Dražené položky

  • Václav Hollar (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1607-1677)

    Scenes from Virgil: Cattle Plague

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:30

    mědirytina, 29 x 19 cm, značeno LD v desce F. Cleyn inv. W. Hollar fecit, rám, č. 302 v soupisu na http://link.library.utoronto.ca/hollar/, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    (1607-1677)

    Scenes from Virgil: Aeneas in the Underworld

    Položka č.: 92

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:31

    mědirytina, 29 x 19 cm, značeno LD v desce F. Cleyn inv. a PD W. Hollar fecit, rám, č. 328 v soupisu na http://link.library.utoronto.ca/hollar/, Antikvariát Dlážděná

    (1607-1677)

    False education

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:32

    mědirytina, 28 x 20 cm, značeno PD v desce W. Hollar fecit, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Chasselat (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Ježíš se samaritány

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:33

    mědirytina, 23,8 x 18,3 cm, vyryl Duthé, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Thomas Cheesman (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1760-1834)

    Švadlena

    Položka č.: 95

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:34

    tečkovaný lept, 29,2 x 21,2 cm, značeno PD T. Cheeseman Sculpsit. Pupil of F. Bartolozzi. R. A.; LD G. Rommey pinxit., papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Luis Cherbuin (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1810-1875)

    La Porte Orientale A Milan

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:35

    akvatinta, 19. století, 16,2 x 21,5 cm, značeno LD Exécutée d´après l´original du Daguerréotype a PD Gravée par L. Cherbuin, předloha vytvořena pomocí dagerotypie z roku 1839, stav vynikající

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Francois I. Chereau (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1680-1729)

    Phillippe d´Orleans

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:36

    mědirytina, 25,5 x 17,7 cm, značeno LD J. B. Santerre pinxit. a PD Fr. Cherau scuplsit., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Daniel Niklaus Chodowiecki (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1726-1801)

    Výjevy

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:37

    6 x ocelorytina, 8,2 x 4,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Chronik (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Panna Marie s Ježíškem

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • George Percy Jacomb - Hood (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1857-1929)

    Aport

    Položka č.: 100

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:39

    lept, 30,5 x 22,7 cm, mírně zažloutlý, při okrajích mimo tisk zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Joseph Meinrad Kälin (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1790-1834)

    Fluelen vers le Bristenstock. Route du St.Gotthard.

    Položka č.: 101

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:40

    akvatinta, 1845, 15 x 19,6 cm, M.Kälin.del., J.Suter.sc, Zurich chez Hy.Fuessli & Ce., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Wilhelm Kandler (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1816-1896)

    Hrádek Křivoklát

    Položka č.: 102

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:41

    mědirytina, 13 x 17,4 cm, značeno PD A. Fesca sculp.; LD Wilhelm Kandler fecit., papír pookrajích lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1816-1896)

    Libočanská branka v Žatci

    Položka č.: 103

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:42

    mědirytina, 13 x 17,4 cm, značeno LD Wilhelm Kandler fecit., značeno PD Aus der Kunst Anstalt v C. F. Merkckel Leipzig, nepatrně pokrčený papír na okrajích, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1816-1896)

    Hrad Krakovec

    Položka č.: 104

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:43

    kolorovaná mědirytina, 11,6 x 16 cm, značeno PD Aus der Kunst Anstalt v. C. F. Merckel Leipzig. A. Fesca sculprit, LD With Kandler Fecit. , papír na okrajích mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1816-1896)

    Okoř

    Položka č.: 105

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:44

    kolorovaná mědirytina, 13,3 x 17 cm, značenoPD J. Rybička sc.; LD With Kandler fecit., po okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vilém Kandler (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1816-1896)

    Hrad Smečno

    Položka č.: 106

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:45

    litografie, 18,5 x 24,8 cm, značeno LD na kameni Kreslil V. Kandler a PD Kamenotisk J. Habela v Praze, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kastner (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Zámek Němčice (Ansicht des Schlosses z. Niemtschitz von der Gartenseite)

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:46

    litografie, 9 x 16,1 cm, sign. PD Kastner, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lucas Kilian (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1579-1637)

    Portrét muže

    Položka č.: 108

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:47

    mědirytina, 1624, 26 x 15,5 cm, značeno LD L. Kilian. sculpsit, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Johann Adam Klein (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1792-1875)

    Na pastvě

    Položka č.: 109

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:48

    lept, 1825, 19,8 x 26,4 cm, sign. PD v desce J.A. Klein 1825, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Köhler (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Zámek v Děčíně

    Položka č.: 110

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:49

    mědirytina, 10 x 15 cm, značeno PD Stahlst. v. L. Oeder; LD Gez. v. C. Köhler, lehce zašlý papír, na pravé strany jsou rohy lehce pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • H. Kronick (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Portrét muže

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 106 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:50

    olej, karton, 1804, 19 x 15,5 cm, sign. PD H. Kronick1804, rám, na malbě místy drobná poškození

    Aktuální cena: 106 CZK (5 €)

  • Jan Kroupa (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1794-1875)

    Jakob Freiherr von Wimmer

    Položka č.: 112

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:51

    litografie, 44 x 29,5 cm, značeno LD Kroupa delin., při okrajích mimo tisk zahnědlý papír se skvrnkami , antiqari.at Radhošťská

  • Kulich (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Biblický motiv

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:52

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ludwig Lange (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1825-1885)

    Valdštejsská zahrada

    Položka č.: 114

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:53

    kolorovaná mědirytina, 10 x 15,3 cm, značno PD Stahlst. v. Joh. Poppel; LD Gez. v. Ludwig Lange, papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1825-1885)

    Katedrála Sv. Víta v Praze

    Položka č.: 115

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:54

    kolorovaná mědirytina, 14,3 x 10,4 cm, značeno PD Stahlst. v. Joh. Poppel; LD Gez. v. L. Lange, papír na okrajích ušpiněn, na levém okraji papír otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1825-1885)

    Pražský palác

    Položka č.: 116

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:55

    kolorovaná mědirytina, 10 x 14,4 cm, značeno PD Stahlst. v. Joh. Poppel; LD Gez. v. L. Lange, na rozích papír pokrčen, , nahože u okraje papíru dvě dírky, na okraji papíru dva flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1808-1868)

    Pražské panorama

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:56

    ocelorytina, 11,5 x 19 cm, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    (1808-1868)

    Praha katedrála sv. Víta

    Položka č.: 118

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:57

    ocelorytina, 18 x 12 cm, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    (1808-1868)

    Praha Schwarzenberský palác

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:58

    ocelorytina, 12,5 x 1,5 cm, rám, dole drobné skrvny

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    (1808-1868)

    Praha Valdštejnský palác

    Položka č.: 120

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:59

    ocelorytina, 12 x 17 cm, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)