Vojtěch Kubašta

(1914-1992)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Betlém

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 15:10

    leporelo, 21 x 32 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo,vyd. Vyšehrad, Praha, 1974, kartonová vazba , velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Cirkus Humberto

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    leporelo, 32 x 22,5 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo, vyd. Artia, Praha, cca 1962, kartonová vazba s plátěným hřbetem, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Marco Polo

    Položka č.: 729

    leporelo, 32,5 x 22 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo, vyd. Artia, Praha, cca 1962, kartonová vazba s plátěným hřbetem, chybí textová část, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Literární památky 1 - Antikvariát u Karlova mostu

    Položka č.: 751

    akvarel, tuš, papír, 20,2 x 14,8 cm, návrh na obálku, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Charles de Coster - Thyl Ulenspiegel

    Položka č.: 750

    akvarel, tuš, papír, 21,8 x 20,4 cm, návrh na obálku, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    K. D. Ušinskij - Pohádky a povídky

    Položka č.: 749

    akvarel, tuš, papír, 1952, 24,2 x 16,8 cm, návrh na obálku, vydalo SNDK, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 748

    akvarel, tuš, papír, 1952, 24,3 x 17 cm, návrh na obálku, vydalo SNDK, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 747

    akvarel, tuš, papír, 1952, 24,2 x 17 cm, návrh na obálku, vydalo SNDK, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Staronová synagoga

    Položka č.: 746

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    litografie, 24,2 x 24,2 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Čertovka

    Položka č.: 745

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Ungelt

    Položka č.: 744

    litografie, 24,2 x 24,2 cm, značeno LD na kameni VK, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Vánoční přání - Betlém

    Položka č.: 743

    leporelo, 15 x 21 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo,vyd. Vyšehrad, Praha, 1983, kartonová vazba , velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Strará Praha ve 12 pohledech Vojtěcha Kubašty

    Položka č.: 736

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    12 x pohlednice, 15 x 11 cm, podpis na obálce V. Kubašta, bez nakl. údajů, soubor pohlednic v původní obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Indiánský tábor

    Položka č.: 735

    leporelo, 32,5 x 22,5 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo, vyd. Artia, Praha, kartonová vazba s plátěným hřbetem, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Severní pól

    Položka č.: 734

    leporelo, 32 x 22,5 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo, vyd. Artia, Praha, kartonová vazba s plátěným hřbetem, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Staré vysokopecní nářadí

    Položka č.: 768

    akvarel, tuš, běloba, papír, 19,4 x 11,2 cm, ilustrace ke knize, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Stínový obrázek

    Položka č.: 767

    tuš, papír, 21,6 x 15,5 cm, ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Typ - měsíčník pro novou propagaci

    Položka č.: 766

    akvarel, tuš, běloba, papír, 21 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 765

    akvarel, tuš, běloba, papír, 18 x 13 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Ilustrace z chirurgického oboru

    Položka č.: 764

    4x volný list, 23,5 x 16 cm, 4 sign. ilustrace V. Kubašta, vyd. v časopisu neurochirurgické společnosti, volné listy, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Výstava Pokrok techniky života kraje mělnického

    Položka č.: 763

    katalog, 29,5 x 21 cm, podpis V. Kubašty na obálce katalogu, vyd. v Mělníce, 1945, pův. sešit, 20s., lehce pomačkáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 762

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1949, 21 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 761

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 760

    akvarel, tuš, běloba, papír, 21,2 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 759

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Helena Boguszewska - Celý život Sabinin

    Položka č.: 758

    akvarel, tuš, papír, 1948, 22,6 x 16,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 757

    akvarel, tuš, papír, 1948, 22,4 x 16,7 cm, návrh na obálku, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    E. Štorch - V mlhách dávných věků

    Položka č.: 756

    akvarel, tuš, papír, 24 x 16,8 cm, návrh na obálku, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    A. A. Milne - Medvídek Pu

    Položka č.: 755

    akvarel, tuš, papír, 22 x 15,2 cm, návrh na obálku, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 754

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)