• Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Klaun

    Položka č.: 1179

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:17

    litografie, 1970, 63 x 47 cm, sign. DU K. Vysušil 70, 1. stav 2/15, mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Studie koně

    Položka č.: 1178

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:16

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Magdaléna Vovsová

    Plaz III.

    Položka č.: 1177

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:15

    lept, mezzotinta, 1990, 30 x 30 cm, sign. PD M. Vovsová 90, 7/20, při okrajích mimo tisk mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Votruba

    Revolucionář

    Položka č.: 1176

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:14

    serigrafie, 46 x 29 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 40/40, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Votruba

    Things will never be the same

    Položka č.: 1175

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:13

    serigrafie, 50 x 41 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 6/50, v tisku rýhy , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Votruba

    (1889-1973)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 1174

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:12

    dřevoryt, 1934, 40 x 46 cm, sign. PD Jaroslav Votruba 1934, rám, Vpravo dole razítko SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Gotický kostel

    Položka č.: 1173

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:11

    lept, 1942, 31,5 x 20,5 cm, PD Vondrouš 1942, rám, mírně zažlotlý papír, narámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Vondráček

    (1906-1983)

    Zátiší s třešněmi

    Položka č.: 1172

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:10

    olej, karton, 25 x 31 cm, sign. PD J. Vondráček, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák K. Beneše a F. V. Danihelky, studium na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, člen Skupiny pěti

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludmila Vojířová

    (1919)

    Franklin D. Roosevelt

    Položka č.: 1171

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:09

    bronzový reliéf, mramor, 20,3 x 16,5 (27 x 21) cm, značeno LD v bronzu L. Vojířová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Pokorného na AVU v Praze, prof. J. Horejce a J. Laudy na VŠUP v Praze, členka skupiny Profily, Tvůrčího kolektivu Index a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František V. Voborský

    (1906-1984)

    Přání k svátku od Pepiny

    Položka č.: 1170

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:08

    akvarel, tuš, papír, 1955, 45 x 33 cm, sign. PD Voborský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Jiří Vláčil

    (1924-1983)

    Sedící akt

    Položka č.: 1169

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:07

    mezzotinta, 1980, 8,9 x 5,7 cm, sign. DU Jiří Vláčil 80, pasparta, č. 63/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera, J. Lichtága a J. M. Z. Rossmannna na ŠUŘ v Brně, poté K. Mináře na AVU v Praze, člen SVU Aleš a Bloku čsl. výtv. umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Před bouřkou

    Položka č.: 1168

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:06

  • Vincent Venera

    Kompozice III.

    Položka č.: 1167

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:05

    lité laky, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. LN Venera Vincent 1990, rám, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Vincent Venera

    Kompozice II.

    Položka č.: 1166

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:04

    olej, sololit, 79 x 59 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

  • Josef Velčovský

    U zdi nářků

    Položka č.: 1165

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:03

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Velčovský

    Vrak

    Položka č.: 1164

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:02

  • Josef Velčovský

    Golf na Karlštejně

    Položka č.: 1163

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:01

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Josef Velčovský

    Maják s elefantastickým výhledem

    Položka č.: 1162

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:00

  • Josef Velčovský

    Snídaně v trávě

    Položka č.: 1161

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:59

  • Jiří Vavřina

    Smutné modré oči

    Položka č.: 1160

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:58

    olej, sololit, 1973, 72 x 59 cm, sign. LD Vavřina 73, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    Položka č.: 1159

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:57

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    Položka č.: 1158

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:56

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vaic

    Položka č.: 1157

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:55

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD J. Vaic?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Mystikové a vizionáři II

    Položka č.: 1156

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:54

    dřevoryt, 21 x 21 cm, zančeno PD razítkem JV, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Krajina s elektrickým vedením

    Položka č.: 1155

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:53

    olej, malířská lepenka, 14,2 x 23,4 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 1154

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:52

    olej, malířská lepenka, 14,5 x 23,5 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Urban

    Sedící

    Položka č.: 1153

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:51

    pálená hlína, 36 x 21 x 28 cm, sign. ma podstavci Urban, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pastvě

    Položka č.: 1152

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:50

    kombinovaná technika, papír, 1946, 32 x 46 cm, sign. PD B. Ullrych 46, rám

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 1151

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:49

    olej, karton, 1942, 69 x 54 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 1150

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:48

    olej, karton, 1930, 65,5 x 47,5 cm, sign. vzadu B. Ullrych 30