Ota Janeček

  • Ota Janeček

    Dívka s ptáčkem

    Položka č.: 432

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:43

    linoryt, 1983, 15,3 x 12,1 cm, sign. PD Ota Janeček 83, č. 24/180, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Ota Janeček

    Dívčí profil

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:25

    linoryt, 1988, 6,8 x 4,7 cm, sign. DU Ota Janeček, PF 1989, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Na loďce za úplňku

    Položka č.: 25

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:24

    litografie, 1956, 8,5 x 6,1 cm, sign. DU Ota Janeček 1956, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Trávy

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 310.000 CZK (12.917 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    olej, plátno, 1980-1, 54 x 72,5 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, na zadní straně popsáno autorem: Ota Janeček 1980-1 Trávy, číslo katalogu 2984, Ota Janeček, student kreslení u Oldřicha Blažíčka, Cyrila Boudy a Karla Pokorného na Českém vysokém učení technickém, po uzavření školy za války pracoval v t…

    Aktuální cena: 310.000 CZK (12.917 €)

  • Ota Janeček

    Kouzelník

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.584 €)

    olej, sololit, 1985, 33,5 x 20,5 cm, sign. LD Ota Janeček 85, rám, na zadní straně popsáno autorem: Ota Janeček 1985-1 Kouzelník, číslo katalogu 3837, brilantní ukázka díla z ruky jednoho z našich nejvýraznějších umělců tzv. generace druhé světové války. Studoval kresbu na ČVUT v Praze u O. Blažíčk…

    Aktuální cena: 110.000 CZK (4.584 €)

  • Ota Janeček

    Šťastné prasátko

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:19

    kolorovaná suchá jehla, 1980, 8,5 x 13 cm, sign. DU Ota Janeček, PF 1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Trávy

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 19,5 x 25,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 189/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

  • Ota Janeček

    Pan a dívka

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    suchá jehla, 1987, 31 x 21 cm, sign. PD Ota Janeček 1987, pasparta, č. 60/100, na papíře skvrnky, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Ota Janeček

    Buňka

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    olej, karton, 27 x 31 cm, rám, čísko katalogu 8605, Ota Janeček, student kreslení u Oldřicha Blažíčka, Cyrila Boudy a Karla Pokorného na Českém vysokém učení technickém, meziválečná a později válečná doba jej velmi poznamenala, a proto svá raná díla tvořil ve stylu rozšířeného expresionismu a pozděj…

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.250 €)

    Odhadní cena: 90 000 - 120 000 Kč CZK

  • Ota Janeček

    Tetovaný Indián

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)

    olej, dřevo, 1972, 30 x 40 cm, rám, vzadu pospáno autorem, jeden z předních českých umělců tzv. generace druhé světové války. Studoval kresbu na ČVUT v Praze u O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, kteří měli také později vliv na jeho dílo. Byl členem SVU Mánes a SČUG Hollar. Svou tvorbou zasáhl nej…

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)

  • Ota Janeček

    Ráj

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    linoryt, 1949, 15,8 x 12 cm, sign. PD Ota Janeček 1949, použito jako PF v roce 1970, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Ota Janeček

    Studie aktu

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    litografie, 11 x 7,5 cm, sign. PD Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Ota Janeček

    Akt se zdviženýma rukama

    Položka č.: 19052

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:13

    linoryt, 24,5 x 16,5 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Kos na knize

    Položka č.: 280237

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:11

    tisk, 7 x 7 cm, sign. PD Ota Janeček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Dívka v květu

    Položka č.: 277650

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:01

    dřevoryt, 11,5 x 9 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Ota Janeček

    Akt dívky

    Položka č.: 277649

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:00

    litografie, ruční papír, 30 x 18 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 40/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Malíř není polaroid

    Položka č.: 254589

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2023 15:00

    serigrafie, 1983, 25,5 x 19,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu