Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Spirála

    Položka č.: 1094

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:20

    litografie, 1999, 15,2 x 10,3 cm, sign. DU A. Lamr 99, č. 19/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Prst

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    akvarel, papír, 1992, 29 x 20 cm, sign. DU A. Lamr 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Aleš Lamr

    Lampionová slavnost

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1992, 41 x 57 cm, sign. DU A. Lamr 92, rám, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Aleš Lamr

    Společnost

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    akvarel, papír, 2000, 43,5 x 30,5 cm, sign. NU A. Lamr 2000, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Aleš Lamr

    Hvězda

    Položka č.: 253

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    akvarel, papír, 1992, 20,5 x 30 cm, sign. DU A. Lamr 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Kéýx + Alkyoné / Ceyx + Alcyone

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:03

    bibliofilie, 8x barevná signovaná litografie a podpis na tit. listě A. Lamr (A4), vyd. nákladem autora, 1984, ex. 44/100, 1. svazek edice Mythus, volné listy v původní obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy …

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Figurky

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:54

    litografie, 1979, 58 x 47 cm, sign. DU A. Lamr 79, pasparta, 9/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Až uslyšíš zvony

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 13:59

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. A. Vrdoljak, výborný stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Lamr

    Treáž II.

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    akryl, plátno, 2006, 45 x 35 cm, sign. DU A. LAmR 06, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

  • Aleš Lamr

    Znamení

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    akvarel, papír, 1992, 28 x 18 cm, monogr. DU A. L. 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Aleš Lamr

    Cesta za světlem

    Položka č.: 33

    akvarel, papír, 1991, 29 x 19 cm, monogr. NU A. L. 91, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Ďasík

    Položka č.: 780

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:24

    litografie, 1983, 43 x 32,7 cm, sign. PD A. Lamr 83, pasparta, 23/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Aleš Lamr

    bez názvu

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 19:30

    grafický list k výstavě Barevná socha, papír, 1987, 59,5 x 42 cm, sign. UD A. Lamr 87, č. 17/65, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Aleš Lamr

    Jak se chytá na lep

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 16:59

    litografie, 1983, 38 x 30 cm, sign. DU A. Lamr 83, rám, č. 23/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Triangl

    Položka č.: 241660

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:30

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Aleš Lamr

    Duhová obloha v modré

    Položka č.: 241659

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:29

  • Aleš Lamr

    Řádění ďasíků a 2 koně

    Položka č.: 241517

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:07

    perokresba, fix, papír, 1981, 37 x 24 cm, sign. DU A- Lamr 81, dole připsán autorský název, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Aleš Lamr

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 234544

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:01

    litografie, 1997, 71 x 55,5 cm, sig. PD A. Lamr 97, 58/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Duhová obloha v oranžové

    Položka č.: 230039

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:05

    akvarel, tuš, papír, 1992, 33 x 22,5 cm, monogr. DU A.L. 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu