Milan Erazim

žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; 1985 - 1988 pracoval ve výtvarné redakci Lidového nakladatelství; první samostatnou výstavu měl v Galerii mladých v Mánesu v Praze, poté se účastnil řady výstav doma i v zahraničí; věnuje se volné grafice, ilustraci a kresbě; četná je drobná grafika, zaměřil se na známkovou tvorbu a volnou kresbu; z grafických technik si oblíbil hlavně barevnou litografii, dřevoryt, suchou jehlu (často s akvatintou); kombinovanou techniku a lept; v ilustraci se zaměřil na klasickou a dobrodružnou literaturu pro mládež; ve volné grafice je středem jeho zájmu člověk v moderním světě vědy a techniky (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Milan Erazim

    Rádio - žena

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:34

    litografie, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD Milan Erazim, E/A, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Milan Erazim

    Muž jménem Job

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 10x sign. barevná litografie M. Erazim, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1984, ex. 60/100, Edice Biblos, sv. 16, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Milan Erazim

    Na špici No I.

    Položka č.: 236704

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:28

    litografie, 1985, 59,5 x 48,5 cm, sign. PD M. Erazim 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Milan Erazim

    Postavy

    Položka č.: 227971

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:10

    litografie, 1979, 18,7 x 12,9 cm, sign. PD M. Erazim 79, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Erazim

    Voják

    Položka č.: 227966

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:50

    lept, mezzotinta, 21 x 14 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)