Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    frotáž, 60 x 47,5 cm, sign. LD V. Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Pionýr

    Položka č.: 785

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:31

    akvarel, pastel, tuš, uhel, papír, 38 x 31,5 cm, sign. LD VHejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Růst z něčeho

    Položka č.: 784

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:30

    akvarel, tužka, papír, 63 x 45 cm, sign. PD VHejna, přeložený a mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 226255

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2019 16:10

    frotáž, papír, 1965, 46 x 37 cm, sign. PD VHejna 65, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Čtenářka

    Položka č.: 232878

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2019 13:35

    tuš, uhel, papír, 31,5 x 22 cm, sign. PN VHejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Periferie

    Položka č.: 231513

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:10

    akvarel, papír, 43 x 53 cm, sign. PD Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)