Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Chaloupka
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
dřevoryt, 40 x 53,3 cm, sign. PD B. Jaroněk, při dolním okraji na dvou místech natrženo, při levém a pravém horním rohu lehce pomačkáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarn…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Josef Vaic
(1884-1961)
Plachetnice na jezeře
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
akvatinta, 20,5 x 30,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Maxmilián Švabinský
Satyr a žena v lese
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
litografie, 1944, 27,6 x 20,6 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, č. 24/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale de…
Minka Podhajská
(1881-1963)
Soubor devíti exlibris
Položka č.: 356Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
9x grafika, 14 x 9 - 6,5 x 5,2 cm, 6x značeno v desce nebo ve štočku MP (nebo Minka), Vzácný soubor čtyř původních barevných dřevorytů a pěti zinkografií cca z let 1909-1918 od známé české grafičky, malířky, pedagožky a designérky, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Michálka na soukromé uměleckoprům…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Jste slavný? Ne nejste!
Položka č.: 352Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Honoré Daumier
(1808-1879)
2000 franků
Položka č.: 348Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Vzpomínky
Položka č.: 347Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 20,5 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Honoré Daumier
(1808-1879)
Lítost
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Arno Nauman
(1887-1959)
Malá Strana pod Petřínem
Položka č.: 369Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 26,5 x 31,7 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Karel Müller
(1899-1977)
U Strahovské brány
Položka č.: 366Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
kolorovaný lept, 32 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Jan Trampota
(1889-1942)
Rybářské bárky
Položka č.: 363Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
litografie, 1931, 35 x 44,5 cm, sign. PD Jan Trampota 31/10 31, S. V. U. Mánes svým členům na rok 1932, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a J. Preislera na VŠUP v Praze, člen Spolku výtvarných umělců Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Maxmilián Švabinský
Portrét
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
hlubotisk, 1909, 36,7 x 30,3 cm, LD značeno v tisku MŠvabinský 1909, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des…
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Marie Fischerová - Kvěchová
(1892-1984)
Malé maminky
Položka č.: 358Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 33,5 x 40 cm, LD monog. v tisku MFK, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Kostel sv. Jakuba v Kutné Hoře
Položka č.: 379Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1940, 32 x 25,5 cm, sign. PD J. Vondrouš 1940, č. 24/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Vojtěch Kolařík
Egon Schiele: The Scornful Woman (1910)
Položka č.: 322Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akvarel, kombinovaná technika, papír, 38 x 27,5 cm, značeno PD S 10, rám, malířská napodobenina akvarelu Egona Shieleho z roku 1910, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Bibiana Knechtlová
Baletky
Položka č.: 321Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
olej, plátno, 1992, 30 x 30 cm, sign. PD Knechtlová 92, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
Karel Oberthor
U baru
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
pastel, karton, 63 x 49,5 cm, sign. DU K. Oberthor, na zadní straně autorské razítko Karla Oberthora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Ivan Polcar
Z cyklu Vzkazy
Položka č.: 331Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
kombinovaná technika, 32 x 31 cm, sign. PD Ivan Polcar 2004, rám, na zadní straně štítek s popisem rok 2004 , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně
Michal Burget
(1970)
Položka č.: 327Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
olej, karton, 2019, 59,6 x 80,5 cm, monogr. LD MB 19, rám, zezadu přidělaná lišta na pověšení, spodní rožky nepatrně naražené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Jiří Beránek
(1945-2021)
Zrak
Položka č.: 326Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
akvarel, běloba, uhel, papír, 1989, 62 x 88 cm, sign. PD Jiří Beránek 89, při okrajích natržený a pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Goyo Hashiguchi
(1880-1921)
Letní kimono
Položka č.: 345Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
dřevoryt, 43 x 27 cm, na pravém okraji grafiky značeno, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Utagawa Kunisada III
(1848-1920)
Samuraj
Položka č.: 344Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
dřevoryt, 35,5 x 23,5 cm, mírně poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Toyohara Chikanobu
(1838-1912)
Ikebana
Položka č.: 343Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
dřevoryt - triptych, třikrát 35 x 23 cm, značeno LD, rám, na více místech drobné flíčky, papír pokrčen, místy pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Noční přepadení
Položka č.: 342Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
dřevoryt, 35,5 x 24 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Dívky z Yoshiwari
Položka č.: 341Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
dřevoryt, 35,5 x 23 cm, mírně poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Dvě gejši
Položka č.: 340Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
dřevoryt, 35 x 23 cm, mírně poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Hádka
Položka č.: 339Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
dřevoryt, 36,5 x 24,5 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Hisroshige Utagawa
(1797-1858)
Jezero Hakone
Položka č.: 338Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
dřevořez, 1855, 33,6 x 22 cm, LD pečeť, rám, ze série 36 pohledů na Fuji, zažloutlý papír, rám mírně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Hiroshige Utagawa
(1797-1858)
53 Stations of Tokaido Rd.
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
dřevořez, 1855, 33 x 21,5 cm, značeno LD, rám, papír zejména v horní části poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Dvořan a gejša pod třešní
Položka č.: 336Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
dřevoryt - triptych, třikrát 34,7 x 23 cm, každá z grafik značena u okraje, rám, grafiky zašlé, zejména při okrajích poškozeno od vody, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)