Muž ze Slovácka

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:31

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 854

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:19

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Postavy

    Položka č.: 855

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:20

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 856

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:21

    Zástupy šílených

    Položka č.: 857

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:22

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Dáma s červeným slunečníkem

    Položka č.: 858

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:23

    olej, karton, 47 x 40,5 cm, sign. PD, rám, podle Josefa Schussera, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Dům u silnice

    Položka č.: 859

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:24

    Kubistické zátiší s loutnou

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:16

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 912

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:17

    Položka č.: 971

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:17

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hanácké nebe

    Položka č.: 984

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:30

    tisk, akvarel, tuš, běloba, papír, 13,5 x 20,5 cm, sign. PD VoBo, rám, na zadní nápis: Tož, kdopak má lepší nebe-než máme me Hanáci?! Šeške same tam nam lezó. So hobe jak medáci…, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Ostrava

    Položka č.: 1103

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:29

    litografie, 29,5 x 57,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Nahá dívka

    Položka č.: 1104

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:30

    Vesnice

    Položka č.: 1182

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 16:48

    kvaš, tuš, papír, 1973, 45 x 62,5 cm, sign. LD Baračov 73

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 1183

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 16:49

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Barborka

    Položka č.: 1238

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:44

    pálená hlína, 54 x 34 x 9 cm, sign. na zadní straně, na zadní straně popsán: 1973 400 Kč autorský kus = Barborka = darováno !, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Objetí

    Položka č.: 1239

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:45

    pálená hlína, 1930, 28,5 x 30 x 15 cm, značeno na podstavci, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Baletka

    Položka č.: 491

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    pastel, lepenka, 38 x 28 cm, sign. DU nečitelně, rám

    Muži v salonu

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    olej, dřevěná deska, 9 x 12 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Noční ulička

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    lept, akvatinta, 17, 5 x 14 cm, sign. PD Vojt. Pressig, rám, dílo významného českého umělce doby secese a symbolismu je vynikající ukázkou autorovy precizně provedené techniky leptu s neobyčejnou citlivostí pro ornamentální pojednání přírodního dekoru v doprovodu jemného a intimního námětu. Preissig…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    František Škroup 1801 - 1862

    Položka č.: 116

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:48

    lept, mezzotinta, 18,5 x 12,2 cm, sign. PD, papír mírně zažloutlý; mimo tisk je papír na okrajích místy pokrčen, na spodním okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Houslista Josef Joachim

    Položka č.: 128

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:04

    lept, 26,5 x 22,2 cm, sign. PD, na papíře zahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Svatá Cecílie

    Položka č.: 241157

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:48

    olej, plátno, 36,5 x 30,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    Položka č.: 241324

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:14

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Dívka s košíkem ovoce

    Položka č.: 241372

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 16:02

    olej, karton, 1910, 58,5 x 49,5 cm, sign. PD nečitelně 1910 Paris, rám, malba místy krakelovaná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Mytologický výjev - miniatura

    Položka č.: 241432

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:02

    malba na porcelánu, 7 x 8,5 cm, monogr. PD , kovový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Na nábřeží

    Položka č.: 241580

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:10

    olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Položka č.: 241633

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:03

    akvarel, tuš, papír, 58 x 27 cm, monogr. PD V., rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Abstrakce I

    Položka č.: 241668

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:38

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Abstrakce II

    Položka č.: 241669

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:39

    kresba pastel, 1931, 44 x 29 cm, sign. DU Mueriony, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)