• František Zahradníček

    Procházka rozkvetlým sadem

    Položka č.: 1326

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 20:06

    bromostříbrná fotografie, 28,1 x 24 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Miloš Šindelář

    Dívka s klarinetem

    Položka č.: 1325

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 20:05

    bromostříbrná fotografie, 22,8 x 15,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Miloš Šindelář

    Výlohy

    Položka č.: 1324

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 20:04

    bromostříbrná fotografie, 1991, 16,3 x 22,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Svatoň

    Hra se židlí

    Položka č.: 1323

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 20:03

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Svatoň

    Položka č.: 1322

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 20:02

    bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Svatoň

    Hra na varhany

    Položka č.: 1321

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 20:01

    černobílá montáž, 26,5 x 37 cm, sign. na zadní straně Svatoň, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Svatoň

    Zátiší s růží

    Položka č.: 1320

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 20:00

    bromostříbrná fotografie, tempera, 19,8 x 19,8 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Svatoň

    Radost

    Položka č.: 1319

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:59

    barevná fotografie CIBA, 18 x 12 cm, pasparta, 1/5, na zadní straně štítek Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vasil Stanko

    Intímny život

    Položka č.: 1318

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:58

    bromostříbrná fotografie, 37,7 x 28,9 cm, sign. na zadní straně Vasil Stanko, cyklus Spoločná domácnosť, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vasil Stanko

    Stereofotografie

    Položka č.: 1317

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vasil Stanko

    Stereofotografie

    Položka č.: 1316

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:56

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1939)

    Portrét v modré

    Položka č.: 1315

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:55

    fotografie, 25 x 36 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Pero

    Položka č.: 1314

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:54

    fotografie na sololitu, 40 x 13 cm, sign. na zadní straně na autorskám štítku L. Postupa 10.92, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hydrant

    Položka č.: 1313

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:53

    bromostříbrná fotografie, 24 x 18,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 1312

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:52

    bromostříbrná fotografie, 23,7 x 18,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Výlov ryb

    Položka č.: 1311

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:51

    bromostříbrná fotografie, 27,8 x 39,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    U Pupkounů

    Položka č.: 1310

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:50

    bromostříbrná fotografie, 2010, 46 x 46,5 cm, sign. na zadní straně M. Pokorný 24.2.10, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Kráska a zvíře

    Položka č.: 1307

    barevná fotografie, 35,5 x 24 cm, zataveno ve fólii, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eva Pilarová

    (1939)

    Na Kampě

    Položka č.: 1309

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:49

    fotografie, 25,4 x 38,1 cm, sign. na zadní straně Eva Pilarová, Antikvariát Dlážděná

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Akt dívky

    Položka č.: 1308

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:48

    barevná fotografie, 35,5 x 27 cm, zataveno ve fólii, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jan Parkman

    Václav Havel

    Položka č.: 1306

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:46

    fotografie, 16,8 x 21 cm, signatura, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 1305

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:45

    bromostříbrná fotografie, 1936, 28 x 22 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Západ slunce nad rybníkem

    Položka č.: 1304

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:44

    bromostříbrná fotografie, 1986, 32 x 44,5 cm, sign. PD , při dolním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Josef Sudek

    Položka č.: 1303

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:43

    bromostříbrná fotografie, 28 x 38 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Aleš Kraus

    Beethoven - Utrpení a ideál

    Položka č.: 1302

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:42

    fotografie, 28 x 38 cm, sign. PD Aleš Krasl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Krasl

    (1912-1989)

    Fabrika

    Položka č.: 1301

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:41

    barevná fotografie, 1969, 57 x 46,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Dýmy

    Položka č.: 1300

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Melancholie

    Položka č.: 1299

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:39

    bromostříbrná fotografie, 17,7 x 23,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Trojačka - Javořina

    Položka č.: 1298

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:38

    bromostříbrná fotografie, 1942, 24 x 17,4 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Beskydský prales

    Položka č.: 1297

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:37

    bromostříbrná fotografie, 17,4 x 23,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)