Dražené položky

  • Gabriel Štrba (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Mimozemšťan

    Položka č.: 716

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:01

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Magnetové pole

    Položka č.: 717

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:02

    lept, 1988, 49,5 x 31,7 cm, sign. PD G. Štrba 1988, autorský tisk, papír nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

  • Viktor Stretti (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1878-1957)

    Splav na Vltavě

    Položka č.: 718

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:03

    litografie, 31 x 36 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Maxmilian Švabinský (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Zeleň za vodou

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:04

    suchá jehla na japanu, 12 x 16 cm, sign. PD MŠvabinský, 32/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Čapek (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1887-1945)

    Žebračka II

    Položka č.: 720

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:05

    linoryt, 13 x 5, 6 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    (1887-1945)

    Položka č.: 721

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:06

    linoryt, 18,6 x 16 cm, ilustrace v Zakladatelé moderního umění, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Kubišta (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1884-1918)

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:07

    linoryt, 18 x 12,5 cm, ilustrace v Zakladatelé moderního umění, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, poté žák u V. Bukovace na AVU v Praze a na Akademii ve Florencii, člen Uměleckého svazu Devětsil, Skupiny, Osmy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jan Zrzavý (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Krokova dcera Teta

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:08

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Cyril Bouda (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Ex varietate concertus

    Položka č.: 724

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:09

    litografie, 20,7 x 30,4 cm, sign. PD C. Bouda, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Karel Demel (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Laně

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:10

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Koncert

    Položka č.: 726

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:11

    Monstrance

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:12

    lept, 2005, 29,8 x 19,5 cm, sign. PD KarelDemel 05, č. 33/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Boris Jirků (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Na lovu

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:13

    litoofset, 1993, 36 x 47 cm, sign. PD Boris Jirků 93, č. 70/35, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Krém

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:14

    suchá jehla, 1984, 14,5 x 18 cm, sign. PD Boris Jirků 84, č. 2/3, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Cop

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:15

    suchá jehla, 1983, 14 x 20 cm, sign. PD Boris Jirků 83, č.8/22, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Ohlédnutí

    Položka č.: 731

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:16

    suchá jehla, 1983, 17 x 20 cm, sign.PD Boris Jirků 1983, č.14/29, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Archanděl

    Položka č.: 732

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:17

    serigrafie, 26 x 18 cm, sign. PD Boris Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Dáma pro G. K.

    Položka č.: 733

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:18

    litoofset, 21 x 15 cm, značeno PD v tisku Boris Jirků, 11/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Dáma

    Položka č.: 734

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:19

    litoofset, 21 x 15 cm, sign. PD. Boris Jirků, 14/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Vyznamenání

    Položka č.: 735

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:20

    suchá jehla, 27,2 x 31 cm, sign. DU V. Komárek, při okrajích mimo tisk 3 x natrženo cca 1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Dvě masky

    Položka č.: 736

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:21

    suchá jehla, 1967, 30,1 x 38 cm, sign. DU V. Komárek, a.t. , při levém okraji mimo tisk skvrnka od tiskací barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Josef Liesler (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Tajemství panny

    Položka č.: 737

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:22

    litografie, 1986, 26,5 x 21,5 cm, sign. PD Liesler 86, 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Lišaj smrtihlav

    Položka č.: 738

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:23

    litografie, 2002, 26,8 x 21,4 cm, sign. DU Liesler, 58/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Egyptský motiv

    Položka č.: 739

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:24

    lept, 1970, 21 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Egyptský motiv II.

    Položka č.: 740

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:25

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jan Mácha (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1926-1984)

    Toulouse Lautrec

    Položka č.: 741

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:26

    litografie, 1954, 52,5 x 36,5 cm, sign. PD J. Mácha 54, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

  • Josef Saska (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Stará vrata

    Položka č.: 742

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:27

  • Zdeněk Seydl (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1916-1978)

    Klaun Slepice se dívá z okna jako a

    Položka č.: 743

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:28

    serigrafie, 23,5 x 33 cm, sign. LN Seydl, 13/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

  • Antonín Sládek (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1942-2009)

    Dans le Vent (Ve větru)

    Položka č.: 744

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:29

    lept, 1999, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD A. Sládek 1999, rám, 4/20, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka a R. Kubíčka na SUPŠ v Uherském Hradišti, prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

  • Dalibor Smutný (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1964)

    Postavy

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:30

    lept, 1989, 48 x 68 cm, sign. PD D. Smutný 89, rám, č. 4/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)