Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 1063

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:43

    pastel, papír, 38 x 30,5 cm, sign. PD VHejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Dva akty

    Položka č.: 1062

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:42

    tuš, tužka, papír, 12,6 x 31,5 cm, sign. LD Václav Hejna, zažloutlý, přeložený, lehce pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Barevná abstraktní kompozice

    Položka č.: 672

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 09:12

    frotáž, kombinovaná technika, 1965, 43 x 52,5 cm, sign. DU Hejna 65, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 09:03

    olej, plátno, 70 x 54 cm, rám, nastavované plátno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 15:00

    monotyp, 56 x 37 cm, sign. PD Hejna, rám, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Studie k podobizně mladého muže

    Položka č.: 821

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 14:24

    akvarel, tuš, ruční papír, 46 x 31 cm, sign. DU V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Pionýr

    Položka č.: 785

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:31

    akvarel, pastel, tuš, uhel, papír, 38 x 31,5 cm, sign. LD VHejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Růst z něčeho

    Položka č.: 784

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:30

    akvarel, tužka, papír, 63 x 45 cm, sign. PD VHejna, přeložený a mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sochař

    Položka č.: 1402

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 18:51

    tužka, papír, 1937, 31 x 20 cm, sign. PN Hejna 37, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Abstrakce

    Položka č.: 237053

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 18:06

    monotyp, papír, 49 x 40 cm, sign. PD Hejna, papír na horním okraji mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 236802

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:06

    tužka, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD Václav Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 608 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 236610

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:04

    monotyp, tužka, papír, 40,5 x 43 cm, sign DU Hejna, papír na levém okraji lehce otřepen, kousek levého horního rohu utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 226255

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2019 16:10

    frotáž, papír, 1965, 46 x 37 cm, sign. PD VHejna 65, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Čtenářka

    Položka č.: 232878

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2019 13:35

    tuš, uhel, papír, 31,5 x 22 cm, sign. PN VHejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Periferie

    Položka č.: 231513

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:10

    akvarel, papír, 43 x 53 cm, sign. PD Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu