Stanislav Kolíbal
(1925)
Kožený střevíc. Příběhy ze staré Číny
Položka č.: 1134Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 11:10
bibliofilie, 7x dřevoryt St. Kolíbal, typo. O. Menhart, překlad Dr. Jaroslav Průšek, X. svazek Příběhů v Pourově edici, vydal V. Pour, Praha 1948, 72 s., volné listy v papírovém přebalu, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela a F. Trostera, člen Umělecké besedy, spoluzakladat…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jiří Šebek
(1922-1999)
Nové Město na Moravě
Položka č.: 1132Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 11:08
bibliofilie, 23,3 x 17,4 cm, 12 sign. linorytů J. Šebek, volné listy v deskách, desky zašlé , Antikvariát Ostrovní, žák F. Hlavici, F. Doubravy a V. Makovského na VUT v Brně, člen Výtvarného studia čs. armády v Praze a SVU Aleš
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Josef Kábrt
(1920-1989)
Paříž
Položka č.: 1117Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:53
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Otakar Štáfl
(1884-1945)
Chodsko. Cyklus obrazů
Položka č.: 1103Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:39
katalog, 4 barev. dřevoryty v přílohách,12 barev. reprodukcí obrazů v přílohách a 10 čb. kreseb v textu, návrh obálky a úprava O. Štáfl, text A. Weber, vydala Politika, Praha 1913, orig. brož provázaná ozdob. nití, velmi pěkný stav, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Severní Čechy
Položka č.: 1102Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:38
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Josef Olexa
(1901-1983)
P. Křička: O Horácku a Horácích
Položka č.: 1094Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:30
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
Církev a blouznivci (Historie sektářství a bludařství)
Položka č.: 1092Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:28
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Václav Junek
František Běhounek - Kletba zlata
Položka č.: 1079Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:15
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
Různí autoři
Praha v několika pohledech
Položka č.: 1075Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:11
bibliofilie
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Koblasa
(1932-2017)
Sochy
Položka č.: 1070Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:06
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Martin Salajka
(1981)
Vlk
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 19:43
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Michael Rittstein
Levitace v kuchyni
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 18:40
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Luboš Vetengl
(1988)
Vězeňská koupelna
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 18:35
Michael Rittstein
Hrnce a srdce
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 18:33
litografie, 1990, 30 x 45 cm, sign. PD M. Rittstein 90, č. 3/45, vlevo nahoře díra v papíru, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Michal Singer
Ikaros
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 17:57
litografie, 2009, 20,5 x 20,5 cm, sign. PN Singer 09, č. 43/100, studium na FF UK v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
Zuzana Dvorská Šípová
Motorka
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 17:33
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Jan Gemrot
(1983)
Ptáci
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 17:29
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Petr Ptáček
Žlutá tráva
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 17:06
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
František Hořava
(1906-1974)
Busta
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:31
sádra, v. 32 cm, značeno F. Hořava, žák J. Mařatky a B. Kafky na AVU v Praze, speciálka O. Gutfreunda, žák E. A. Bourdella v Paříži, člen KVU Aleš v Brně
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Miroslav Pangrác
(1924-2012)
Hudba
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:26
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Milan Coufal
Koruna
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:12
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Hendrych
Madona II.
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:09
keramika, 2011, v. 34 cm, sign. zevnitř Jan Hendrych, žák prof. J. Wagnera a J.Kavana na VŠUP v Praze, aspirantura na AVU u prof. Hladíka
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Jan Hendrych
Madona I.
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:08
keramika, 2011, v. 33,5 cm, sign. zevnitř Jan Hendrych, žák prof. J. Wagnera a J.Kavana na VŠUP v Praze, aspirantura na AVU u prof. Hladíka
Milan Coufal
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:05
beton, čedič, v. 45 cm, značeno zespodu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Rudolf Svoboda
(1924-1994)
Ikaros
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 18:15
bronz, 1980, 22,5 x 18,7 cm, vzadu nalepen štítek ČFVU s popisem, studium na Odborné škole keramické v Teplicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze a prof. G. Antunace na Akademii výtvarných umění v Záhřebu; člen výtvarného odboru Umělecké besedy, zakládající člen skupiny Říjen, člen UVU
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Stanislav Kolíbal
(1925)
Tao
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 16:09
mezzotinta, 1993, 33 x 23,5 cm, sign. PD Kolíbal 93, rám, autorský tisk, DU slepotiskové ratítko Lyra Pragensis, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela a F. Trostera, člen Umělecké besedy, spoluzakladatel skupiny UB 12
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Salvador Dalí
(1904-1989)
Božská komedie V
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 17:40
dřevoryt, 1950-1969, 25,5 x 18 cm, rám , Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Salvador Dalí
(1904-1989)
Božská komedie IV
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 17:39
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Salvador Dalí
(1904-1989)
Božská komedie II
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 17:37
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Joan Miró
(1893-1983)
Bez názvu (z Lithographe III)
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 17:22
litografie, 1977, 32 x 24,5 cm, rám , Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)