Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Ruth Kohler (Internetová aukce )

    (1929)

    Barevná kompozice III

    Položka č.: 244208

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:04

    litografie, 75 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 6/60 B

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karl Korab (Internetová aukce )

    (1937)

    Zátiší

    Položka č.: 244209

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:05

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 95/100

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karl Korab (Internetová aukce )

    (1937)

    Bez názvu

    Položka č.: 244210

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:06

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 95/100

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karl Korab (Internetová aukce )

    (1937)

    Lapeni

    Položka č.: 244211

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:07

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 85/100

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gheorghe Olariu (Internetová aukce )

    (1929)

    Motiv z Tirgu Mures

    Položka č.: 244212

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:08

    linoryt, 1975, 7,8 x 10,2 cm, sign. PD 1975 Olariu, 42917, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Károly Reich (Internetová aukce )

    (1922-1988)

    Slepička

    Položka č.: 244213

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:09

    dřevoryt, 7,3 x 9,1 cm, sign. DU Reich Károly, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Slevogt (Internetová aukce )

    (1968-1932)

    Kreslíci muž (Der Zeichner)

    Položka č.: 244214

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:10

    suchá jehla, 1911, 17 x 11,2 cm, značeno na ochranném papíru: LD Max Slevogt, Der Zeichner, Originalradierung; PD Kunst und Künstler, Juni 1911, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Bez názvu

    Položka č.: 244215

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:11

    litografie, 1992, 28 x 14,8 cm, sign. PD nečitelně, II/XXX, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Tomáš Blažek (Internetová aukce )

    (1884-1962)

    Rodina

    Položka č.: 244216

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:12

    lept, 18,5 x 24,5 cm, sign. PD J. T. Blažek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex (Internetová aukce )

    (1890-1957)

    V troskách chrámu

    Položka č.: 244217

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:13

    lept, 32 x 45 cm, sign. PD A. J. Alex, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Felix Jenewein (Internetová aukce )

    (1857-1905)

    Mor

    Položka č.: 244218

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:14

    litografie, 1900, 34,8 x 47 cm, LD značeno na kameni F. Jenewein 1900, provedl B. Kočí, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Swetse na AVU v Praze, poté J. Trenkwalda na Akademie der Bildenden Künste ve Vídni, člen Umělecké besedy a Krasoumné jed…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha (Internetová aukce )

    (1877-1962)

    Květiny

    Položka č.: 244219

    Vyvolávací cena: 690 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:15

    suchá jehla, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD FKobliha, rám, na rámu drobné oděrky, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 690 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha (Internetová aukce )

    (1877-1962)

    Letohrádek

    Položka č.: 244220

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:16

    měkký kryt, 1946, 15,2 x 20,4 cm, sign. PD F.Kobliha, z cyklu Královská zahrada na hradě Pražském, vydal Josef Engst v Praze 1946, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Kubín (Internetová aukce )

    (1877-1959)

    Matka

    Položka č.: 244221

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:17

    lept, 17,6 x 10,8 cm, sign. PD Kubín, papír lehce nažloutlý, na papíru žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. N. Gise

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková (Internetová aukce )

    (1887-1969)

    Mlýnky v Belé

    Položka č.: 244222

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:18

    barevný dřevoryt, 1928, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rabas (Internetová aukce )

    (1885-1954)

    Žena na poli

    Položka č.: 244224

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:20

    lept, 24,3 x 17 cm, rám, vzadu ve výřezu pozůstalostní razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rabas (Internetová aukce )

    (1885-1954)

    Stromy (PF 1945)

    Položka č.: 244225

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:21

    lept, 1944, 5 x 7 cm, sign. PD Rabas 44, rám , antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Radimský (Internetová aukce )

    (1867-1946)

    Pozvánka k výstavě

    Položka č.: 244226

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:22

    litografie, 12 x 2,5 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Radimský (Internetová aukce )

    (1867-1946)

    U vody

    Položka č.: 244227

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:23

    litografie, 16 x 19,5 cm, monogr. LD VR, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rambousek (Internetová aukce )

    (1895-1976)

    Sáňkování

    Položka č.: 244228

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:24

    dřevoryt, 39,5 x 29 cm, sign. PD Jan Rambousek, a. t. , nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rambousek (Internetová aukce )

    (1895-1976)

    Na koních přes řeku

    Položka č.: 244229

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:25

    barevný dřevoryt, 25,8 x 34,2 cm, sign. PD Jan Rambousek, a. t. , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti (Internetová aukce )

    (1878-1957)

    V litografické dílně

    Položka č.: 244230

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:26

    litografie, 26,5 x 32,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Holla…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Špillar (Internetová aukce )

    (1871-1939)

    Česající se dívka

    Položka č.: 244231

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:27

    litografie, 20 x 14 cm, PD značeno na kameni K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 54/3, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Špillar (Internetová aukce )

    (1871-1939)

    Milenci

    Položka č.: 244232

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:28

    litografie, 17,3 x 20 cm, sign. PD K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 61/7, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilian Švabinský (Internetová aukce )

    (1873-1962)

    Duha

    Položka č.: 244233

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:29

    heliogravura, 1941, 43,5 x 51,5 cm, sign. PD MŠvabinský, vydal V. Neubert a synové, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a …

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal (Internetová aukce )

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    Položka č.: 244234

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:30

    dřevoryt, 1920, 9,8 x 7,4 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik (Internetová aukce )

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    Položka č.: 244235

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:31

    lept, 16,2 x 21,5 cm, sign. PD Vik, zažloutlý, při okrajích poničený papír, na papíře skvrnky, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v P…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger (Internetová aukce )

    (1899-1954)

    Na procházce

    Položka č.: 244236

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:32

    lept, 38 x 31 cm, sign. PD Petr Dillenger, rám, 21/80, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta (Internetová aukce )

    (1914-1992)

    Valdštejnský palác

    Položka č.: 244237

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:33

    litografie, 31 x 21 cm, sign. PD V. Kubašta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina (Internetová aukce )

    (1912-1971)

    Vesnice v krajině

    Položka č.: 244238

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:34

    dřevoryt, 18,7 x 25,8 cm, sign. PD B. lacina, při okrajích pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook