• Ivan Kováčik

    Ex libris J. Štefánčík

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:07

    lept, 2011, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2011, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ivan Kováčik

    Ex libris Hillerbrandt

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:06

    lept, 2004, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 04, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Kováčik

    Mercedes-Benz Island

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:05

    kombinovaná technika, papír, 2002, 30,5 x 48,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2002, č. 97/100

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Ivan Kováčik

    Škorpión

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:04

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 40/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Ivan Kováčik

    Antverpy

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:03

    lept, 2013, 12 x 9,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2013, autorksý tisk

  • Ivan Kováčik

    Mimikry

    Položka č.: 3

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:02

    lept, 2012, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 15/30

  • Ivan Kováčik

    Čas letí

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:01

    lept, 1999, 16 x 13,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1999, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Mozog

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:00

    lept, 1999, 15,5 x 10,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 99, autorský tisk

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 1300

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:46

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ

    Položka č.: 1299

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:45

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Hanzl

    Balt

    Položka č.: 1277

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:23

    bromostříbrná fotografie, 1976, 38,6 x 16,9 cm, sign. PD Vladimír Hanzl, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Dříví

    Položka č.: 1274

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:20

    bromostříbrná fotografie, 49 x 59,5 cm, na zadní straně potvrzení pravosti od Z. Gribovské, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • František Dostál

    Praha, Národní divadlo

    Položka č.: 1271

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:17

    bromostříbrná fotografie, 1985, 16,5 x 22,8 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Položka č.: 1266

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:12

    bromostříbrná fotografie, 13 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Stanislav Konečný

    (1908-1985)

    Lidé chodící po mostě

    Položka č.: 1265

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:11

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Cyril a Metoděj

    Položka č.: 1264

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:10

    bromostříbrná fotografie, 22,7 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Karlův most

    Položka č.: 1260

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:06

    bromostříbrná fotografie, 17,2 x 23,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Katedrála sv. Víta

    Položka č.: 1258

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:04

    bromostříbrná fotografie, 22,9 x 16,1 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emanuel Julian Kodet

    (1880-1955)

    Sedící žena

    Položka č.: 1256

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:02

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 12,9 cm, pozdější kontakt, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emanuel Julian Kodet

    (1880-1955)

    Žena na bedně

    Položka č.: 1255

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:01

    bromostříbrná fotografie, 17,4 x 12,9 cm, pozdější kontakt, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emanuel Julian Kodet

    (1880-1955)

    Žena s náhrdelníkem

    Položka č.: 1254

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:00

    bromostříbrná fotografie, 17,8 x 12,8 cm, pozdější kontakt, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 1251

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:57

    sádra, 39,8 x 17 cm, značeno PD Zívr, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Slunce (PF 1978 Kutálek)

    Položka č.: 1244

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:50

    glazovaná hlína, reliéf, 1977, 15,3 x 9,3 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Čert (PF 77 Kutálek)

    Položka č.: 1243

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:49

    glazovaná hlína, reliéf, 1976, 11 x 8,7 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Beneš

    (1883-1956)

    Hlava ženy

    Položka č.: 1242

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:48

    patinovaná sádra, 1915, 28 x 20 x 18 cm, značeno dole Beneš 1915, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Kloučka a S. Suchardy na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Ženci

    Položka č.: 1240

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:46

    glazovaná keramika, v. 34 cm, ulomená ruka

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jan Zrzavý

    Objednací list

    Položka č.: 1237

    podpis, 19,5 x 12 cm, sign. PD Jan Zrzavý, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Techl

    Stánek s ovocem

    Položka č.: 1236

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:42

    lept, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Techl, rám

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Válka

    Položka č.: 1235

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:41

    dřevořez, 23,2 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Věra Krumphanzlová

    Město

    Položka č.: 1232

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    litografie, 34 x 25 cm, sign. DU V. Krumphanzlová, pasparta, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)