Dražené položky

  • Tomáš Svoboda (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Křížení

    Položka č.: 776

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:01

    litografie, 49 x 32,5 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 29/40

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Položka č.: 777

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:02

    litografie, 43,5 x 30 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 36/40

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Svolinský (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Položka č.: 778

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:03

    mědirytina, 18,4 x 11,8 cm, sign. PD KSvolinský, č. 23/200, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Šalamoun (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Kočky

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:04

    litografie, 1978, 42,3 x 60 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 78, autorský tisk, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Lovec hada

    Položka č.: 780

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:05

    litografie, 1980/81, 29 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Karel Toman (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1931-2000)

    Husaři

    Položka č.: 781

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:06

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    (1931-2000)

    Terč

    Položka č.: 782

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:07

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 783

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:08

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    (1931-2000)

    Jízda na kohoutovi

    Položka č.: 784

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:09

    litografie, 1982, 49 x 42 cm, sign. PD KarelToman 82, č. 2/42, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Klára Trnková (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Jamka č. 18

    Položka č.: 785

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:10

    Notový zápis

    Položka č.: 786

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:11

    litografie, 2006, 15,7 x 11 cm, sign. PD Klára Trnková 06, autorský tisk, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

  • Irena Třísková (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1967)

    Beránci

    Položka č.: 787

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:12

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Velčovský (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Vrak

    Položka č.: 788

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:13

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    U zdi nářků

    Položka č.: 789

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:14

    V lese

    Položka č.: 790

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:15

  • Karel Vysušil (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1926)

    Položka č.: 791

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:16

    litografie, 24,3 x 13,5 cm, sign. DU K. Vysušil , autorský tisk

    (1926)

    Položka č.: 792

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:17

    litografie, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil, autorský tisk

  • Neznámý autor (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Apoštolové

    Položka č.: 793

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:18

    malba na plechu, 24 x 33,3 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Svaté čtení

    Položka č.: 794

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:19

    olej, plátno, 58,3 x 41,6 cm, rám, na rámu drobné oděrky

  • Josef Hübsch (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1862-1933)

    Váza s růžemi

    Položka č.: 795

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:20

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    Položka č.: 796

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:21

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Položka č.: 797

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:22

    olej, dřevěná deska, 13 x 22,4 cm

    Krajina s potokem

    Položka č.: 798

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:23

    olej, dřevěná deska, 11,3 x 16 cm

    Podkrkonoší

    Položka č.: 799

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:24

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Koluch (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1894-?)

    Karpatská vesnice

    Položka č.: 800

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:25

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Konečný (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1907-1989)

    Položka č.: 801

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:26

    tempera, běloba, papír, 29 x 38,5 cm, sign. PD J. Konečný, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze

  • Jiří Kosina (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1891)

    Ze Seminárské

    Položka č.: 802

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:27

  • František Kubíček (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1872-?)

    Roubená stavení

    Položka č.: 803

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:28

  • Josef Mareš (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1888-1938)

    Lesík

    Položka č.: 804

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:29

    olej, karton, 32 x 39 cm, sign. PD Josef Mareš 1927, rám, Antikvariát Dlážděná

  • A. Möller (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Plachetnice na moři

    Položka č.: 805

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:30

    olej, plátno, 45,5 x 50 cm, sign. LD A. Möller, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)