František Podešva

(1893-1979)

  • František Podešva

    (1893-1979)

    Tři králové

    Položka č.: 711

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:17

    akvarel, tuš, papír, 1972, 29,2 x 21,3 cm, sign. PD Fr. Podešva Solaň 72, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a J. Bukovace a A. Brömseho na AVU v Praze, člen KVU Aleš

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • František Podešva

    (1893-1979)

    Tanec

    Položka č.: 864

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2017 17:50

    dřevoryt, 7,2 x 9,7 cm, LD značeno ve štočku P, příloha Revue Veraikonu r. VIII. 1922, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Preislera a J. Bukovace a A. Brömseho na AVU v Praze, člen KVU Aleš

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Podešva

    (1893-1979)

    Kopačky brambor

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 17:08

    olej, plátno, 50 x 59 cm, sign. PD Fr. Podešva, rám, na rámu oděrky, žák prof. J. Preislera a J. Bukovace a A. Brömseho na AVU v Praze, člen KVU Aleš

    Aktuální cena: 16.100 CZK (644 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu