Helena Konstantinová
Kořalka
Položka č.: 681Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:02
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Helena Konstantinová
Dívčí hlava
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:01
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vojtěch Kolařík
Pištec
Položka č.: 674Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:55
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Jan Koblasa
(1932-2017)
Položka č.: 672Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:53
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Anna Khunová
Pohádkové domy
Položka č.: 664Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:51
lept, 1994, 15,7 x 12 cm, sign. PD Anna Khunová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Herbert Kisza
Konovolut tří grafických listů
Položka č.: 666Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:50
3 x lept, 1086, 1984, 1985, vše cca 10.5 x 9 cm, vše sign. PD H. Kisza, vše číslováno, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Václav Kiml
(1928-2001)
Drak, Krajina
Položka č.: 665Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:46
2 x lept, 1985, 1983, 11,5 x 9; 9,5 x 7,5 cm, sign. PD V. Kiml 85, sign. PD V. Kiml 83, č. 7/50, č. 16/35, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
Jaroslav Kerles
(1939)
Slepice, Sjezdaři
Položka č.: 661Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:42
Aktuální cena: 1.790 CZK (75 €)
Kaiser
Město
Položka č.: 655Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:36
dřevoryt, 21 x 25 cm, sign. PD Kaiser
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Dimitrij Kadrnožka
Květ
Položka č.: 652Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:33
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Adolf Alex Jelínek
(1890-1957)
Dýchánek
Položka č.: 645Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:26
lept, 16,5 x 21 cm, sign. PD A. J. Alex
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Anděl
Položka č.: 643Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:24
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Stařec a moře (skica)
Položka č.: 639Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:20
pastel, papír, 1975, 12 x 18 cm, sign. DU J. Chudomel, DU věnování, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Dalibor Chatrný
(1925-2012)
Kapr, Loďky
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:17
2x kolorovaný dřevoryt, 1958, 6,4 x 10; 9,5 x 14,5 cm, sign. PD D. Chatrný, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Salcmana a Boudy na ČVUT v Praze, prof. Silovského na AVU tamtéž, člen Klubu konkrétistů, TT klubu, Umělecké besedy
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Dalibor Chatrný
(1925-2012)
Portrét
Položka č.: 635Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:16
suchá jehla, 11 x 11,5 cm, sign. DU Dalibor Chatrný, dole věnování Hrdinovi, žák prof. Salcmana a Boudy na ČVUT v Praze, prof. Silovského na AVU tamtéž, člen Klubu konkrétistů, TT klubu, Umělecké besedy
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Blondýnka
Položka č.: 633Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:14
olej, papír, 2007, 15,8 x 31,5 cm, sign. PD Chaba 2007, uprostřed přeloženo, soukromé studium
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Karel Chaba
(1925-2009)
Objekt
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:11
tempera, kombinovaná technika, papír, 2004, 19 x 15 cm, LD monogr. Chaba, sign. vzadu Chaba, soukromé studium
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Na Malé Straně
Položka č.: 628Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:09
kolorovaná suchá jehla, 1996, 19 x 16 cm, sign. PD K. Chaba 96, č. 19/30, soukromé studium
Karel Chaba
(1925-2009)
Lampa
Položka č.: 619Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:03
pastel, kombinovaná technika, karton, 15 x 7 cm, sign. LD Chaba, soukromé studium
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
Karel Chaba
(1925-2009)
Podnos plný hlav
Položka č.: 616Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:57
kolorovaná suchá jehla, 1986, 19 x 14, 5 cm, sign. PD Karel Chaba 86, č. 1/28, soukromé studium
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
František Hudeček
(1909-1990)
Slovácký šohaj
Položka č.: 613Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:54
reprodukce, tisk, podpis, 19,5 x 15 cm, sign. PD Fr. Hudeček, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Hrubý
Cirkus, Dobrý večer
Položka č.: 607Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:48
litografie, lept, 18,5 x 10; 9,5 x 6 cm, sign. PD Jan Hrubý, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jan Hrubý
Diptych
Položka č.: 605Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:46
1x dřevoryt, 1x tuš, akvarel, papír, 8,7 x 12,5; 10 x 8 cm, vše sign. PD, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bedřich Housa
Ulita
Položka č.: 603Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:44
suchá jehla, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU B. Housa
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Arnošt Hofbauer
(1859-1944)
Gepard
Položka č.: 589Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:30
dřevořez, 16,5 x 10 cm, sign. PD Hofbauer
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vl. Hodounský
Boudelaire- Květy zla
Položka č.: 588Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:29
suchá jehla, 1962, 16 x 9 cm, sign. PD Vl. Hodounský 62
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Pavel Hlavatý
Adam Eva
Položka č.: 582Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:23
lept, kombinovaná technika, 1980, 24 x 12,5 cm, sign. PD Pavel Hlavatý, č. 2/80, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Petr Alois Hampl
Zvěrokruh - Blíženci
Položka č.: 574Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:15
lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 2/100
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Alois Hampl
Zvěrokruh - Rak
Položka č.: 573Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:14
lept, 1977, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 1/100
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Alois Hampl
Zvěrokruh - Panna
Položka č.: 572Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:13
lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 1/100
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)