-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květinové vlasy
Položka č.: 281902Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:30
litografie, 10,8 x 7,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, při dolním okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Čermáková
(1926-2009)
Pohled na vesnici
Položka č.: 281903Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:04
monotyp, papír, 21 x 56 cm, při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Hortová
Konvolut kreseb
Položka č.: 281904Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:08
tuš, tužka, papír, 22 x 15 ; 20,8 x 29,5 cm, sign. PD A. Hortová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Holárek?
Modlitba
Položka č.: 281905Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:34
tuš, papír, 25,7 x 19 cm, oboustranná kresba, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925-2010)
Ptačí matka
Položka č.: 281906Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:02
litografie, 15 x 10 cm, sign. uprostřed Olga Čechová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Portrét ženy
Položka č.: 281907Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:37
tužka, papír, 1955, 15 x 11 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. K. Farský
(1880-1927)
Krajina
Položka č.: 281908Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:06
olej, karton, 31 x 48 cm, sign. PD K. Farský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák Aloise Kalvody
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ernst Hofmann
Krajina
Položka č.: 281909Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:12
olej, karton, 37 x 46 cm, sign. LD Ernst Hofmann?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Horký
Na břehu řeky
Položka č.: 281910Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:13
olej, plátno, 1969, 50,5 x 67,5 cm, sign. PD Fr. Horký 69, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U rybníka
Položka č.: 281911Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:27
olej, karton, 51 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Meandr řeky
Položka č.: 281912Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:26
tempera, karton, 34 x 49 cm, sign. PD, rám, odřený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Cesta krajinou
Položka č.: 281913Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:25
pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Údolí řeky
Položka č.: 281914Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:24
olej, karton, 45 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na pastvě
Položka č.: 281915Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:23
tempera, běloba, papír, 1942, 23 x 31 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zátiší u řeky
Položka č.: 281916Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:22
akvarel, papír, 46,5 x 34,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 281917Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:31
olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Pokorný
Večer
Položka č.: 281918Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:40
olej, karton, 19 x 26 cm, sign. LD Pokorný, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Veržakovský
Krajina s mostem
Položka č.: 281919Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:53
olej, plátno, 1940, 62,5 x 88 cm, sign. PD K. Veržakovský 40, rám, oboustranná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO