Dražené položky

  • Kateřina Krausová (Internetová aukce )

    (1961)

    Na pláži I.

    Položka č.: 223595

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:48

    linoryt, 2017, 24 x 15 cm, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

    (1961)

    Na pláži II.

    Položka č.: 223596

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:49

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Karlův most

    Položka č.: 237877

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:50

    olej, karton, 10,5 x 19,8 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    (1961)

    Na pláži III.

    Položka č.: 223597

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

    (1961)

    Na pláži IV.

    Položka č.: 223598

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:51

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

    (1920-2004)

    Pohled na zasněženej Karlův most

    Položka č.: 237878

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:52

    olej, karton, 7,8 x 20 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Ivan Kováčik (Internetová aukce )

    The Earth

    Položka č.: 223603

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:53

    kombinovaná technika, 2005, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2005

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    (1920-2004)

    Sluncem zalitá Praha

    Položka č.: 237879

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:54

    olej, karton, 20,4 x 11,1 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jana Reinerová (Internetová aukce )

    Zahrada u J. Muchy

    Položka č.: 223835

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    litografie, 32,5 x 41 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Pavla Marie Koucká (Internetová aukce )

    (1973)

    Pan doktor ztratil v lese klíč

    Položka č.: 223861

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:55

    akvarel, papír, 2014, 29,7 x 42 cm, sign. LD. P. M. K.

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    (1920-2004)

    Pohled na Staroměstskou mosteckou věž

    Položka č.: 237880

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:56

    olej, plátno, 15 x 14,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Zdena Marschalová (Internetová aukce )

    Bruslaři

    Položka č.: 225333

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    linoryt, 30 x 41 cm, sign. PD Zdeňka Marschalová, a.t.

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

    (1920-2004)

    Zasněženou uličkou

    Položka č.: 237881

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:58

    olej, karton, 14,5 x 11 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Berenika Ovčáčková (Internetová aukce )

    (1964)

    Bang

    Položka č.: 225912

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    serigrafie, 2005, 49 x 40 cm, sign. PD B. Ovčáčková 05, č. 24/30, mírně polrčený papír, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Jan Otava (Internetová aukce )

    (1950)

    Taneční zábava

    Položka č.: 227093

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:59

    lept, 16 x 17 cm, sign. PD Jan Otava, č. 16/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Bohumil Ullrych (Internetová aukce )

    Na potoce (konvolut 2 akvarelů)

    Položka č.: 237888

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:00

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1937, 20x 29,5 a 20,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 37, nalepeno na papíru, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Andrea Forsterová (Internetová aukce )

    Položka č.: 228603

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    litografie, 1997, 42,5 x 32 cm, sign. PD Andrea Forsterová 97, č. 21/40, pokrčený papír, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • MICL (Internetová aukce )

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 228616

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:01

    litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 22/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Ženy u praní

    Položka č.: 237890

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:02

    akvarel, tuš, papír, 1927, 15,6 x 20 cm, sign. PD B. Ullrych 27, papír na rozích poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1950)

    Řeka I

    Položka č.: 228969

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    lept, 20 x 23,5 cm, sign. PD Jan Otava, č. 7/50, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

    (1961)

    Číňanky se otočily

    Položka č.: 229996

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:03

    linoryt, balící papír, 2013, 24 x 32 cm, PD monogr. KK, č. 35/40, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Žena na louce

    Položka č.: 237892

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:04

    akvarel, tuš, papír, 21,8 x 14,7 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Rittstein (Internetová aukce )

    Stan

    Položka č.: 231270

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Petr Faltus (Internetová aukce )

    (1968)

    Setkání tureckého medu s kapsou kalhotovou

    Položka č.: 231295

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (171 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:05

    litografie, 2005, 32,5 x43 cm, sign. PD Petr Faltus 2005, č. 13/30, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 4.600 CZK (171 €)

    K zemi

    Položka č.: 237893

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:06

    akvarel, tuš, papír, 12,1 x 9,5 cm, papír má horní rohy utrženy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    (1968)

    Babí hněv

    Položka č.: 231296

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (208 €)

    litografie, 2005, 33 x 48 cm, sign. PD Petr Faltus 2005, č. 5/30, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.600 CZK (208 €)

    (1968)

    Anděl Navždy

    Položka č.: 231297

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:07

    litografie, 2007, 43 x 32,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 24/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.800 CZK (215 €)

    Koupání

    Položka č.: 237894

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:08

    akvarel, tuš, papír, 11,4 x 18 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Ladislav Čepelák (Internetová aukce )

    (1924-2000)

    Sněhová skvrna

    Položka č.: 231711

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (393 €)

    lept, 1992, 39 x 49 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 8/50, v soupisu pod č. 798, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 10.600 CZK (393 €)

  • Petr Ptáček (Internetová aukce )

    MIG 15

    Položka č.: 231810

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:09

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu