Rozvětvený strom

    Položka č.: 215767

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 18:12

    akvarel, pastel, papír, 1992, 13 x 26,5 cm, monogr. LD EF 92, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Stromy u břehu

    Položka č.: 240863

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 18:09

    pastel, akvarel, papír, 2000, 21,8 x 9,4 cm, monogr. PD EF 2000, nahoře znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Němeček

    Ahoj

    Položka č.: 215376

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 18:08

    suchá jehla, 22 x 30,5 cm, sign. PD M. Němeček, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Viktorina na Střední výtvarné škole v Praze, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Havel

    Okoř II.

    Položka č.: 240843

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 18:05

    litografie, 1974, 30,7 x 46,3 cm, sign. DU Havel 74, 50/140, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Pohled do vesnice

    Položka č.: 211061

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 18:04

    litografie, 23,3 x 43,1 cm, sign. PD V. Cidlinský, 19/150, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Městečko

    Položka č.: 240841

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:42

    lept, 19,3 x 15,6 cm, sign. PD KWellner, zašpiněný papír, na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Katedrála v Brně

    Položka č.: 240842

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:41

    lept, 21,8 x 16 cm, sign. PD KWellner, zašpiněný papír, na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Havíř 1460

    Položka č.: 223365

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:40

    litografie, 1949, 31,5 x 17 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    Slavnost stých narozenin Iosefa Mánesa Pantheon 1920

    Položka č.: 240849

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:38

    lept, 1920, 22,8 x 15,2 cm, sign. PD M. Švabinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paří…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 229757

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:36

    lept, 33 x 28,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Probošt

    (1880-1953)

    Cesta do Mirotic

    Položka č.: 197650

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:35

    litografie, 1953, 26,9 x 41,3 cm, sign. PD Probošt, z kompletu Alšovým krajem, při okrajích mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaromír Malkus

    (1899-?)

    Žluté růže

    Položka č.: 215772

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:34

    dřevoryt, 1967, 30,1 x 20,1 cm, sign. PD, 17/18, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Vyšehrad

    Položka č.: 226455

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:32

    lept, 24,6 x 31,5 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kočár s koňmi na náměstí

    Položka č.: 236714

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:31

    akvarel, kvaš, papír, 38 x 28,3 cm, sign. LD nečitelně, rám, papír P. M. Fabriano (Italy), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

    Hrad

    Položka č.: 229894

    akvarel, papír, 19,8 x 27,8 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře vodní skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Položka č.: 198366

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:27

    lept, 19,2 x 24 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 211122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:26

    linoryt, 25 x 33 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz

    Položka č.: 229882

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:25

    suchá jehla, 1945 - 50, 24,6 x 32 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    V podhradí

    Položka č.: 240832

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:24

    suchá jehla, 32,5 x 24,2 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otto Matoušek

    Rybář

    Položka č.: 240845

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:22

    dřevoryt, 1967, 22,7 x 17,2 cm, sign. PD Otto Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Otto Matoušek

    Krajina s jezerem

    Položka č.: 240846

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:21

    dřevoryt, 1966, 10,7 x 22 cm, sign. PD Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Otto Matoušek

    Boží muka

    Položka č.: 240847

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:20

    dřevoryt, 1972, 14,4 x 17,8 cm, sign. LD Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otto Matoušek

    Cesta polem

    Položka č.: 240848

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:19

    dřevoryt, 9 x 14,4 cm, sign. PD Ota Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaromír Malkus

    (1899-?)

    Položka č.: 215761

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:17

    dřevoryt, 1960, 27 x 17,1 cm, sign. PD Malkus 60, 24/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaromír Malkus

    (1899-?)

    Šeřík ve váze

    Položka č.: 215769

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:16

    monotyp, 1969, 30 x 19,2 cm, sign. PD Malkus 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Z Námluv Pelopových Jaroslava Vrchlického

    Položka č.: 229879

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:12

    litografie, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • C. Jäger

    Portrét sedící dámy

    Položka č.: 223393

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:07

    litografie, 36 x 25 cm, sign. PD C. Jäger, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Do lesa pro dříví

    Položka č.: 231427

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:05

    litografie, 1964, 22 x 32 cm, sign. PD Josef Hodek 1964, rám, mírně zašpiněno, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 240855

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:01

    lept, 1951, 12,7 x 7,2 cm, sign. PD C. Bouda, pamětní list slavnostní schůze Spolku českých bibliofilů na počest padesátkých narozenin malíře a graficka Cyrila Boudy, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Malíř

    Položka č.: 224851

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 19:01

    suchá jehla, 29,5 x 20,6 cm, sign. PD V. Trefil, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)