• Neurčený autor

    Údolí řeky

    Položka č.: 281914

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:24

    olej, karton, 45 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na pastvě

    Položka č.: 281915

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:23

    tempera, běloba, papír, 1942, 23 x 31 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší u řeky

    Položka č.: 281916

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:22

    akvarel, papír, 46,5 x 34,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 281917

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:31

    olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Pokorný

    Večer

    Položka č.: 281918

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:40

    olej, karton, 19 x 26 cm, sign. LD Pokorný, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Veržakovský

    Krajina s mostem

    Položka č.: 281919

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:53

    olej, plátno, 1940, 62,5 x 88 cm, sign. PD K. Veržakovský 40, rám, oboustranná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Zemina

    (1899-1990)

    Krajina

    Položka č.: 281920

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:55

    akvarel, papír, 1916, 22,8 x 15,7 cm, sign. LD Zemina 1916, rám, ošoupaný rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Zamilovaní

    Položka č.: 281921

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:05

    litografie, 1977, 17 x 5,5 cm, sign. UD Dagmar Berková 77, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Královská kachna

    Položka č.: 281922

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:04

    litografie, 1977, 20 x 7 cm, sign. UD Dagmar Berková 77, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Klaun

    Položka č.: 281923

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:27

    serigrafie, 25 x 19 cm, sign. DU Hořánek 82, 51/123, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Vešení prádla

    Položka č.: 281924

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:36

    lept, 1962, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Jana 62, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Na poušti

    Položka č.: 281925

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:38

    lept, 2002, 12,2 x 18 cm, sign. PD R. Němeček 02, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Na koni

    Položka č.: 281926

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:37

    lept, 2002, 21,5 x 14,2 cm, sign. PD R. Němeček 02, č. 17/6, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dva výjevy

    Položka č.: 281927

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:39

    dřevoryt, 17,8 x 9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Ranný

    (1943)

    Krajina

    Položka č.: 281928

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:40

    litografie, 22 x 18 cm, sign. PD Ranný, 67/75, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Znamení zvěrokruhu - Rak

    Položka č.: 281929

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:46

    lept, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD E. Tomanová, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Kraus

    Katedrála

    Položka č.: 281930

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:56

    lept, 15,5 x 21,3 cm, sign. PD J. Kraus, 15/50, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Praha

    Položka č.: 281931

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:58

    suchá jehla, 14 x 9,2 cm, monogr. PD nečitelně, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook