Jindřich Bubeníček

(1856-1935)

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Kostelík

    Položka č.: 622

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 23:48

    akvarel, papír, 23,5 x 32 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Vesnické stavení

    Položka č.: 655

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:21

    akvarel, papír, 1931, 35,5 x 43,5 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Mydlářovská věž

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 19:01

    akvarel, karton, 1929, 55 x 38 cm, sign. LD Jindř. Bubeníček, rám, na rámu oděrky, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu