Dražené položky

  • Naděžda Plíšková (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1934-1999)

    Malé erotické jablíčko z cyklu Erotikon

    Položka č.: 582

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:57

    suchá jehla, lept, 1973, 64,5 x 49,5 cm, sign. PD Naděžda Plíšková, autorský tisk, při okrajích mírně pokrčený papír, žákyně prof. V. Silovského a K. Součka na AVU v Praze, K. G. Müllera na Hochschule für Graphik und Buchkunst v Lipsku, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Josef Mžyk (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Dívka a jelen

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:58

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Liesler (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Socha na Karlově mostě

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:59

    litografie, 1956, 35,5 x 24,7 cm, sign. PD Liesler 1956, zažloutlý, lehce zašpiněný a při okrajích zvlněný , žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • František Gross (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1909-1985)

    Strojek ve městě II

    Položka č.: 585

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:00

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    (1909-1985)

    Strojek II (Halda II)

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:01

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    Položka č.: 587

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:02

    (1909-1985)

    Postavy na periferii

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:03

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

    (1909-1985)

    Figura v interiéru

    Položka č.: 589

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:04

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

    (1909-1985)

    Malíř

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:05

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Bohdan Lacina (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:06

    dřevoryt, 28 x 20,4 cm, sign. PD B. Lacina, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvr…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Červinka - Targus (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1928)

    Dáma s psíkem a gentleman

    Položka č.: 592

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:07

    litografie, 48 x 37,3 cm, sign. PD Zd Červinka

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Pavlík (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1939-1993)

    Soused

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:08

    suchá jehla, 1981, 33 x 23,5 cm, sign. PD J. Pavlík 1981, č. 13/25, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    (1939-1993)

    Černá krajina

    Položka č.: 594

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:09

    suchá jehla, 1984, 31,5 x 24 cm, sign. PD J. Pavlík 1984, č. 19/40, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    (1939-1993)

    Kočár

    Položka č.: 595

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:10

    suchá jehla, 1980, 16,5 x 30,5 cm, sign. PD J. Pavlík 1980, č. 3/20, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1939-1993)

    Osud

    Položka č.: 596

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:11

    suchá jehla, 1988, 25,5 x 31,5 cm, sign. PD J. Pavlík 1988, č. 12/25, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    (1939-1993)

    Cesta

    Položka č.: 597

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:12

    suchá jehla, 1981, 32,8 x 16 cm, sign. PD J. Pavlík 1981, č. 7/50, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1939-1993)

    Za oknem

    Položka č.: 598

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:13

    suchá jehla, 1978, 33 x 23,7 cm, sign. PD J. Pavlík 1978, č. 17/50, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Václav Fiala (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1896-1980)

    Radnické schody

    Položka č.: 599

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:14

    lept, 32,5 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, č. 13/100, lehce zažloutlý papír, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Štěch (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1908-1982)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 600

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:15

    lept, 32,8 x 24,5 cm, sign. PD K. Štěch, č. 13/100, lehce zažloutlý papír, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

  • Karel Müller (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1899-1977)

    Nad Úvozem

    Položka č.: 601

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:16

    lept, 32,5 x 24,7 cm, sign. PD Karel Müller, č. 13/100, lehce zažloutlý papír, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

  • Antonín Majer (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1882-1963)

    Úvoz

    Položka č.: 602

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:17

    lept, 32 x 25 cm, sign. PD Ant. Majer, č. 13/100, lehce zažloutlý papír, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

  • Různí autoři (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Prémie Umělecké besedy

    Položka č.: 603

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:18

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Vyznání

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:19

    3x suchá jehla, 1983, vše sign. DU VKomárek, k 55. narozeninám Vladimíra Komárka připravili: E. Gebauer a J. Mauler, vydáno v Nedvězí 10. srpna 1983, tento výtisk má č. 39/80, na titulní straně věnování autora: S nezřízenou úctou k Tvému dílu, Renčíne Vladimíre věnuje pokorný Komár z Nedvězí v roce …

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    (1939-1993)

    Džbánek

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:00

    suchá jehla, 1980, 17,5 x 11,6 cm, sign. PD J. Pavlík 1980, č. 8/15, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1939-1993)

    Moje sny

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:01

    suchá jehla, 1980, 15,5 x 24,8 cm, sign. PD J. Pavlík 1980, č. 13/18, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lev Šimák (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1896-1989)

    Česání jablek

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:02

    litografie, 30,8 x 40,7 cm, sign. PD Lev Šimák, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • J. Baabel (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Kořeny

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:03

    dřevoryt, 18,3 x 15,8 cm, sign. PD J. Baabel, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Alfons Mucha (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1860-1939)

    Champenois: Serie 1 - Léto

    Položka č.: 609

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:04

    litografie, 9 x 13,9 cm, rám, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardtovou v Paříži, autorem monumentální „Slovanské epopeje“

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Rastislav Michal (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 610

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:05

    litografie, 20,3 x 9,7 cm, sign. PD Michal, č. 59/100, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznamý autor (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Postavy (fotografie obrazu Kristiana Kodeta)

    Položka č.: 611

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:06

    fotografie, 17,5 x 23,6 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)