Dražené položky

  • Boris Jirků (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Anděl a smrt

    Položka č.: 1001

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:41

    serigrafie, 29,5 x 21 cm, sign. PD Boris Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Velký testament

    Položka č.: 1002

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Radostné stáří

    Položka č.: 1003

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:43

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Archanděl

    Položka č.: 1004

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:44

    serigrafie, 29,5 x 21 cm, sign. LD Boris Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Komárek (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Hračky

    Položka č.: 1005

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:45

    serigrafie, 32 x 43 cm, sign. PD I Komárek, rám, č. 113/200, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Martin Salajka (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1981)

    Sovy

    Položka č.: 1006

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:46

    monotyp, papír, 2014, 40 x 50 cm, sign. PD Martin Salajka 2014, A. T., žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    (1981)

    Sovy

    Položka č.: 1007

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:47

    monotyp, papír, 2014, 40 x 50 cm, sign. PD Martin Salajka 2014, žák prof. M. Rittsteina

  • Jan Vičar (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1967)

    Položka č.: 1008

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:48

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Borovička (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Rotunda na Vyšehradě

    Položka č.: 1009

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:49

    olej, karton, 19,5 x 14 cm, sign. PD Borovička, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Gottwald (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Od Charvát u Olomouce

    Položka č.: 1010

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Robert Holzer (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1859-1938)

    Lesní krajina

    Položka č.: 1011

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:51

    olej, plátno, 80 x 52 cm, sign. PD R. Holzer, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, Malíř dekorací a krajinář. V letech 1875–80 byl zaměstnán ve Vídni v ateliéru dvorních dekoračních malířů Brioschiho, Burghardta a Kautského a navštěvoval při tom akademii. Poté odešel do Paříže, přijal místo …

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaromír Kunc (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1900-1971)

    Krajina s potokem

    Položka č.: 1012

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:52

    olej, lepenka, 1953, 24 x 34 cm, sign. PD Jar. Kunc 53, rám, vzadu štítek s popisem, žák prof. V. Součka a F. Engelmüllera na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

  • Neurčený autor (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Madona dle Rafaela

    Položka č.: 1013

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:53

    anaplast, papír, plátno, 80 x 60 cm, sign. na zadní staně na štítku, zdobený rám, na zadní straně štítek s popisem Madona dle Rafaela F. J. Tábor 1832, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Laňky

    Položka č.: 1014

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:54

    olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. PD Číla, malba místy poškozena

  • Neznámý autor (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 1015

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:55

    olej, lepenka, 71,5 x 62 cm, sign. LD, rám, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Můstek

    Položka č.: 1016

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:56

  • T. Pecka (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Ptáček nad krajinou

    Položka č.: 1017

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:57

    olej, lepenka, 37,5 x 50 cm, sign. PD, malba místy poškozena

  • Emil Spáčil (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1891-?)

    Starý muž

    Položka č.: 1018

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:58

    olej, plátno nalepeno na lepence, 1933, 22,5 x 17,5 cm, sign. PN E. Spáčil 33, rám, soukromý žák A. Kalvody, J. Procházky a F. X. Naskeho

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1891-?)

    Starý Vrážil, tulák a pobuda

    Položka č.: 1019

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:59

    olej, lepenka, 1939, 25 x 19 cm, sign. LD Spáčil Emil 39, rám, soukromý žák A. Kalvody, J. Procházky a F. X. Naskeho

  • Ferdinand Stašek (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1888-1935)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 1020

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Sucharda (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Letní krajina

    Položka č.: 1021

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:01

    olej, karton, 37,5 x 51 cm, sign. LD Sucharda, rám, vzadu nalepen štítek s věnováním: Drahému Rudlovi v upomínku na památný den 14. srpen táta

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Tomás Blažek (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1884-1962)

    Dostaveníčko

    Položka č.: 1022

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:02

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    (1884-1962)

    U koloniálu

    Položka č.: 1023

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:03

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vesnička II

    Položka č.: 1024

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:04

    akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, sign. PD Borovička, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rudolf Jindřich (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1882-1968)

    Vzhlížení I

    Položka č.: 1025

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:05

    kombinovaná technika, tuš, tužka, 16,5 x 23,5 cm, sign. DU R. Jindřich, žák prof. Deluga na Akademii ve Vídni, poté prof. R. O. von Ottenfelda na Akademii v Praze, člen Svazu západočeských výtvarníků, Spolku Mha a Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    (1882-1968)

    Vzhlížení II

    Položka č.: 1026

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:06

    kombinovaná technika, tuš, tužka, 29 x 21,5 cm, sign. LD R. Jindřich, žák prof. Deluga na Akademii ve Vídni, poté prof. R. O. von Ottenfelda na Akademii v Praze, člen Svazu západočeských výtvarníků, Spolku Mha a Sdružení výtvarníků v Praze

  • Kamil Vladislav Muttich (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1873-1924)

    Postava ženy

    Položka č.: 1027

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:07

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Náměstí

    Položka č.: 1028

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:08

    akvarel, papír, 18 x 23 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Opllt (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Katedrála sv. Víta

    Položka č.: 1029

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:09

    perokresba, papír, 19 století, 12,5 x 14 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Václavík (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1898-?)

    Jelen v říji

    Položka č.: 1030

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:10

    akvarel, papír, 41,5 x 60 cm, sign. PD Václavík, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)