• Josef Liesler

    Portrét muže

    Položka č.: 679

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 08:24

    akvarel, tužka, papír, 1956, 40 x 29,5 cm, sign. LD Liesler 1956, kousek papíru na horním okraji utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Vítězslav Nezval - Sloky o Praze

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 15:48

    bibliofilie, 43 x 31 cm, pův. litografie J. Lieslera, vyd. ČSVU, Praha, 1956, volné listy v ob., 28s., obálka mírně ušpiněná, razítko redakce Obrany lidu v tiráži, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Jaroslav Seifert: Noční divertimento

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 3x barevný lept J. Liesler (vše signováno), podpis J. Seiferta na tit. listě a Fr. Janáse v tiráži, vyd. CZV SSM Pozemních staveb, Brno, 1984, ex. XXIX, ruční papír, ed. 33 (Fr. Janás), volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Krá…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Záhadná skříň na břehu jezera

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:16

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Ilustrace

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1974, 23 x 17,5 cm, sign. LD Liesler 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Josef Liesler

    Portál

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    litografie, 1969, 59,5 x 48 cm, sign. PD Liesler 69, č. 86/90, při okrajích mírně natrženo, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Liesler

    V nebesích

    Položka č.: 165

    litografie, 1969, 64,5 x 48,7 cm, sign. PD Liesler 69, č. 68/80, při okrajích mírně natrženo, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Píseň písní

    Položka č.: 300

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 10x sign. barevný lept J. Liesler, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 1996, ex. 94/100, Edice Biblos, sv. 37, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU M…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Josef Liesler

    Škleb náš vezdejší dej nám dnes ó pane!

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    bibliofilie, 2x sign. lept a 4x sign. litografie J. Liesler, vyd. autor za pomoci L. Loubala a J. Maulera, Praha, 1987, ex. 68/100, ruční papír, volné listy v pův. obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Josef Liesler

    Ani anděl ani chrám

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    litografie, 1980, 51,5 x 26 cm, sign. PD Liesler 80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Josef Liesler

    Náčrtky a kresby Josefa Lieslera

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 19:04

    katalog, 21 x 15 cm, podpis výtvarníka na titl. straně, nakl. Galerie Jos. R. Vilímek,1946, Praha, sešit s obálkou, lehce opotřebená obálka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Josef Liesler - retrospektivní výběr z díla

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:26

    katalog, 1987, 23 x 23 cm, podpis výtvarníka na titulní straně a u prvního vyobrazení, nakl. Galérie umění Karlovy Vary, původní brožovaná vazba, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Se…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Zvědavé jablíčko

    Položka č.: 936

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 13:36

    litografie, 12,3 x 13 cm, sign. PD Liesler, pasparta, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Mušle

    Položka č.: 929

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 13:29

    litografie, 1982, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Liesler 82, rám, č. 84/140, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Liesler

    K. Bednář: Hladiny tůní

    Položka č.: 1121

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2018 01:02

    kniha, 2x podpis na tit. listě - J. Liesler (ilustrace) a K. Bednář (básně), vyd. Václav Petr, Praha, 1943, ed. Lyrika, sv. 5, pův. plpl. vazba s obálkou, 96s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    E.A. Poe: Zlatý scarabeus

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 15:00

    bibliofilie, 8x pův. litografie (první ve frontispisu signovaná) J. Liesler, vyd. ELK, Praha, 1948, ex. 296/301 na zerkallském papíře, celkem 1001 výtisků, suchá pečeť v tiráži, volné listy v pův. karton. deskách, 146s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Na pláži

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 11. 2018 15:00

    tempera, papír, 1962, 35,3 x 32 cm, sign. PD Liesler 62, rám, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Ptáček

    Položka č.: 856

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 03:42

    litografie, 1986, 27 x 21,8 cm, sign. PD Liesler 86, 27/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Ostrov

    Položka č.: 917

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:43

    litografie, 1990, 21,8 x 28,7 cm, sign. DU Lisler 90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Liesler

    Viva Bea(Maria)trix

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    litografie, 1967, 48 x 32 cm, sign. PD Liesler 67, 60/85, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Dobrý den, domove!

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    litografie, 1980, 48,7 x 29,5 cm, sign. PD Liesler 80, 56/130, při dolním okraji mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Josef Liesler

    Návrat ztraceného syna

    Položka č.: 173

    litografie, 1980, 48,7 x 29,6 cm, sign. PD Liesler 80, 81/130, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.201 CZK (89 €)

  • Josef Liesler

    grafika, kresby, tempery, art protisy

    Položka č.: 1196

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 01:06

    plakát k výstavě, serigrafie, 1976, 86 x 61 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Zpěvačka

    Položka č.: 829

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:13

    pastel, akvarel, papír, 1956, 40 x 21,7 cm, sign. PU Liesler, podle Gavarniho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Liesler

    Chlapec s ratolestí

    Položka č.: 828

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:12

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. PU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    To není mytologie, to je strašidlo přítomnosti

    Položka č.: 51

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1953, 49 x 37 cm, sign. LN Liesler 53, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Tvář

    Položka č.: 226373

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 14:19

    dřevoryt, 1964, 22 x 38 cm, sign. NU Liesler 64, č. 19/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Hudba

    Položka č.: 226372

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 14:18

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Liesler

    Na mostě

    Položka č.: 243298

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:59

    suchá jehla, 1948, 12,3 x 15,7 cm, sign. PD Liesler 48, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 22:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu