Dražené položky

  • Václav Hejna (Internetová aukce )

    (1914-1985)

    Položka č.: 241258

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:29

    monotyp, 56 x 37 cm, sign. PD Hejna, rám, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ota Janeček (Internetová aukce )

    Hlava dívky

    Položka č.: 241259

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:30

    grafický list, 1986, 7 x 10 cm, sign. PD Ota Janeček 86, rám, č. 80/100, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Maškarní kůň

    Položka č.: 241260

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:31

    linoryt, 11,7 x 17,9 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludmila Jiřincová (Internetová aukce )

    Dívka v šátku

    Položka č.: 241261

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:32

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Položka č.: 241262

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:33

    litografie, 31 x 20 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 9/30, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Položka č.: 241263

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:34

    litografie, 31,5 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, a. t. , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    (1919-1994)

    Vesnička mezi kopci

    Položka č.: 241264

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:35

    lept, 12,5 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Kuklík (Internetová aukce )

    Hruška

    Položka č.: 241265

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:36

    kombinovaný lept, 1978, 31,7 x 29,5 cm, sign. PD L. Kuklík 78, č. 12/80, Kuklík studoval v letech 1968 - 1974 VŠU v Praze, obor volná grafika a ilustrace u profesorů Jiřího Trnky a Zdeňka Sklenáře. Jeho hlavním tématem byla vždy žena, poslední dobou se ovšem zaměřuje také na velkoformátové kresby zv…

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Ivana Lomová (Internetová aukce )

    Básnířka II

    Položka č.: 241266

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:37

    originální litografie, 2016, 28 x 19,5 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 63/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Básnířka III

    Položka č.: 241267

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:38

    originální litografie, 2016, 28 x 19,5 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 48/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Básnířka IV

    Položka č.: 241268

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:39

    originální litografie, 2016, 28 x 19,7 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 55/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

  • Zdeněk Mézl (Internetová aukce )

    Řecký motiv (figurální kompozice)

    Položka č.: 241269

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:40

    litografie, 26,5 x 20 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Oberthor (Internetová aukce )

    Závod

    Položka č.: 241270

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:41

    litografie, 1978, 21 x 42 cm, sign. DU Oberthor 78, rám, č. 16/100, papír mírně zažloutlý, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Květa Pacovská (Internetová aukce )

    (1928)

    Co všechno dělá barevný panáček

    Položka č.: 241271

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:42

    litografie, 1983, 23 x 17 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    (1928)

    Budík

    Položka č.: 241272

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:43

    litografie, 40 x 25 cm, sign. PD Pacovská, rám, č. 14/27, dílo není pevně uchyceno v rámu, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

  • Radek Pilař (Internetová aukce )

    (1931-1993)

    Položka č.: 241273

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:44

    litografie, 1991, 31 x 24 cm, sign. PD Radek Pilař 91, rám, č. 72/100, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    (1931-1993)

    Pohádkový dědeček

    Položka č.: 241274

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:45

    litografie, 1979, 29,6 x 23,5 cm, sign. Radek Pilař 79, č. 69/75, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    (1931-1993)

    Panáček

    Položka č.: 241275

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:46

    litografie, 1980, 39,8 x 29,8 cm, sign. PD Radek Pileček 80, č. 31/80, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    (1931-1993)

    Dívka s krávou

    Položka č.: 241276

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:47

    litografie, 1987, 38,2 x 27 cm, sign. PD Radek Pilař 87, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    (1931-1993)

    Divoženky

    Položka č.: 241277

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:48

    litografie, 1987, 48,8 x 38 cm, sign. PD Radek Pilař 87, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

    (1931-1993)

    Šašek za zdí

    Položka č.: 241278

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:49

    litografie, 1986, 43,5 x 32 cm, sign. PD Radek Pilař 86, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

  • Miroslav Pošvic (Internetová aukce )

    Položka č.: 241279

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:50

    litografie, č. 14/60, 36 x 29 cm, sign. PD M. Pošvic 2008, rám, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jana Reinerová (Internetová aukce )

    Zasněžená Praha

    Položka č.: 241280

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:51

    litografie, 34,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Dům se dvěma komíny

    Položka č.: 241281

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:52

  • Vladimír Suchánek (Internetová aukce )

    (1933)

    Nokturno

    Položka č.: 241282

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:53

    litografie, 17,1 x 26,2 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Saska (Internetová aukce )

    Horizont I.

    Položka č.: 241283

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:54

    akvatinta, 49 x 27,5 cm, sign. PD Josef Saska, 3/20, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Michal Singer (Internetová aukce )

    Položka č.: 241284

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:55

    litografie, 2009, 49 x 34,5 cm, sign. PD Singer 2009, č. 78/100, studium na FF UK v Praze

  • Jan Souček (Internetová aukce )

    (1941-2008)

    Interiér

    Položka č.: 241285

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:56

    litografie, 1981, 23,9 x 18,8 cm, sign. PD JSouček 81, č. 30/90, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    (1941-2008)

    Potápějící se město

    Položka č.: 241286

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:57

    kombinovaná technika, papír, 1975, 24,5 x 37,5 cm, sign PD Jan Souček 75, papírová pasparta, e. a. 1/25, zezadu papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Emma Srncová (Internetová aukce )

    Naháč oblečený

    Položka č.: 241287

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:58

    litografie, 2002, 49,5 x 35,5 cm, sign. PD Emma Srncová 2002, rám, autorský tisk