Dražené položky

  • Petr Helbich (Internetová aukce )

    Kolín - Veltruby

    Položka č.: 242251

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:57

    bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Helbich, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Cestou do Květnice

    Položka č.: 242252

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:58

    bromostříbrná fotografie, 1996, 17,9 x 13,7 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Polom 2011

    Položka č.: 242253

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:59

    bromostříbrná fotografie, 2011, 23,8 x 17,7 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Serge Jacques (Internetová aukce )

    (1927)

    Na schodech

    Položka č.: 242254

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:00

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    (1927)

    Položka č.: 242255

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:01

    (1927)

    Akt II.

    Položka č.: 242256

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:02

    bromostříbrná fotografie, 24,2 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    (1927)

    Akt IV.

    Položka č.: 242257

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:03

    (1927)

    Akt V.

    Položka č.: 242258

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:04