Dražené položky

  • Václav Junek (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, O Králi Svatoplukovi

    Položka č.: 1201

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:48

    škrábaná křída, papír, 13,8 x 16,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 46, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, Opatovický poklad

    Položka č.: 1202

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:49

    škrábaná křída, papír, 14 x 16 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 48, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, O Žižkovi

    Položka č.: 1203

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:50

    škrábaná křída, papír, 14,7 x 17,4 cm, sign. na paspartě V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č.49, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Lidé v záchranném člunu (obr. 1, str. 13)

    Položka č.: 1204

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:51

    tuš, papír, 32,4 x 25,4 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 52, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Tornádo na moři (obr. 7, str. 64)

    Položka č.: 1205

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:52

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 12,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 29, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loučení v přístavu (obr. 2, str. 16)

    Položka č.: 1206

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:53

    škrábaná křída, papír, 21 x 12,3 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 30, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Topič)

    Položka č.: 1207

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:54

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 4, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Námořníci na ulici)

    Položka č.: 1208

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:55

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 3, na papíře drobné skvrny, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Muž si čte v baru)

    Položka č.: 1209

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:56

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 2, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ludvík Kundera (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1920-2010)

    Abstrakce - Pozdrav

    Položka č.: 1210

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:57

    tuš, akryl, fix, papír, 1999, 30,4 x 30 cm, Dopis Ludvíka Kundery , papír přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Václav Mašek (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1893-1973)

    Gottwaldov, Celostátní přehlídka amaterských filmů (návrh plakátu)

    Položka č.: 1211

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:58

    koláž, akvarel, papír, 14,5 x 20,5 cm, lehce zalý papír, na bílých částech nažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1893-1973)

    XXVI Jiráskův Hronov (návrh plakátu)

    Položka č.: 1212

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:59

    kombinovaná technika, papír, 21,1 x 15 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1893-1973)

    VI. Celostátní festival amatérských filmů Mariánské lázně (návrh plakátu)

    Položka č.: 1213

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:00

    koláž, tempera, papír, 21,8 x 15 cm, nalepeno na papíru, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1893-1973)

    Položka č.: 1214

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:01

    koláž, tempera, papír, 21,8 x 16 cm, nalepeno na papíru, lehce zašlý papír, několik menších skvrn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1893-1973)

    Návrh obálky časopisu Sluníčko

    Položka č.: 1215

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:02

    lavírovaná tuš, tužka, papír, 19 x 14,5 cm, návrh obálky, poznámky tužkou k umístění a tisku, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1893-1973)

    Chlapci z pobřeží - návrh knižní obálky

    Položka č.: 1216

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:03

    lavírovaná tuš, běloba, papír, 10 x 21 cm, návrh knižní obálky, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1893-1973)

    Návrh obálky časopisu Klas ročník XXIII. č. 12

    Položka č.: 1217

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:04

    akvarel, tuš, papír, 26,9 x 20,5 cm, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1893-1973)

    Děti tančící kolem vlajky - návrh obálky časopisu Klas

    Položka č.: 1218

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:05

    akvarel, papír, 20 x 29,5 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1893-1973)

    Mrtvá ves ( 2 x návrh obálky + 2 x ilustrace)

    Položka č.: 1219

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:06

    4 x tuš, běloba, papír), 29 x 18 až 21 x 14 cm, papírová pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1893-1973)

    Živá řemesla (návrh obálky a 4 ilustrací)

    Položka č.: 1220

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:07

    5 x akvarel, tempera, tužka, papír, cca 24 x 52 cm, mírně zažloutlý papír, na některých listech místy skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1893-1973)

    Zaváté cesta (konvolut 4 návrhů k obálce)

    Položka č.: 1221

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:08

    4 x lavírovaná tuš, akvarel, papír, 21 x 14,4 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1893-1973)

    Dobrodružství ve zlatém údolí (návrh obálky)

    Položka č.: 1222

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:09

    tuš, akvarel, papír, 20,2 x 14,4 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    (1893-1973)

    Československý státní soubor písní a tanců (návrh plakátu)

    Položka č.: 1223

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:10

    tempera, papír, 20 x 14,3 cm, zašlý papír, místy na okrajích jemné šmouhy, horní okraj papíru ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1893-1973)

    Tisíc kraslic - konvolut 7 návrhů plakátu

    Položka č.: 1224

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:11

    7 x tempera, papír, cca 17 x 12 až 10 x 6,5 cm, přilepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1893-1973)

    Osada Pionýr (návrh obálky)

    Položka č.: 1225

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:12

    lavírovaná tuš, akvarel, papír, 21 x 15 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    (1893-1973)

    Položka č.: 1226

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:13

    koláž, tempera, papír, 13,2 x 18,5 cm, nalepeno na papíru, papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1893-1973)

    Obrázky z dějin - konvolut 4 návrhů obálek

    Položka č.: 1227

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:14

    4 x tempera, papír, 21,5 15,2 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1893-1973)

    Návrh plakátu k výstavě

    Položka č.: 1228

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:15

    tempera, papír, 39 x 31 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, horní levý roh papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1893-1973)

    Výstava výtvarných prací dětí (návrh plakátu)

    Položka č.: 1229

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:16

    tempera, papír, 25 x 40,5 cm, zašlý papír, na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1893-1973)

    Návrh plakátu k výstavě

    Položka č.: 1230

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:17

    tempera, papír, 35,5 x 31,4 cm, zašlý a místy ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)