Ota Janeček

  • Ota Janeček

    Holubice I

    Položka č.: 865

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:25

    tuš, papír, 1949, 29 x 41 cm, sign. LD Janeček 3. VI. 49, rám, na papíře drobné skvrnky, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ota Janeček

    Ilja Hurník: Tři múzy

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, sign. linoryt O. Janeček, úprava Vlad. Viener, Lyra Pragensis, 1984, ex. 129/A200, 15 s., brož, kolibří vydání, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ota Janeček

    Miroslav Florián - Knížka lásky

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    bibliofilie, 21,5 x 15 cm, 3x barevný sign. lept O. Janeček, vyd. Supraphon, Lyra Pragensis, Praha, 1975, ruční papír z velkých Losin, nečísl., brož. vazba v papírové ob., 44s., zažloutlá obálka,, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes,…

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Ota Janeček

    Co vypadlo z deníku

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    bibliofilie, soubor serigrafií (včetně tří celostránkových a signovaných) O. Janečka, vydal pro svou vnučku a několika přátelům autor s pomocí L. Loubala a J. Maulera, ex. 44/100, podpis O. Janečka v tiráži, celkem 24 potištěných listů, ruční papír, volné listy v pův. deskách, výborný stav, antiqari…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Ota Janeček

    Vzpomínka na Jaroslava Seiferta

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    bibliofilie, 1x sign. serigrafie O. Janeček (21x15cm), podpis pod vlastní básní L. Stehlík, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1986, rozkládací list, ruční papír, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Poloakt

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 16:12

    linoryt, 13 x 9,6 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 159/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Uzenáči

    Položka č.: 454

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    lept, 1947, 16 x 24,5 cm, sign. PD Janeček 47, č. 7/10, DU věnování: Václavovi za kufrrrr! (2.V.-30.IX.) Janeček 47, lehce zažloutlý papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Havran

    Položka č.: 641

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:27

    lept, suchá jehla, 1984, 20 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček 84, rám, 5/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    J. Seifert: Rozhovor

    Položka č.: 961

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:22

    bibliofilie, sign. serigrafie O. Janeček, podpis J. Seiferta pod vlastní básní, pamětní list vyd. Spolek č. bibliofilů k 65. narozeninám O. Janečka, dvojlist, ruční papír, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Položka č.: 652

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    kniha, podpis na tit. listě O. Janeček, vyd. Odeon, Praha, 1970, pův. clpl. vazba s obálkou, nestr., okraje obálky lehce zašlé, velmi dobrý stav , žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ota Janeček

    L.Loubal: Ota Janeček - Soupis grafického díla

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    bibliofilie, 3x orig. sign. lept a 1x sign. linoryt O. Janeček, tisk P. Dřímal, sest. L. Loubal, vyd. Památník nár. písemnictví pro Spol. č. bibliofilů, Praha, nedat., 250 výtisků, volné archy v ob., 69s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU…

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Ota Janeček

    J. Seifert, K. Sýs a J. Žáček: Ota Janeček (65)

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    bibliofilie, 3x. původní sign. rytina O. Janeček, podpis K. Sýse a J. Žáčka v tiráži, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1984, 200 výtisků na ručním papíře, tři básně pro O. Janečka a průvodní text Fr. Dvořáka, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boud…

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Ladislav Loubal: Ota Janeček

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    bibliofilie, sign. suchá jehla ve frontispisu O. Janeček, vyd. Ota Janeček pro své přátele na památku svých 65. narozenin, Chrudim, 1984, ex. 27/100, podpisy v tiráži O. Janeček, J. Šindler (kaligrafie), J. Mauler (tisk) a L. Loubal, ruční papír, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radho…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Fr. Dvořák: Ota Janeček a Vincenc Kramář

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    bibliofilie, 3x sign. suchá jehla O. Janeček, podpisy v tiřáži: Fr. Dvořák, Jiří Šindler (typ. úprava) a František Janás (realizace), vyd. CZV Socialistického svazu mládeže Pozemních staveb, Brno, 1984, ex. XVII/100, ed. 33, tisk graf. listů P. Dřímal, ruční papír, volné listy v obálce, výborný stav…

  • Ota Janeček

    Trávy - František Hrubín

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (188 €)

    bibliofilie, 1969, 31,5 x 22 cm, bibliofilie s pěti světlotiskovými přílohami,v tiráži signováno František Hrubín, Ota Janeček,vydala Mladá fronta Praha v nákladu 300 exemplářů, č.18, volné listy v obálce a kartonovém obalu, 38 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blaží…

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

  • Ota Janeček

    Jaroslav Seifert, Verše pro malíře Janečka

    Položka č.: 29

    bibliofilie, 30 x 21 cm, edice obsahuje dva signované linoryty Oty Janečka, připsáno věnování s podpisem Jaroslava Seiferta, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Kresba, grafika, plastika

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:40

    katalog, podpis na obálce O. Janeček, vyd. GHMP, Praha, 1980, text J. Jindrová, čb. a bar. vyobrazení, sešit, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ota Janeček

    Obrazy

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:39

    katalog, 1979, 21,5 x 24 cm, podpis na titulní straně, vydl. Galerie československý spisovatel, Praha, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ota Janeček

    výběr z díla posledních let

    Položka č.: 21

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:38

    katalog, 1989, 22 x 24 cm, podpis na titulní straně, vydl. Svaz českých výtvarných umělců, sešit s obálkou, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ota Janeček

    Čáp

    Položka č.: 825

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 11:45

    monotyp, 1949, 5,7 x 7,5 cm, sign. PD Janeček 49, lehce zažloutlý papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Ota Janeček

    Psík

    Položka č.: 419

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    lept, 7,5 x 10,5 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 341

    litografie, 40 x 27,2 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, č. 25/30, lehce zažloutlý papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Položka č.: 529

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    linoryt, 17,5 x 12 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Plakát k výstavě II.

    Položka č.: 1192

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 00:59

    serigrafie, plakát k výstavě, 1978, 71,5 x 43,5 cm, značeno PU v sítu Janeček, k výstavě Kresby, grafika, knižní tvorba ve výstavní síni Umění knihy v Praze v roce 1978, vydalo Dílo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ota Janeček

    Rok Oty Janečka 1988

    Položka č.: 1143

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 00:13

    velký měsíční nástěnný kalendář, 1987, 47 x 32 cm, 13x barevný ofset, 1x čb ofset, text František Nepil, tisk Obchodní tiskárny Kolín, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Položka č.: 1069

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:56

    kniha, 1971, 23,5 x 28 cm, 80 stran, dílo obsahuje 70 reprodukcí, vydal Odeon v r. 1971, přebal zašpiněn a mírně potrhán, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ota Janeček

    Staré stromy

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 190.000 CZK (7.600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    olej, plátno, 1981, 51 x 69 cm, rám, nabízené dílo je typické ve své lyričnosti a koloristické citlivosti světlých tónů, v rámci níž zapadá do celku autorovy tvorby tohoto typu. Autor během svého života prošel několika obdobími, inspirovanými různými vlivy, avšak zásadní inspirační zdroj příroda, kt…

    Aktuální cena: 190.000 CZK (7.600 €)

  • Ota Janeček

    Rybář

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    tužka, pastel, papír, 1953, 24,8 x 17,4 cm, sign. PD Ota Janeček 1953, rám, LD věnování: Panu L. Mervartovi, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Zima

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 11:37

    reprodukce, tisk, deska , 1977, 57 x 42 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, vzadu nalepen štítek s autorským popisem, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 701 CZK (29 €)

  • Ota Janeček

    Akt se zdviženýma rukama

    Položka č.: 19052

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:13

    linoryt, 24,5 x 16,5 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu