Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Chadima

    (1923)

    Večer

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2021 09:21

    tempera, sololit, 2019, 20 x 60 cm, sign. PD Chadima 19, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Róna

    (1957)

    Noc na prérii

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2021 09:00

    lept, 1982, 18 x 30 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Dívka a blimp

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:17

    litografie, 2016, 37 x 28,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 46/60

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1968)

    VW - T1

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:16

    litografie, 2011, 18 x 30,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č.43/80

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Nokturno

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:12

    litografie, 2019, 9,3 x 23,9 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 23/80

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Comet

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:04

    litografie, 2008, 25,5 x 20,1 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, 8/80

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Marko Čermák

    Rychlé šípy - signovaný plakát

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2021 12:00

    tisk na papíru, 2020, 50 x 70 cm cm, sign. LD Marko Čermák

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Balónky

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:14

    litografie, 2020, 48,5 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 104/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Žlutý dům

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:11

    litografie, 2020, 48,3 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 85/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Babeta

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:06

    litografie, 2012, 60 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím 12, č. 30/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    (1946)

    V ohradě

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:04

    akryl, plátno, 2019, 35 x 50 cm, sign. PD Tomáš Bím, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.480 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

    Odhadní cena: 80 000 - 120 000 CZK

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Červená garáž

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:02

    litografie, 2020, 48,5 x 38 cm cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 4/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Žralok

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:01

    litografie, 2015, 15 x 27,5 cm, sign. PN Tomáš Bím 15, č. 45/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Karkulka

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:00

    litografie, 2014, 14,5 x 21 cm, sign. LN Bím 14, č. 87/180, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Nguyen Phuong Thao

    Bratrská láska

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 999 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 16:24

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 2014, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 10/12, „Je to obraz nekonečné bratrské lásky. A také předehra osudu, o kterém ve chvíli zmáčknutí spouště nikdo neměl ponětí,“ říká o titulní fotografii autorka Nguyen Phuong Thao. Snímek vytvořila na konci roku 2005 coby obraz usmíř…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • David Kraus

    Režisér, který měl rád lidi

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 999 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 16:07

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 1997, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 10/12, Dokázal s velkým zájmem naslouchat instalatérovi, vtipkovat se zahradníkem a stejně tak se pozdravit s Eltonem Johnem. Ty, kteří uměli svou práci dobře, přijímal bez rozdílu. Bylo jedno, zda šlo o někoho, kdo uklízí domácnost …

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Nguyen Phuong Thao

    Bratrská láska

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 999 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 16:24

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 2014, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 11/12, „Je to obraz nekonečné bratrské lásky. A také předehra osudu, o kterém ve chvíli zmáčknutí spouště nikdo neměl ponětí,“ říká o titulní fotografii autorka Nguyen Phuong Thao. Snímek vytvořila na konci roku 2005 coby obraz usmíř…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jan Ignác Říha

    Pitomio

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 999 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 16:22

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 2012, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 11/12, Aby obálka byla úspěšná, často potřebujete protihráče, který svou reakcí přispěje k jejímu věhlasu. Tomio Okamura začal několik měsíců před prezidentskými volbami koketovat se svou kandidaturou. Měli jsme zrovna výjezdní zased…

    Aktuální cena: 1.099 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Milan Knížák

    Knížákův Masaryk

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 999 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 16:10

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 2000, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 11/12, Zkraje roku 2000 šéfredaktor Petr Bílek usoudil, že nejlepším způsobem, jak upozornit na rozsáhlý materiál věnovaný stému padesátému výročí narození T. G.. Masaryka, bude jeho portrét od Milana Knížáka. Ten byl na kariérním vr…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Jan Ignác Říha

    Král Karel

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 999 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2021 12:29

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 2019, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 12/12, Reflex měl ke Karlu Gottovi po celou dobu své existence ambivalentní vztah. Jako každou modlu jej klátil, zpochybňoval, ale už jenom značnou frekvencí zmínek stvrzoval jeho nespornou důležitost pro svou zemi. Tehdejšímu redakč…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Jan Ignác Říha

    Luftjarda

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 999 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2021 12:28

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 2018, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 12/12, Než se Jaroslav Tvrdík přisál ke státnímu čínskému penězovodu, byl přední komickou figurou české politiky. Například v Českých aeroliniích na jeho svérázný způsob řízení vzpomínají dodnes. Odtud jeho přezdívka Luftjarda. Prost…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Ivan Prokop

    S Nohavicou do opery

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 999 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2021 12:19

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 2006, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 12/12, „V roce 2006 Jaromír Nohavica šokoval v dobrém slova smyslu své příznivce nesmírně povedeným překladem libreta Mozartovy opery Così Fan tutte, kterou v jeho přebásnění uvedlo Národní divadlo moravskoslezské. Požádal jsem tehdy…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • David Kraus

    Tři sestry

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 999 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2021 12:13

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 2003, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 12/12, Krásné a oduševnělé sestry Geislerovy se na stránkách Reflexu v posledním čtvrtstoletí střídají jak apoštolové. Snímek vystihující na jednom snímku Davida Krause rozdílné osobnosti je jedním z nejlepších trojportrétů vůbec. Po…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Milan Knížák

    Knížákův Masaryk

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 999 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2021 12:10

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 2000, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 12/12, Zkraje roku 2000 šéfredaktor Petr Bílek usoudil, že nejlepším způsobem, jak upozornit na rozsáhlý materiál věnovaný stému padesátému výročí narození T. G. Masaryka, bude jeho portrét od Milana Knížáka. Ten byl na kariérním vrc…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • David Kraus

    Chlapec s tučňákem

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 999 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2021 12:06

    tisk na křídovém papíru 300 gr, 1996, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 12/12, „Tehdy byl Jarda ještě mladý kluk a dost se hlídal. Jeho nahotu jsme vyřešili nafukovacím pittsburským tučňákem,“ vzpomíná na focení s hokejovou superstar David Kraus a dodává, že „základem úspěchu při práci s Jaromírem je být na pla…

    Aktuální cena: 1.099 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Vladimír Remeš

    Jablko poznání

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 999 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2021 12:00

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 1990, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 12/12, Historicky první obálka časopisu Reflex vyšla 3. dubna 1990. Už tehdy propukl každotýdenní spor, co na titulku dát. Jedni chtěli něco časového a politického. Druzí argumentovali tím, že časopis musí být odlišný od hlavního pr…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Rybáři na moři

    Položka č.: 989

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 16:14

    fotografie, 18,2 x 37 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Bohumil Straka

    (1919-?)

    Troja

    Položka č.: 985

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 16:10

    bromostříbrná fotografie, 60.-70. léta, 30,5 x 40 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Les

    Položka č.: 967

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:52

    bromostříbrná fotografie, 22 x 17,5 cm, Fotografia v pasparte , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Rilska reka

    Položka č.: 966

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:51

    bromostříbrná fotografie, 1968, 23,7 x 17,7 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

Facebook