (Abstraktní a geometrické tendence)

    Položka č.: 96

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:44

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Olga Karlíková (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 97

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:46

    litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. PD O. Karlíková 98, č. 76/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Němeček (Abstraktní a geometrické tendence)

    Přírodní motiv

    Položka č.: 98

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1906-1999)

    Položka č.: 99

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:50

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)