• Naděžda Synecká

    (1926)

    Položka č.: 914

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:15

    lept, 22,5 x 17,2 cm, sign. DU N. Synecká, 2/10 var. II., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Michal Singer

    Položka č.: 912

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:13

    litografie, 2009, 49 x 34,4 cm, sign. DU Singer 09, č. 1/100, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    Položka č.: 907

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:08

    bromostříbrná fotografie, 18 x 18 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Míčková

    Kráva na pastvě

    Položka č.: 905

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:06

    tempera, běloba, papír, 59 x 76,5 cm, sign. PD Jana 63, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Jarmila Mařanová

    (1922)

    Advokát

    Položka č.: 903

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:04

    tuš, běloba, papír, 28 x 21,5 cm, sign. LD Mařanová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Kysely a J. Holečka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Kovařík

    (1928)

    Amoros

    Položka č.: 900

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:01

    litografie, 27 x 18,8 cm, sign. DU J Kovařík, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. J. Nováka na VŠUP, člen UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jindřich Kovařík

    (1928)

    Dans Un atelier de photographe

    Položka č.: 899

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:00

    litografie, 26 x 19 cm, sign. DU J Kovařík, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. J. Nováka na VŠUP, člen UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Fanta

    (1919)

    Via del Poggio - Siena

    Položka č.: 893

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:54

    olej, lepenka, 21 x 14 cm, sign. LD Fanta, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák Oto Schlossera a Otto Peterse, studium na Figurální malířské škole v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Poš

    Copatá

    Položka č.: 874

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:35

    litografie, 1984, 48,5 x 32,2 cm, sign. PD Petr Poš 1984, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pípala na SUPŠ v Praze a A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Poš

    Myslitel

    Položka č.: 873

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:34

    litografie, 1984, 48,7 x 32,3 cm, sign. PD Petr Poš 1984, autorský tisk, žák prof. Pípala na SUPŠ v Praze a A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Květina

    Položka č.: 871

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:32

    uhel, papír, 15,7 x 22,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na UMPRUM, člen a spoluzakladatel skupiny Sedm v říjnu, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Koláče a třešně

    Položka č.: 870

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:31

    uhel, papír, 1983, 15,7 x 22,5 cm, sign. LD nečitelně 83, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na UMPRUM, člen a spoluzakladatel skupiny Sedm v říjnu, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Kovařík

    (1928)

    Die Dame der eleganten Welt

    Položka č.: 864

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:25

    litografie, 26,3 x 18,7 cm, sign. DU J Kovařík, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. J. Nováka na VŠUP, člen UVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Akt na židli

    Položka č.: 862

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:23

    litografie, 1986, 45,8 x 28,5 cm, sign. PD Kadrnožka 1986, 1/12, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Roman Franta

    WH

    Položka č.: 856

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:17

    litografie, 2009, 28,2 x 35,5 cm, sign. PD R. Franta 09, č. 62/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kamila Ženatá- Albrechtová

    Položka č.: 845

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:06

    suchá jehla, 1980, 22 x 15,4 cm, sign. PD Kamila Albrechtová 80, rám, č. 14/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Velčovský

    Ležící akt

    Položka č.: 844

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:05

    tuš, papír, 25 x 34,8 cm, sign. PU Velčovský, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Richard Šácha

    Položka č.: 841

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:02

    olej, plátno, 2011, 65 x 65 cm, sign. vzadu Šácha 11

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Velčovský

    Ležící akt

    Položka č.: 835

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 01:56

    tuš, papír, 24,8 x 34,8 cm, sign. LU Velčovský, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Pohádková země

    Položka č.: 817

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 01:38

    litografie, 43 x 34 cm, sign. E. Tomanová, rám, 22/100, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Sivko

    Součástky

    Položka č.: 815

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 01:36

    litografie, 21,3 x 26,5 cm, sign. PD Pavel Sivko, pasparta, č. 159/170, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    Položka č.: 813

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 01:34

    litografie, 1979, p. 13,5 cm, sign. LD Radek Pilař 79, pasparta, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Jana Míčková

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 806

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 01:27

    tempera, papír, 1966, 100 x 56,5 cm, sign. LD Jana Míčková 66, LD popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jarmila Mařanová

    (1922)

    Procesí

    Položka č.: 804

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 01:25

    tuš, běloba, papír, 38 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Kysely a J. Holečka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • James Janíček

    Tváře

    Položka č.: 795

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 01:16

    litografie, 1994, 49 x 38 cm, sign. DU Janíček 94, rám, 67/70, Antikvariát Dlážděná, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Pneumatika

    Položka č.: 794

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 01:15

    fotografie, 35,3 x 25 cm, na zadní straně popsáno, potvrzení autenticity od Z. Gribovské, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Bím

    Zahrada

    Položka č.: 792

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 01:13

    litografie, 1996, 25,1 x 16,4 cm, sign. DU Bím 96, č. 117/123, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Pasové foto

    Položka č.: 790

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 01:11

    litografie, 1989, 24 x 29,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 89, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Zrození Venuše

    Položka č.: 776

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 00:57

    litografie, 1996, 43 x 32,5 cm, sign. DU B. Krátký 96, č. 17/41, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Záře jedné noci

    Položka č.: 771

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 00:52

    lept, 1987, 19,4 x 14,4 cm, sign. DU J. Šerých 87, č. 53/60, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, p…

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu