Dražené položky

  • Neznamý autor (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Totem (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:07

    fotografie, 24 x 17,8 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    (1942-2009)

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:08

    fotografie, 24 x 17,8 cm, místy poškozený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Žena (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:09

    fotografie, 24 x 18 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    (1942-2009)

    Položka č.: 615

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:10

    fotografie, 24 x 18 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Postava ženy (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 616

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:11

    fotografie, 24 x 18 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    (1942-2009)

    Postava (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 617

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:12

    fotografie, 24,1 x 18,1 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Ženská postava (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 618

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:13

    fotografie, 24 x 17,8 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Sedící (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:14

    fotografie, 24 x 18 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Hledící

    Položka č.: 620

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:15

    fotografie, 23,7 x 17,8 cm, kontaktní kopie z původních fotografických desek zhotovených Janem Reichem

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Neznámý autor (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Dvě postavy (fotografie díla Jana Kodeta)

    Položka č.: 621

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:16

    fotografie, 17,8 x 23,8 cm, kontaktní kopie z původních fotografických desek zhotovených Janem Reichem, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Hrobka

    Položka č.: 622

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:17

    fotografie, 23,9 x 18 cm, kontaktní kopie z původních fotografických desek zhotovených Janem Reichem

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Krajina (fotografie obrazu Kristiana Kodeta)

    Položka č.: 623

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:18

    fotografie, 13,7 x 19,4 cm, vzadu značeno razítkem autora

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    (1942-2009)

    Položka č.: 624

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:19

    fotografie, 19,9 x 14,5 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Rudolf Klimovič (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1917-1990)

    Podobizna Lva Nikolajeviče Tolstého

    Položka č.: 625

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:20

    suchá jehla, 1955, 22 x 17 cm, sign. PD R. Klimovič 1955, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Vodrážka (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1894-1984)

    Lev Nikolajevič Tolstoj

    Položka č.: 626

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:21

    litografie, 1953, 24 x 18,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Tomáš Blažek (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1884-1962)

    Hudební skladatel Vítězslav Novák

    Položka č.: 627

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:22

    litografie, 1908, 34,2 x 23,7 cm, sign. LD J T Blažek , č. 7/50, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Tondl (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1893-1980)

    Práce (cyklus šesti litografií)

    Položka č.: 628

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:23

    5x litografie, 1944, všechny sign. PD Karel Tondl, chybí litografie č. 2, na obálce razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, lehce zašpiněná obálka, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofi…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Feyfar (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1871-1935)

    Sušení sena

    Položka č.: 629

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:24

    fotografie, kontaktní kopie z původní skleněné desky, 29,3 x 19,5 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Aljo Beran (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Dvojice

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:25

    dřevoryt, 23,7 x 18,8 cm, sign. PD JBeran, č. 4/15

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • František Tichý (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1896-1961)

    Autoportrét

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:26

    litografie, 1944, 41,5 x 31,5 cm, rám, pravděpodobně oříznutý plakát výstavy Františka Tichého v Pošově galerii, při okrajích pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Zdenka Krejčová (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Pouť svatá

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:27

    dřevoryt, 8,6 x 12 cm, sign. PD J. Krejčová, studium Střední odborné školy výtvarné v Praze, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jiří Bouda (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1934-2015)

    Pohled na kostelní věž

    Položka č.: 633

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:28

    litografie, 2011, 21 x 15,8 cm, sign. PD Jiří Bouda 11, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • . (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Soubor Polské grafiky

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:29

    bibliofílie, 1948, vydáno u Eduarda Stichnota. Potsdam, 1948, lehce zažloutlý papír, obálka poškozena

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Wänke (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1901-?)

    Lidice

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:30

    lept, 25 x 28,8 cm, sign. PD Emil Wänke, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Oldřich Kulhánek (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Dvojice (PF 2002)

    Položka č.: 636

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:31

    litografie, 2001, 16 x 6,5 cm, sign. DU OKulhánek 2001, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 637

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:32

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 638

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:33

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 639

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:34

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 640

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:35

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hermensz van Riju Rembrandt (napodobitel) (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1606-1669)

    Žebrák

    Položka č.: 641

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:36

    lept, 7,9 x 5,6 cm, kopie rytiny z 18. století

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)